Search Results

Search results 1-9 of 9.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Notosun Tadı Kaçmaya Başladı

johnyboy - - Notos

Quote from Modige: “Quote from MichaelCorleone: “Aynen beyler oyunumuzu beğendiniz mi? e napalım o kadar gp ve altın deposu bir hesap getirilebiliyorsa ibzim de hedef, kdtk birbirimize girmiş gibi yapıp fire'a saldırmamız gaaayet doğaldır ve anlaşıldığı üzere notosun tadı kaçması başlığı da balondu servar git gide güzelleşiyor en başından bu yana gittikçe hareketlenerek kaynayarak ee hadi en iyi bildiğimiz şeyi yapalım o zaman savaşalım terbiyesizleşmeden saygısızlaşmadan tabi oyun olduğunu unut…

• selam arkadaşlar oyun ve notos serveri hakkında az bir bilgi vereyim dedim sizlere server başlayalı 3 ay olmuş server orta çağı yaşıyor sen de uzaydan hesap getirip servere uzay gemilerini sokuyorsun ne oldu savaş kazandım bu kadar insan bu kadar emek harcamış kendi emeğiyle kendi parasıyla bir yerlere gelmiş bir sabah kalkıyorsun 800k gp lik adam hooop oyuna dahil olmuş sonrada ben savaştım kazandım sen savaşmadın sen kazanamadın asla kazanamazsın... hormonlu hesap sahipleri size diyorum bir çi…

• MAÇI FENERBAHÇE ALIR ilk golü fenerbahçe atar maç 1-0 biter gol dakika 78 atan guilano

• CLO/ares SAVAŞI (ZİNDAN ADASI)

johnyboy - - Notos

Quote from Handofgod: “Ares denen ittifakta ne bir iletişim var, ne denizci bilgisi var (daha füze gemisinin önemini kavrayamamış denizciler mevcut) Soruyorum deniz cephelerini bölün diyorum hayır tek şehirde deniz savaşı olur diyorlar. Ayrıca karayı kazanan savaşı kazanır diyorlar :)) Böyle bir mantık varmı Allah aşkına??? Orada deniz savaşını kazansalardı arkadan gelen 5000birimi savaşa dahil edeceklerdi belki de kazanacaklardı. Kimse kusura bakmasın bu şekilde ne savaş idare edilir ne de kaza…

• ben size seviyeyi düşürmeyin savaşın şehir alın kapı kırın ama kalp kırmayın diyorum siz hala neler yazıyorsunuz oyun bu oyun farkındamısınız hepiniz herkes stres atmaya geliyor buraya sizin şu yukarıdaki yazdığınız ifadelere bak mert değil karaktersiz kalleş bu ne ya bakın herkes aile sahibi çoluk çocuk sahibi yazdıklarınızı ara ara girip okuyorlar sizin gibi genç delikanlılara yakışmıyor seviyeyi tekrar düzeltene kadar hiçbir atsızla savaşmıyorum burdan herkese deklare ediyorum ayıptır beyler

• BAŞI BOZUKLAR (TÜRKS)

johnyboy - - Notos

hayırlı uğurlu olsun kardeşlerim

• beyler buraya yazdığınız tabirlere ifadelere dikkat edin ilkokulda kara tahtaya isim yazmaya benzemez seviyeyi düşürmeyin

• sen hazırlığını yap işlerini bitir ben gelecem kardeşim bi tane savaş kazanmışsın akıncının limanını almışmış sana karşı kazandığımız savaşların raporlarını buraya koysam büttün server 1 sene rapor koymaya yer bulamaz

• ARES-CLO RESMİ SAVAŞ

johnyboy - - Notos

her iki tarafada başarılar