Search Results

Search results 1-15 of 15.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Lips Genel Sohbet Odası

Jackson - - Lips

bu hesap bıze aıt oylemı Quote from IKI YUZLULER: “ Quote from Ares GEnerali: “bu mu güvendiğiniz karakterli arkadas korsan ıcın geldım yazdı bir de. ctb nin arasına sıkıstırayım mı bunu da PlPMRv.png ” Bu hesap sizin iddasına girelimmi ? ” 5DMYQD.png bu hesap bize ait ise bize ait hesabın gp sini neden keselim boş yapma

Jackson - - Lips

Quote from YeS-MiLoRd: “şunuda eklim bölge tek birinde toplamasaydı gp leri savaşı çok daha kısa sürede bitirirdik. Sende indirdiğin depolara güvenmeye devam et. Crazy generalsiz bir hiç sin @Jackson . Ümit her ne kadar kuralına göre oynamasada o ittifağı ayakta tutan kişidir. Senin gibi boş biri değil en azından ” ben size söyleceğimi söyledim kendınıze guvenınız yoksa verdıgınız lafın arkasında duramıyorsanız konuşmayın forumda ınsanların kafasını şişirmeyin dalıcaz dıye yazdınız ya yiyosa bur…

Jackson - - Lips

Quote from Abdullah AKSU: “Quote from Jackson: “@YeS-MiLoRd ateş olsanız kendınızı yakarsınız hepınız pire gibi toplandınız arayın vedat abiyi patron yorgun abi jackson boyle yaptımı dıye hakkımda yalan yanlış konuşuyorsunuz haa bız bişi değiliz diye düşünüyorsanız ctb ıle savaşımız bıttıgınde kendınıze guvenıyorsanız abdullah arkalıya dalıcaz dediniz ya buyrun gelin dalın o ıttıfaktan çıkan herkes bende dahil aponun karakteri yuzunden cıkıyor 3 ün kurası gelip biraz aynaya baksın FAKAT TÜM P-A …

Jackson - - Lips

@YeS-MiLoRd ateş olsanız kendınızı yakarsınız hepınız pire gibi toplandınız arayın vedat abiyi patron yorgun abi jackson boyle yaptımı dıye hakkımda yalan yanlış konuşuyorsunuz haa bız bişi değiliz diye düşünüyorsanız ctb ıle savaşımız bıttıgınde kendınıze guvenıyorsanız abdullah arkalıya dalıcaz dediniz ya buyrun gelin dalın o ıttıfaktan çıkan herkes bende dahil aponun karakteri yuzunden cıkıyor 3 ün kurası gelip biraz aynaya baksın FAKAT TÜM P-A YA DİYORUM KENDİNİZE GÜVENİNİZ VARSA ABDULLAH AR…

Jackson - - Lips

@CAVEIRA tüm hesaplarınızı ban yedi multiden hala konuşuyorsun caverıa olan mesajları buraya at kardeşim kıme yalvarmışım ispat et burda yalanla dolanla ış yapma bana ait bir ıspatın varsa atarsın ben kımseye yalvarmadım gerçi sen burda konuşuyosun sıhırlı annemdekı taci de konuşuyordu :))

Jackson - - Lips

@Alcatraz1299 şurda 2 dakıka uslubuna sahip çık dedim onu beceremıyorsun yapcak bişi yok artık ergenliğin bitince(5 -10 yıl arası gerçekleşir) öğreniceksin uslubu lipsin ilk serverında ben ctb deyken korsan teklifyle bAna geldi ben kabul etmedim superstara ulaşamadığım için arkadaşlarına yazdım onlar bana teklif edince suç olmuyor ben teklif edincemi suç oluyor ve emin olun ıkı tarafta benden cekindiği için bırbırlerıyle anlaşma yaptı hiçbişi yapmamış halimle alcatraz happymedal y-hannibal turkw…

Jackson - - Lips

Quote from Abdullah AKSU: “Quote from Jackson: “@SUPERSTAR denilen şahıstan kurtulduk @FoSiL yardımların için saol lakin dostlarıma laf söyleme dostun @iMaM da söyle uslu dursun @boz_kurTürk o liderlerin lideri @--DESERTROSE-- neden dersen tüm liderler ctb de birleşti lakin ares herşeyde üstün neden liderlerin lideri olduğunu öğrenmiş ol dostum forumda herkes arese sallıyor ulaşamıcakları ete mındar diyorlar burda atıp tutan adımıza ortalığı karıştıran @Melodi ile alakamız yoktur kendine güvenen…

Jackson - - Lips

@SUPERSTAR denilen şahıstan kurtulduk @FoSiL yardımların için saol lakin dostlarıma laf söyleme dostun @iMaM da söyle uslu dursun @boz_kurTürk o liderlerin lideri @--DESERTROSE-- neden dersen tüm liderler ctb de birleşti lakin ares herşeyde üstün neden liderlerin lideri olduğunu öğrenmiş ol dostum forumda herkes arese sallıyor ulaşamıcakları ete mındar diyorlar burda atıp tutan adımıza ortalığı karıştıran @Melodi ile alakamız yoktur kendine güvenenler varsa ctb den sonra kurbanlık sırası için be…

Jackson - - Lips

Quote from slowe: “bırde vedatın ısmını kullanmak nedır. vedat gorse sırf bu yuzden buraya senı ındırmek ıcın gelır. ” vedat abıyı sevdıgım için yaptım o nıck i oda pa vuruyordu bende vuruyordum .)

Jackson - - Lips

Liderlerin Lideri 2 kelime yazarsa herkes foruma doluşur gördügünüz üzere.

Jackson - - Lips

Quote from FoSiL: “Listeyi biz belirleriz panik ataklilar degil. Bize puan verin sizi korsana sokalim laflarina itimat etmeyiniz. ” listeyi pa değil fosil belirler :))

Jackson - - Lips

Quote from FoSiL: “ - 1 .226,583 SON HUKUMRAN 57 37 - 2 .212,048 KRAL DAGHAN 57 - 37 - 3 .164,989 SÜPERSTAR 55 - 31 - 4 .66,633 CeLLat_TuĞŞaT 59 - 56 - 5 .58,303 YeS MiLoRd 57-37 - 6 .57,833 Y-hannibal-T 81 -99 - 7 .34,322 Abdullah AKSU 53 - 38 - 8 .32,910 Alcatraz 49 - 32 - 9 .19,842 Karainci 51 - 57 - 10 .19,753 _AlpeR_ 81- 100 ” 1915 e pa ıle anlaşma yapmıcaksanız ben sızınle yaparım dedım adamlar her ııtttıfakla korsan ıcın anlaşmışlar ben vurmuyımde bunları kımler vursun çok ağlıyolar :))

• Quote from Ruh~adam: “Bu rezilligi aciklayabilecek bir yönetici var mi cok merak ediyorum. Kaikias serverinde ilk 50 ye hesap tasidilar yalanladiniz. Lips serverinda hesap satin aldilar görmezden geldiniz. Simdi adamlar resmen herkesle dalga geciyor. Direk 2. siraya hesap tasidilar. @FastFooD @PannaCotta @MadFighterS @Snape @AQuaS nOYY30.jpg ” ARKADAŞLAR bu kadar heyecan yapmayın ares bey hesabı zaten serverdaydı içine gp çekildi sadece bu suç değil burdan herkes laf atmasın boş konuşmayın bence…

• İYİ terbiye vermişsiniz elinize sağlık .)

• LOG İttifağı Savaş ve Yağma Raporları

Jackson - - Lips

Quote from --DESERTROSE--: “Quote from bosver: “CTB PA ile savaşınızı bitirin direk savaşacaz sizle ” Diplomasinize geçen hafta savaş teklifi sunduk;Önce anlaşmalı savaşımız var o savaştan sonra sizinle konuşup savaşabiliriz dediniz. Kiminle savaşıcaksanız müsade isteriz kiminle savaşıyorsunuz diye sorduk. Ufak tefek ittifaklar ve Gazoz 'la dediniz. Gazoz ittifakına anlaşmalı savaş mı yapacaksınız log ile dedik böyle birşey yok diye cevap aldık. Ve ARES olarak sizden savaş anlamında herhangi bir…