Search Results

Search results 1-20 of 20.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• CEZZAR PAŞA Yağma ve Savaş Raporları

Huma - - Kaikias

Quote from JETTO: “arkadaşlar hepinize iyi oyunlar bi ittfakla savaşımız vardı ve biz savaşa hazırlanırken tribe ittifağı bize saldırıp durdu defalarca uyarmama rağmen saldırılarını durdurmadılar şuan adalarındayım ve karşıma 1 asker bile çıkarmadılar normalde ben bütün adaları gezecektim tek başıma ama mesajlarda vurum kırarım dışında karşımda asker görmedim o yüzden sıkıldım ve çekiliyorum bir söz vardır ''çakalın hükmü aslan kükreyene kadardır'' hamdolsun biz hiç çakal olmadık ” kardeşim bizd…

• CEZZAR PAŞA Yağma ve Savaş Raporları

Huma - - Kaikias

helal olsun yigidime:) vur patlasin cal oynasin, IYI olan daima kazansin :)))

• yalniz kurt aferin adam olucan sen, geldigimi gorunce kacirdigin ve kazandigin raporuda asmisin. Galip azarraht kisminida eklemissin:) Boyle ol canimi ye. Haddini bildigin icin tesekkuru borc bilrim. Diger arkdaslarinda ogret. Bu arada 46.49 civarina som attim sizi paso geziyoz kimse cikmadi karsima. Hayirdir kuyrugunuzu nereye sakladiniz gene?

• IYI ittifaklari generali olarak birkac cumle yazmak istedim. Haramideki arkdaslar bizim adaya geldigimizi gorunce yan.hesaplarini bile korkudan tatile aldi. Benim gemiler geri dondu:) Bugun 45.53e yalnizkurt ve bir kac haramili arkdas sozde baskina gelmisler. 2 saatlik yolculuk sonunda adaya geldim , yalniz kurt gemileri ve birimleri coktan kacirmis. Bos sehirlere yagma attim diyede foruma koymus. Geldigimde gemileri kacirdi, Gemilerin nerede kacma gel savasalim dedim, msjima cevap vericek yureg…

• mucahit elimde baya rapor var ama asmaya useniyorum sana vereyimde as knka

• LOЯD [LOЯD] İttifakı Tanıtımı

Huma - - Kaikias

Hayırlısı olsun arkdaşlar:)

• guzel kesim arkdaslara selamlar

• Sanırım daha cok rapor cıkmıycak:) Adamlar Ölü taklidi yapıyor artık 4c86c06ccb.jpg

• Hala 60k general puanı var Lordun ama kime msj attıysam ortada yoklar. Bizde 3 karacı 2 denizci merkezlerini bastık. Kimseden gene ses yok... Adamlar oyunu bıraktı herhalde:) İnsan en azından bir tebrik msjı atar .... 4bace9fb43.jpg

• Arkdaşlar merhabalar... Lord ittifagı IYI ailesine savas ilani verdi.Dün akşam savasımız vardı. Lakin lord herzamanki gibi çamura yattı ve söz verdikleri adaya gelmediler. Bunun yerine kendilerince üstün oldukları bize yakın bir ada sectiler. Bu arada Generalleri hakaretten ban yedi. Lordda Cuma akşamı saat 5 te merkez adamıza gelecek yürek olmadıgını bildigimiz için, cok detaylı bir istiparat arastırmasına girdik ve Zanktou isimli meşhur uyenin egosu sayesinde hareketlilik olan adayı casusladık…

• PYTHT kesilmeye doymuyor:) kılıcınız keskin olsun:)

• Herkeze merhabalar... Uzun zaman önce aldıgımız raporları iştengücten anca asma fırsatı buldum... Lordlu arkdaşlar bize baskın attılar. Lakin savuma puanı kasmak zornda kaldılar. On sohpeti uzun tutmadan raporları asıcam. Lakin hatırlatmam gereken bir konu var. Lord Generali Leodinas savasta yanlış yere destek atıp , kendi uyelerini kesti. Oyle bir zamanlama yaptıki karada kılıclarımız bitmişti kendisi Hızır gib yetişti. İttifakca cok güldük ama bizde Leodinasın yeri bir başka... neyse raporlara…

• Quote from myke-tike: “kesimler gayet iyi taktir ettim tebrik ederim beyler :)” Eyvallah kardeşim:) teşekkürler

• 1.rapor Lord

Huma - - Kaikias

Lord itifagı baskına geldi tokadı yedi gitti.:) Kucuk kesimlere ait cok rapor var lakin asmaya luzum yok. 5gQXYR.jpg

• Selamün aleyküm arkdaşlar. Hepinize bol yagmalar hayırlı oyunlar dilerim. Kayı İttifagı olarak öncelikli amcımız oyundan zevk almak , saygı ve sevgi içerisinde güzel raporlar elde etmektir. Şimdiden sürçi lisan edersek af ola arkdaşlar. 8MdaXk.jpg gqWp4b.jpg ALkNEQ.jpg EgRNbD.jpg

• İttifak sayfası

Huma - - Fan Çalışmaları

İttifak sayfası Hacı kolay gelsin bir ittifak sayfası rica edicem eskitme bir fonda ve belirgin ama canlı olmayan renklerde bir kombinasyon olsun Lider : tola general : Azarraht İç işleri : Kabu efsan diplomatlık : s7poet slogan : Savaşmaya değil , Hükmetmeye geldik.... not: kayı turkleri hakkında görsel kullanırsan sevinirm kolay gelsin kardeşim şimdiden

• tasarm

Huma - - Fan Çalışmaları

reis seni bekliyoruz ittifak olark acil olmazmı

• İttifak sayfası

Huma - - Fan Çalışmaları

Hacı kolay gelsin bir ittifak sayfası rica edicem eskitme bir fonda ve belirgin ama canlı olmayan renklerde bir kombinasyon olsun Lider : tola general : Azarraht İç işleri : Kabu efsan diplomatlık : s7poet slogan : Savaşmaya değil , Hükmetmeye geldik.... not: kayı turkleri hakkında görsel kullanırsan sevinirm kolay gelsin kardeşim şimdiden

• sayfa

Huma - - Fan Çalışmaları

Hacı kolay gelsin bir ittifak sayfası rica edicem eskitme bir fonda ve belirgin ama canlı olmayan renklerde bir kombinasyon olsun Lider : tola general : Azarraht İç işleri : Kabu efsan diplomatlık : (şimdilik boş kalsın) slogan :Derdimiz savaş değil, Hükmetmektir.... not: kayı turkleri hakkında görsel kullanırsan sevinirm kolay gele

• İttifak sayfası

Huma - - Fan Çalışmaları

Hacı kolay gelsin bir ittifak sayfası rica edicem eskitme bir fonda ve belirgin ama canlı olmayan renklerde bir kombinasyon olsun Lider : tola general : Azarraht İç işleri : Kabu efsan diplomatlık : (şimdilik boş kalsın) slogan :Derdimiz savaş değil, Hükmetmektir.... not: kayı turkleri hakkında görsel kullanırsan sevinirm kolay gele