Search Results

Search results 1-20 of 30.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ikariama veda ediyorum

cemre sultan - - Lips

ikariama veda ediyorum 2007 den bugune ikariam oynuyorum. Pi serverinden Pan serverine kadar belirli serverlerde oynadım. Hiç unutmam bir ittifak sayfasına kendimi tanıtırken (47 yaşındayım ikariam hayranıyım:nasip olursa 80 yaşıma kadar oynamak istiyorum) yazmıştım biggrin.png Lakin sağlık sorunlarım 49 yaşına kadar müsaade etti sad.png Amacım duygu sömürüsü yapmak değil, bu oyuna olan sevgimi bilmenizi istedim.oyuncu nick'lerim xi_cemrenur, cemrenur_9774, hürrem sultan, cemre sultan olarak oyn…

• ikariama veda ediyorum

cemre sultan - - Pan

2007 den bugune ikariam oynuyorum. Pi serverinden Pan serverine kadar belirli serverlerde oynadım. Hiç unutmam bir ittifak sayfasına kendimi tanıtırken (47 yaşındayım ikariam hayranıyım:nasip olursa 80 yaşıma kadar oynamak istiyorum) yazmıştım Lakin sağlık sorunlarım 49 yaşına kadar müsaade etti Amacım duygu sömürüsü yapmak değil, bu oyuna olan sevgimi bilmenizi istedim.oyuncu nick'lerim xi_cemrenur, cemrenur_9774, hürrem sultan, cemre sultan olarak oynadım. Beni tanıyan oyun ekiplerim olsun. Sa…

• Sizlerle gurur duyuyorum gençler devamını bekliyorum.

• GASP

cemre sultan - - Lips

GASP EKİBİ OYUNCULARIMA BURADAN ÇOK TŞK EDERİM. HER ZAMAN HER YERDE YANIMDA OLDUĞUNUZ İÇİN. 10 KİŞİLİK EKİP OLMAKLA BİRLİKTE CESARETİMİZ YÜREĞİMİZ SEVGİMİZ SONSUZ. BU OYUNDA DOSTLUK BAKİDİR GERİSİ YALANDIR. DUŞMANLIKTA GEÇİCİDİR .OYUN OLSUN DİYE SAVAŞTIK

• Quote from Fear: “4 paket acıldı cemre ablamız bize meydan okumadan önce düşünecekti benden 1 buharlı kesene kadar 80 buharlısı kesildi ” TEBRİK ETMEYİDE BİLİRİM DEMİŞTİM KARDEŞİM TEBRİK EDERİM 1 SIRADA BU KADAR MUTLULUĞU YAŞATTIĞIM İÇİN KENDİMİ ÖZEL HİSSETTİM AÇIKCASI:))) KİMSENİN BENİM İÇİN KİN BESLEMESİNE GEREK YOKTUR. BİZ GELDİGİMİZDE O FİLOYU KACARKEN GÖRDÜK .BİZ KAÇMADIK PAŞA PAŞA KESİLMEYİDE BİLDİK ÖNEMLİ OLAN KAÇMAMAKTIR PAKET. HER SAVAŞTAN BİR AKIL ALMAKTIR. 10 YILDIR BU OYUNU OYNUYORUM…

• GASP

cemre sultan - - Lips

YO0l5z.jpg

• GASP

cemre sultan - - Lips

Kardeşim bu oyunu 10 yıl dır oynuyorum bana acemi muamelesi etme bari. kazananı olsun tbrk etmeyi bilmelisin. Gelene kapımız açık 12 mızrakçıyı unutma:))) ıkı saatte 2 k gp yaptın sımdı fırın beklıyon.

• GASP

cemre sultan - - Lips

qJVD1Z.png

• GASP

cemre sultan - - Lips

bLmLZd.png

• GASP

cemre sultan - - Lips

g9EvoL.jpg

• GASP

cemre sultan - - Lips

DypW2y.jpg

• GASP

cemre sultan - - Lips

AyW87Q.jpg

• GASP

cemre sultan - - Lips

GASP İTTİFAKI BİR GECE ANSIZIN GİDER VALİLİĞİ BASTIRIR BÖYLE a1mNod.jpg

• GASP

cemre sultan - - Lips

g9PY3N.jpg

• GASP

cemre sultan - - Lips

ByOb7p.png

• GASP

cemre sultan - - Lips

qJANkR.jpg

• GASP

cemre sultan - - Lips

7yB1J5.jpg

• GASP

cemre sultan - - Lips

sagolun gencler cemre ablanız sizde savaşamadı bilmediniz bu yönünü :))

• GASP

cemre sultan - - Lips

1Ggypb.jpg

• GASP

cemre sultan - - Lips

POrq77.jpg