Search Results

Search results 1-20 of 142.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

orduluyuk - - Poseidon

yahu kardeşim sizin sorununuz şurda gelmişsin buraya kardemir değilde başka ittifaktan biri olsa nerden bileyim ip si olduğunu diyorsun. İyi güzelde mevzuda başkası yok ki sen kendi ittifakından hatta servera birlikte başladığın arkadaşlarından birinin hem ana hesabıyla hemde ip si ile ticaret yapmışsın. Bundan dolayı süresiz ban yemişsin. Sonrada onlarda ticaret yaptı niye farklı ban yiyoruz diyorsun. Boşa adaletsizlik bu diye yırtınmayın. ADALET yerini bulmuş zaten. Beceremiyorsanız ne multi n…

orduluyuk - - Poseidon

Quote from Morbilek: “Quote from orduluyuk: “Quote from Morbilek: “Quote from orduluyuk: “Açıklardım ama gerek yok ” Güzel kardeşim hangi kafayı yaşamaktasın anlatsana azcık bilelim bizde Adam yetkili görevliyi etiketlemiş açıklamada bulunmasını istemiş bizimki kalkıp ne diyor ” Siz hangi kafadasınız acaba her olaydan kendinize bi pay çıkarma peşindesiniz. Çıkın artık şu ruh halinden. Kimsenin size karşı art niyetli bi tutumu yok. ” Bak güzel dostum sen olayları hala anlamış değilsinBurda bizim …

orduluyuk - - Poseidon

Quote from Morbilek: “Quote from orduluyuk: “Açıklardım ama gerek yok ” Güzel kardeşim hangi kafayı yaşamaktasın anlatsana azcık bilelim bizde Adam yetkili görevliyi etiketlemiş açıklamada bulunmasını istemiş bizimki kalkıp ne diyor ” Siz hangi kafadasınız acaba her olaydan kendinize bi pay çıkarma peşindesiniz. Çıkın artık şu ruh halinden. Kimsenin size karşı art niyetli bi tutumu yok.

orduluyuk - - Poseidon

Açıklardım ama gerek yok

orduluyuk - - Poseidon

Quote from yalan48: “Quote from Morbilek: “Quote from Labamba: “Bu eğitimci @Tonystark neden ban yedi bilen varmı ” Doğruları söyleyen ban yiyor artık abi galiba biggrin.png Doğru konuşanı 9 forumdan kovarlarmış ” Bizde 10. köyü kurarız ” Senin ihtiyacın yok ki

orduluyuk - - Poseidon

Quote from Morbilek: “Quote from yalan48: “Quote from Morbilek: “Quote from yalan48: “Türkçe öğretmeni misin ” Türkçe öğretmeni olmakla alakası yokTürk olmakla alakası var ” j8yihH.jpg ” Güneşi de yakıcaz ” ateş etsen yeterli

orduluyuk - - Poseidon

Quote from yldrmnc: “bu kimin adasi sen kimsin ordulumusun ” ordulu benim

orduluyuk - - Poseidon

Quote from yldrmnc: “pose bu kadar gp yi gorunce kudurdugu icin tatildeyken saldiriyor. Bakalim aclinca napacaklar ” Tatildeki hesaba saldırı mı yapılıyormuş Yapan kimse bizede öğretsin

orduluyuk - - Poseidon

Quote from BusterManTR: “Quote from SalvatoreGreco: “Quote from BusterManTR: “Quote from KRDMR: “Vatan ittifağının savaşı neden iptal oldu ? ” bizim (BÖRÜ) ittifağından 2 kişi ban yedi ” 39 kişilik ittifak 2 kişiden ibaretmiş demek ki ” ben her türlü savaşırım hazırlığımı zaten yapıyordum ama ittifak çiftçi dolu olduğu için oy çokluğu ile iptal ettirdik ” 2 kişi lazımsa ittifaktan çıkıp geleyim yanımda bi karacıyla Savaş iptal olmasın

orduluyuk - - Poseidon

@ozden başın sağolsun. Allah rahmet eylesin.

• Savaşta emeği olan herkesi tebrik ederim

• Rapor paylaşma sırası bana gelmiş 9aqyN5.jpg 5amJyL.jpg Şimdide tek olduğum raporlar geliyor mM7Bo0.jpg lqrlZJ.jpg 9aqya5.jpg nQmnbV.jpg Son olarak 1 v 15 raporum gelsin grVaP5.jpg şşşşşş AL SANCAK geliyor

orduluyuk - - Poseidon

@Juicho selamı almayı unutmuşum Aleyküm selam

orduluyuk - - Poseidon

Quote from Juicho: “Selamın aleyküm adım Azrail Kelime oyunumu yapıyorsunuz, sıkılmış gibisiniz yaşamaktan. Yar ben belanın ta kendisiyim ” Seni seçtim Juicho

orduluyuk - - Poseidon

Quote from Labamba: “Quote from sagopa52: “Burdayım canısı gel ” Sana benim gücüm yetmez sago Sana tüm sunucuları birleştirip dalmak lazım. Zaten savaşın 2. roundunda katılımcıların %90'ı banlanır kesin ” Adam haklı beyler dağılın

• Quote from Fatihpbc: “4jqQkp.pngP16NB6.png ” burda rodos mu yemiştik biz ne Yarın akşamı bekleyin rapor böyle olmaz

orduluyuk - - Poseidon

Quote from Kayibeyi: “Yanliz ben merak ediyorum snck gp sattı mi satmadimi gereksiz yere zan altında bırakmak istemiyoruz sattı mi gp satmadimi söylerlerse seviniriz ” Aldıklarımızı geri verdik diyelim @Labamba nın haberi var zaten

• Madde 11 ; Forum amacı dışında kullanılmamalıdır; post kasmak, eski başlıkları bumplamak, piramit yapmak (iç içe 2 den fazla alıntı kullanmak), Sadece Smiley ( smile.png ,biggrin.png , tongue.png vs..), sadece +1 gibi ifadeler kullanmak, mesajlarınızı 14 punto’dan büyük şekilde yazmak, mesajlarda sadece başkasının alıntısını kullanmak, ayni konu içerisinde üzerinden 2 saat geçmeden iki yada daha fazla mesajı üst üste yazmak, aynı konu içerisinde sürekli aynı mesajı yazmak ve benzeri faaliyetler …

• Quote from Fatihpbc: “Yok ya siz 2 günde hazırlandınız doğru diyorsunuz iz yendik diye sevinin hadi yazın her yere koş koş durma burada LMAO%202.gifsize özel birim üretiminde süre kısaltma etkinliği gelmiş herhalde sen karakterden mi bahsediyorsun hala dc ye gelip ben size garanti veriyorum hiç bir saldırı olmayacak diye arkadaştın dimi git önce kendi de bir karakter ara sonra gel bize yaz neymiş orda koloni silinmiş savaş adasını biz boşa belirledik oraya boşa koloni attık dimi boşuna güvenli ş…

• Quote from Masal: “Savaşta bize yukarıda gp aldılar depo getirdiler diyenler 2 multi ittifakları ile 3 ittiafk birden savaştılar Fury ittifakını tebrik ediyorum güzel iş çıkardı. OPM ufak ufak verdi de hadi neyse oda promosyon SANCAK 2 zaten multi onu sayda sayma lqr2LE.png lqr2Lp.png ” Hala bekliyorum bak 2 hafta önceden kim basım yapmış bizden söyle bakalım. Lafı ortaya atıyosunuz baktınız tutmuyo başka konuya geçiyorsunuz. Hodri meydan dedim. Tek kişi göster oyunu bırakıcam dedim. Yoksa siz b…