Search Results

Search results 1-12 of 12.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• o suçunu biliyor. şuçu ne ?

purple - - Epsilon

Kime acındırıyorsun kendini rüzgar benimle değil annene laf söyleyenle çöz meseleni

• Lips Genel Sohbet Odası

purple - - Lips

neden korkuyormusun yoksa imamdan :) bu arada ben imamı günahım kadar sevmem ama bir ışık çaktı şimdi o dediğiniz hesap imamın değil p a nınmış dediler inandım nedense

purple - - Lips

murat bu arkadaşı tanırmısın sen bu hep böylemi yoksa uykusu gelincemi böyle oluyor kendini işkenceci sanıyor galiba bizi konuşturacakmış :) fazla film izliyor sanırım

purple - - Lips

Beni neyle tehdit ediyorsun anlamadım sen operatörleri ne sanıyorsun hepimizi 50 kez incelemişlerdir ve yine incelesinler ip bildirimli hesap multi değildir ip bildiriminden insan ancak kural hatası yaparsa banlanır neyse öğrenmen gereken çok şey var bence forumda yalancılık yapacağına gir oyun kurallarını bir kaç kez oku ancak anlarsın hee bu arada hodri meydan diyorsun ya operatörler ayy bu daghan izin verdi bir inceleyeyim demeyeceklerdir o iş senin iznine ve isteğine bağlı değil ben fake bir…

purple - - Lips

murat bunlar isim veremez o yüzden isim ver diyorum ayrıca daghan ben sana multici demiyorum ki ip bildirimli hesabında var demiyorum ben sana yalancısın diyorum

purple - - Lips

At at sana ancak senin gibi yalancılar inanır sanırım sende aradan zaman geçince kendi söylediklerine inanıyorsundur usta yalancılar kendi yalanına inanan insanlardan çıkarmış:) sanal kahraman

purple - - Lips

Belge değil isim istiyorum yoksa yalan diyorsunuz diyorum

purple - - Lips

sanalsınız derken kahramanlığınız sanal demiştim oyunda sanal unutma:) çok cesursan kim kimi satmış açıklarsın yoksa yalancısın

purple - - Lips

Gidip hangi server da yapıldıysa o server ın sohbet odasına yazın çünkü buradaki C_T_B nin onlarla alakası yok bizi zan altında bırakamazsınız buna asla izin vermeyeceğiz

purple - - Lips

Görülen o ki yalancılığınız kadar cesaretiniz yokmuş boş boş konuşmak için foruma giriyorsunuz çoğunuz sanal kişilersiniz C_T_B de kimse ambrosia için ittifağını satmaz bunu da ispatlamış oldunuz

purple - - Lips

merhabalar sanırım C_T_B li birinin 7 k ambrosia ya ittifağını sattığını yazmış birisi bir C_T_B li olarak bunu ispat etmenizi istiyorum boş konuşacağınıza arkasını doldurun bu iddianın ben iddia ediyorum ki ittifağımdan hiç kimse böyle bir şey yapmaz bunu iddia edeni buraya davet ediyorum yoksa yalancısınız diyeceğim

• Osman sana tek şey söyleyeceğim lafı uzatmayı sevmem ama senin gibi lidere benim gibi içişleri oluyor demek ki Senden ne kadar lider olduysa benden de o kadar bakan olmuş işte ayrıca ben sana defalarca yazdım bakanlığı benden al ilgilenemiyorum diye niye almadın Bu arada purple ve pandora hakkında açıklama istemişsin evet ip bildirimli 2 hesabım açıklama isteyeceğine açsaydın bir ticket hee ama sen ticket açamazsın hesap satın alan yada başkasından oyun alıp açıklamasını yapamayacak biri nasıl t…