Search Results

Search results 1-20 of 79.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Lips Genel Sohbet Odası

SERCAN123 - - Lips

Quote from iMaM: “Quote from SERCAN123: “Quote from iMaM: “Yil olmus 2018 hala ümite inanip medet bekleyen mi var ” Sende tarafını belli et artık ” ümit ve osmanin oldugu hic bir tarafta olmam ben. 40 yillik dostum olsa siler gecerim. ” İkisinide tanımıyorum. Yeterlimi bu

SERCAN123 - - Lips

Quote from iMaM: “Yil olmus 2018 hala ümite inanip medet bekleyen mi var ” Sende tarafını belli et artık

SERCAN123 - - Lips

Quote from MEFiSTOFELES: “Quote from SERCAN123: “Bunları itifaka davet eden kişi söylüyor dikkat edin buna ne olduğu belli değil..... ” algı ne güzel şey öyle değilmi bununda cevabını vereyim sizde yalan bende gerçek bitmez ittifakınızdan thanatos veya bizzat sendin tam net hatırlamıyorum 1 kaç gün içinde ittifakınıza gelmeyi düşünüyorum sizin ortamınızı görmek ittifakınızdakileri tanımak istiyorum demişti bende buyrun gelin gelirken de çay getirin demiştim davet dediği bu olsa gerek bize hoşgör…

SERCAN123 - - Lips

Quote from MEFiSTOFELES: “Quote from Thanatos: “Görende adam sanacak dört dörtlük insanmış gibi burada beyfendi kesiliyor herife bak ha ha ha ” burada ne ben kendi adamlığımı size anlatırım ne sen adamlığından bahsedersin herkes kendi yaptıklarından mesuldür , takdiri saygıyı seviyi karşı taraftan yaptıklarıyla sözleriyle eylemleriyle kişi kendi hak eder ama siz bu tarz konuşmalarınız ve seviyesizliklerinizle adamlığınızı çok güzel gösteriyorsunuz lips serverine tavsiyem aynen devam edin en azın…

SERCAN123 - - Lips

Quote from MEFiSTOFELES: “siz zayıfsınız karşılıklı mesaj yazmasını bilmeyen ahlak ve saygıdan nasibini alamamış insanlarsınız acıyorum sizin gibilerine söylediklerim iftira değildir bunu en iyi siz biliyosunuz 'ares bey' isimli kişiyi ittifaka aldıgınızda size mesaj attık 1 saat geçmedi attınız ittifaktan ve ÖZÜR DİLEDİNİZ ! oyunu ve forumu takip edenler durumun farkına varmıştır burada böyle küfür ederek de beni dahada haklı çıkardınız ares ittifakı oyun yöneticilerine kadar küfür etmiş kişile…

SERCAN123 - - Lips

Quote from MEFiSTOFELES: “aresliler ile birlikte oldukları bak nasılda belli hemen küfür etmeye başladılar bu kadar acizsiniz ! yazık ki burada sanal alemde klavye delikanlıları olan sizlerle aynı ortamda bulunuyoruz ben cevabımı siz gibi burdan küfürlü değil oyun üzerinden veririm elbet , dayanamayıp daha çok küfür edersiniz karakteriniz buna müsahit buradan gösterdiğin cesareti oyundanda bekliyorum kendi hesabından hadi oradanda küfür et bakalım delikanlı seni bu arada bana özür mesajı atan ki…

• Quote from ozden: “şu bizim yanları yağmaladığınızın raporlarını koymamışsınız ” Biz hepsini koyucaz liderim

• Fenerbahçe kazanır Gol son 10 dakikada olur (80-90) Fenerbahçe atar skor 2-0

• Quote from Ares GEnerali: “BÜYÜK SAVAŞÇI DEDİĞİN lO1dgE.png ” Ümit yavaşlaman lazım

• A1JZ2r.png

• Kayıp Askerler

SERCAN123 - - Yardım ve Sorular

Dostum giden geri dönmez general puanı düştü.

• Quote from Alcatraz1299: “Guzel bi galibiyet almissiniz , raporlariniz cok guzel , ana cephelerden cok part part yakaladiginiz gemi kesimleri cok hos . Omega Bulut ve Caddedeki abilere ve kardeslere selamlar , tebrik ederim. ” Bu savaşa DOMDOM katılmalıydı adamda 9-10 sülfür şehri vardı hatırlayan vardır kesinlikle Pasif bi serverda güzel bi savaş tebrik ederim.

• Quote from SERCAN123: “Quote from Thanatos: “Quote from kurtserkan: “savas raporlari yorumla baslamaz resim atmaniz gerekiyordu ” ne kadar çok bilmişsin sen öyle aman allahım zeka fışkırıyor @SERCAN123 kanka ne diyor bu ” Eli olan yazıyo knk ” Knk bak bu tam bizlik

• Kayıp Askerler

Quote from alptekincakar: “Quote from SERCAN123: “@alptekincakar modum orduda kayıp yazıyordu. Daha güzel hatunların olduğu bi şehir buldular galiba gidiş o gidiş. ” sıkılınca dönerler yanlış hatırlamıyorsam seyahat süresi + 4 saatti ” @alptekincakar modum dün akşam gittiler Hazır konu var yazıyım dedim giden geri gelmez ama olsun

• Kayıp Askerler

@alptekincakar modum orduda kayıp yazıyordu. Daha güzel hatunların olduğu bi şehir buldular galiba gidiş o gidiş.

• Kayıp Askerler

@alptekincakar modum benimde askerler dağıldıktan sonra kayboldu bu iki oldu başıma geliyo oyunda bug veya bazı güncelleme sorunlarımı var mobilden kaynaklı. Kaybolan askerler 40 tüfek 80 dev 12 topçu 120 kılıç ticket te açtım dönüş olmadı henüz...

• Quote from Thanatos: “Quote from kurtserkan: “savas raporlari yorumla baslamaz resim atmaniz gerekiyordu ” ne kadar çok bilmişsin sen öyle aman allahım zeka fışkırıyor @SERCAN123 kanka ne diyor bu ” Eli olan yazıyo knk

• @FoSiL knk şuanki raporlara göre ciddi anlamda takipsizlik var CTB adına daha aktif olmaları gerekir... Ares itifakı ise güzel kesimler yapmış. Her iki tarafıda tebrik ederim güzel bi savaş

SERCAN123 - - Lips

Quote from MindLessRookie: “Quote from Ares GEnerali: “TA TA TA ÖLDÜN ÇIK @The Ancients ” Dostum yaşar düşmanım ölür ” @ObiWan. Modum çak şunlara da yatalım

SERCAN123 - - Lips

Quote from Thanatos: “Quote from Melodi: “L İ D E R L E R İ N L İ D E R İ tüm LİPS in LİDERİDİR. Biat et LİPS ” @FoSiL kanka sen nediyorsun bu duruma ” @Thanatos knk @ObiWan Pusuda dikkat et