Search Results

Search results 1-20 of 226.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tebrikler katılan herkesin emeğine sağlık bu şekilde dostane savaşların ve centilmenliğin devam etmesi dileğiyle.

• Skiron Genel Sohbet Odası

JiMmy - - Skiron

Quote from Avukat: “Quote from ceyhun: “aynen avukatcım bana biraz gp ayarlasana :))) o iş biraz karışık gp aldıgımız vs yok ” Hep demişimdir yenilginin bahanesi olmaz diye Adamlar alıgı opu yapıyorlar bildiğin:)Neyse askerler hazır ” yenilgiye bahane aramıyoruz bizden kimse yazmadı buraya sırf tartışma olmasın diye. savaş tadında kalsın diye. bizde biliyoruz yaygara kopartmayı. deli ittifakının yukarıda yapmaya çalıştığı gibi. iki tarafı da tebrik ediyorum güzel savaştı. ama anlaşmalı savaştan …

JiMmy - - Skiron

her yer bizim kardeş

JiMmy - - Skiron

Quote from TraNSKoP: “jimmy anlasilan burayda kesilmeye gelmis ” kesilelim be inek-cim ne olacak ben keyfim ve kahyasına bakıyorum gerisi hava cıva

JiMmy - - Skiron

neyin kavgasını yapıyonuz nan. şimdiden kazanmış gibi böbürlenmeler başlamış. daha asıl savaşlar başlamadı sabırlı olun birazcık ısınma turları olcak. bu kadar heycan yapmayın

• Pan Genel Sohbet Odası

JiMmy - - Pan

beni mi? hiç örnek almışa benzemiyorsun. kendince bir şeyler yapıyorsun ama ne yaptığını da bilmiyorsun. sana ayıracak vaktim yok benim sen ağla köşene çekil susunca dövmeye gelirim .

• Pan Genel Sohbet Odası

JiMmy - - Pan

Quote from sagopa52: “Dur senin taktiği uyguluyayim Neyse uğraşamam seninle git kumda oyna ” azıcak üretken ol nereye kadar taklit ah ah bu gençliğin hali ne olacak böyle

• Pan Genel Sohbet Odası

JiMmy - - Pan

kime göre neye göre nasıl? aydınlat bizleri

• Pan Genel Sohbet Odası

JiMmy - - Pan

Quote from OGUZ HAN: “Quote from JiMmy: “Quote from OGUZ HAN: “Aynen kardeşim sohbete ne zaman bir göz gezdirsem depomda depom diyon deponla daha çok mutlu ol sen skironda da anlaşma yapıldı depo gelmeyecek diye getirirseniz 3 e 5 5 e 10 gelir anlaşmayı bozmadan herkes bastığı ile savaşşın o anlaşma liderler arasında boşa yapılmadı ” skiron farklı burası farklı birbirine karıştırmayalım. ve konuya hakim olmadan yorum yapmayalım. siz 10 getirirsiniz biz 100 mesele daha fazla getirmek ise. ama her…

• Pan Genel Sohbet Odası

JiMmy - - Pan

kendin gibi görüyon sanırım beni kimseye eyvallah ettiği mi gördün mü ? oynamıyorsan büyüklerin işine karışma kücük kardeşim :D atalarımızın sözü var bu konu ile ilgili :)

• Pan Genel Sohbet Odası

JiMmy - - Pan

Quote from sagopa52: “Boşuna açıldı ” çok meraklısın 3. şahıs olmaya hayrola

• Pan Genel Sohbet Odası

JiMmy - - Pan

Quote from sagopa52: “Quote from OGUZ HAN: “Aynen kardeşim sohbete ne zaman bir göz gezdirsem depomda depom diyon deponla daha çok mutlu ol sen skironda da anlaşma yapıldı depo gelmeyecek diye getirirseniz 3 e 5 5 e 10 gelir anlaşmayı bozmadan herkes bastığı ile savaşşın o anlaşma liderler arasında boşa yapılmadı ” Kardeşim bak skironda baro ittisi var sonra turkste gelmiş oraya turks ün gücü deposuz yetmiyor arkadaşlara Onun için şimdiden dillendiriyorlar ki vakti geldiğin de biz demiştik diyeb…

• Pan Genel Sohbet Odası

JiMmy - - Pan

Quote from OGUZ HAN: “Aynen kardeşim sohbete ne zaman bir göz gezdirsem depomda depom diyon deponla daha çok mutlu ol sen skironda da anlaşma yapıldı depo gelmeyecek diye getirirseniz 3 e 5 5 e 10 gelir anlaşmayı bozmadan herkes bastığı ile savaşşın o anlaşma liderler arasında boşa yapılmadı ” skiron farklı burası farklı birbirine karıştırmayalım. ve konuya hakim olmadan yorum yapmayalım. siz 10 getirirsiniz biz 100 mesele daha fazla getirmek ise. ama her servere boşuna ayrı sohbet bölümü açılma…

• Pan Genel Sohbet Odası

JiMmy - - Pan

sen diyince mi kötü oldum yok yok sizin karşınıza depo getirince mi ? tabi siz ağlamaya alışkınsınız . bide manipülasyon yapmaktan başka ne işe yararsınız.

• Pan Genel Sohbet Odası

JiMmy - - Pan

Quote from karagoz42: “Quote from SAHHIIN: “taşıdıkları gplerler altınlarla kestik muhabbeti yapanlarada ayrı ayarım ” sen pan da oynuyormusun bilmiyorum amauhh den eski deep deep şimdiki yeni dayı uhh nin 4 m gp taşıdı adam hem savunmada hem 500 k gp fazla kestirdi hemde slotları doldurmayı bilmiyor muhabbetini yapıyoruz çünkü keisyoruz kesim farkı haddinden fazla ” 5,5m 1,5 patladı :D

• Pan Genel Sohbet Odası

JiMmy - - Pan

ya bırakın oyun bilmez anca konuşanları. depolu deposuz her türlü keseriz diyenler şimdi ağlasınlar

• Pan Genel Sohbet Odası

JiMmy - - Pan

bu hiçde tesadüf değil özellikle seçilmiş. konuşmaları tamamıyla okuyunuz yarısını degil. söylediklerimi unutacak kadar bunamadım. bu postun ardından siz 1 getirin ben 2 getiririm demiştim. onları da bulun çıkarın. keser gibi sadece kendinize yontuyorsunuz. bundan vazgeçin artık. gelen gp de sadece uhh için kullanılacaktır. işimiz bittiğinde gerekirse geri götürürüz. biliyorum burada uhh lu arkadaşlar ittifaklarından utandıkları için. başka ittifaktaymış gibi gösterme çabasına giriyor. sayın uhh…

• Pan Genel Sohbet Odası

JiMmy - - Pan

Quote from lithium: “Forumda gezinirken tesadüfen gördüm hocam, merak ettim. Noldu da kendi tabirinle bu duruma düştün. <a href=P1Q1j6.png"> ” daha sonraki postlarıda bu kadar takip etseydin keşke uhh rodos bastığında uhh sadece depo ile savaşacak demiştim. onuda geçmişden bakıp okuyunuz.

• Pan Genel Sohbet Odası

JiMmy - - Pan

Quote from emrebaba44: “BURDAN UHH ARKASINDAN ATIP TUTANLARA SESLENİYORUM VE AYRICA HANİ DİYORSUNUZ YA TÜRKS DE DAYI DİYE O DAYINIZA SÖYLEYİN KAÇIP DURMASIN GEMİLERİNİ KAÇIRMASIN ENİ SONU KESİLECEK VE AYRICA JİMMY YE SESLENİYORUM EYVALLAH TEMİZ Bİ SAVAŞ YAPALIM DİYORSUN YENİDEN DEPO GETİRİYOSUN HANİ BELKİ DİCEKSİNİZ GİNE AYNI ŞEYLER PEKİ NEDEN GPLERİNİZ BİTİNCE YENİDEN DEPO GETİRİYONUZ ? ” UHH a seslenmiştim durum eşit hatta siz öndesiniz. ama gp gerek yok demiştim ama akşamında hopp gp geldi. s…

• Pan Genel Sohbet Odası

JiMmy - - Pan

Quote from TraNSKoP: “nan @sagopa52 multici jimmyi bir kesemediniz gitti ” oyun hilesi dicektin heralde