Search Results

Search results 1-20 of 54.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

1905 - - Poseidon

Karşınızdaki insanı küçük düşürmek ve küçümsemek niye bu kadar hoşunuza gidiyor anlamıyorum. CANALAN gayet iyi bir lider üslubuyla belli zaten size lafım yok

• Quote from berkayerdo12: “ben de senın adını sanını yeni duydum foruma yenı kayıt oldum ama oyunda görmemen sasırttı blackwhite a destek verenlere bende düşmanım ben ysy ye arka cıkmıyorum bu oyunu ben 2009 dan beri oynuyorum ve o tarihten bu yana ada komsuluk ilişkilerine önem verdım ve ben komsusu oldugum adadakı ysylılere destek verıyorum ban konusuna gelirsek forumda uslup konusunda uyarıldım ban dediğim hatta onu da aynı sekılde uyardı gelen gecene ters yapıyor anlamadıgım bir şekilde forum…

• Ada Üzerinde Online

1905 - - Öneriler

* Sayfa başına liste girişi sayısı * Bunun karşısını 100 yap

• Ada Üzerinde Online

1905 - - Öneriler

Hocam seçeneklerden liste başı görüntülenen şeyi 100 yap 3 sayfada 5 sayfada gezmezsin

• Quote from Kserkses: “Quote from _CAN_48: “Tebrikler güzel raporlar açıkcası pek fazla dahil olmak istememek le birlikte siz karşı taraftan yapılan kesim farkına bakın gibi sözlere pek kafaya takmayın dışarıdan bakan biri olarak söyleyebilirim ki raporlarda kb 1000 buharlı fazla kesilse 300 füze fazla kesilse ne olur ben raporun rengine bakıyorum hepsi yeşil ben şahsen raporun rengi ile ilgilenirim rodoslu rapor hariç tabi tebrikler tekrar dan ” Çok haklısın o konuda zaten normalde ben de kesiml…

• Ada Üzerinde Online

1905 - - Öneriler

İttifak dışı olduğunda anlamı kalmaz o zaman istihbarattan casuslamaya gerek kalmaz o yüzden gereksiz bence

• İyilik Bonusu

1905 - - Yardım ve Sorular

Olayı hep yanlış anlıyorsunuz o iyiliklerle eskiden ben zor alırdım 250 puanla 2 k mermer şimdi ben 250 puanla 12 k alıyorum bu neye bağlı onu soruyor sanırım sanırım puana göre artar mı bilmiyorum.

• Balon ve topcu cephanesi

1905 - - Yardım ve Sorular

karşı tarafında balonu gyro varsa kolay kolay bitmez balonun cephane top olayını tam bilmiyorum ama karşı tarafta balon veya gyro yoksa 2 raund biter cephanesi balonun

• Boşsuz Hava Sahası

1905 - - Cafe Ikariam

Arkadaşlar aynen devam konu sapmış biraz ama güzel sapmış bence düşünceleriniz gayet güzel ve hoş okumaktan zevk aldığımı söylemeden geçmeyeyim zaman bulabilirsem bende görüşlerimi yazmak isterim.

• 2020'ye Kadar 20.200 Post

1905 - - Cafe Ikariam

Quote from Feveran: “Ya bu benim forum bozuldu ne alıntı yapabiliyorum ne etiket atabiliyorum ne mesaj düzenleyebiliyorum ne oldu bu foruma ya ” Sabahın köründe dert ettiğin şeye bak düzelir elbet

1905 - - Cafe Ikariam

Siz işin dalgasını gırgırını yapıyorsunuz belki ama tehlikeli durumlar bunlar hiç evlenme programına çıkıp evlenmiş biri görmedim kavga gürültü çok rasyonel bakıyorum olaya ama durum bu size iyi sohbetler

1905 - - Cafe Ikariam

Quote from Nefertity: “Terbiyesiz bunlar ” Televizyonda hatta reyting uğruna yapılan programlarda ahlak aranmıyor malesef tam tersi ahlaksız olanları çıkarıyorlar diyebilirim

• Öğrenmek bir yana çok ezerler gibime geliyor Yeni sw'de ama artık hakkında hayırlısı son diyeceğim şey oyunda üslubuna dikkat et ban yeme

• Alphada başla millet zaten gelişti gelişeceği kadar saldırmaya tenezzül etmezler veya hiç başlama zaten oyunun sonuna geldik son günlerini yaşıyor.

• Skiron Genel Sohbet Odası

1905 - - Skiron

Yeni sw herkese Hayırlı olsun. Bol bol tartışma istiyoruz Ayrıca kesim raporları

1905 - - Poseidon

Yönetim istese her türlü önlemi alır ki işine gelmiyor ve bazılarının ego ve hırsları oyunu bu duruma getiriyor yöneticiler ve oyunu oynayanlar kimse kimseyi suçlayamaz suç yarı yarıya bu tartışma sabaha kadar sürer ama durum bu anlaşma yapılabilirdi ama herkeste güvensizlik var anlaşmayı yapın ha anlaşmaya uymadı mı tamam size bir daha güvenilmez diyin geçin ama oda yok kısacası bol bol tartışın İyi Oyunlar

1905 - - Poseidon

Quote from Labamba: “Savaş boyunca ittifak içi karşılıksız dağıtılan odun sülfür altının haddi hesabı yok. Savaş bu kimde ne eksikse onu birbirine gönderiyor millet ama suçmuş bu.... ” Ip hesaplardan yapıldıysa ticaret işler değişir hatta multi olarak kapatılırsınız dikkat edin benim bu yüzden 1 yıl ban yedim

• merhaba

1905 - - Chi

Ben 2 günde doldurdum listeyi açıp sadece 5 dk kuralı sorun oluyor bu kadar abartmayın olayı

• AMAÇ !

1905 - - Öneriler

Ayrıca şunu söylemeden geçmeyeyim eskiden beri forumdaki önerilerin çoğunu incelemiş biri olarak öyle muhteşem öneriler gördüm şu yazdıkların bile yanına yanaşamazdı.

• AMAÇ !

1905 - - Öneriler

Quote from Amarendra: “İttifak envanteri getirilsin. İttifaktaki herkes bu envanter içeriğini görebilsin ama sadece yönetim kadrosu kullanabilsin. Barbar adası olsun. Barbar filosu bulmak için harita topladığımız gibi bir duruma benzer şekilde barbar adası keşfedilsin. Barbar adasında atıyorum 5 barbar köyü, 1 barbar şehri olsun. Bu barbarların gücü de yüksek olur ki tek başımıza uğraşmaktan ziyade ittifak ile birlikte savaşalım. Amaç tüm barbar köy ve şehirlerini işgal etmek. Barbar köyünü işga…