Search Results

Search results 1-20 of 106.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from K e R e M: “o değilde beni iyi yağmalamışsınız tebrik ederim şimdi gördüm ” tesekkür ederim sizler aktif olmayınca dayanamadım geldim Quote from slowe: “yagma yedıgın de bıle tebrık edebılen oynadıgımızın seyın sadece oyun oldugunu bılen arkadaslar oldugunu gormek cok guzel ” slowe knk arada bir doğru konusuyon

• EVET KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDİYORUZ. BU SEFER 3 GÜNLÜK SÜRE VE 5 MİLYON++++ MALZEME 7aDa1m.png 9aNaW9.png ADzD87.png 6aNapN.png NnDn8N.png EmDmW9.png gr6rpL.png nQlQpg.png 9aNaAQ.png 4jzjQQ.png GmDmN7.png NnDnNP.png ZX3XRA.png 9aNalQ.png GmDmX7.png RrDrRj.png BİTTİ

• Quote from BusterManTR: “160K gp miz vardı ittifak olarak savaştan önce yaklaşık 150k gp bizden savaşa katılım oldu karşı taraf savaşa başlarken 360k civarı idi kağıt üstünde zaten gpniz fazla savaşıyoruz 10 saat geçiyor karşı taraf gp düşmüyor 24 saat geçti savaş başlayalı bizim gp indi 120k civarına karşı tarafın gp oldu 380k yani anlayacağınız savaşıyoruz bi tarafın gp sürekli artıyor sürekli depodan gp ve altın çekiliyor Savaş başlayalı 20 saat olmuş adaya bi geliyor 600 topçu nasıl çıksın b…

• Quote from TraNSKoP: “otto mod sancak birde int mi vardi 4 ü bir araya gelirse anca savas cikar gibi. (Hidden Content) ” valla gelip kesilseler eyvallahta yürek yemiyo gelmeye OTTO geldi olmadı MOD tan destek aldı olmadı .MOD a gittik eyvallah güzel savastılar ama İNTİ diye bi itiden destek almasa iyiydi yazık oldu 5 k asker için küçük duruma düstüler...

• Quote from Labamba: “Quote from GOKMEN: “reel hayattaki işlerimizi ona göre ayarlamışız ” tamam reel hayatdaki işlernizi halledin öyleyse yarın savaşalım demiyoruz. 3 gün sonrada savaşalım demiyoruz oturalım tarih belirleyelim hadi. 10 gün sonrası uygun mudur ? ” 10 değil size 20 gün verelim hatta zorlarsanız 25 olur sonra vazgeçmeyinde yeter bizim için

• Quote from TraNSKoP: “Quote from GOKMEN: “Boşu bırakalım artık kafanıza göre iş yaparsanız karşılık alamazsınız günlerdir size mod savaşından sonra ilan vericez diyoruz reel hayattaki işlerimizi ona göre ayarlamışız siz şimdi biz modla olan savaşı iptal ettik siz gelin diyorsunuz oldu beyler başka bir isteğiniz var mı mesela biz 100k gp yi filan da geçmeyelim öyle sınırlar koyalım isterseniz he? İsteyen varsa gelir boş şehirlerimizi ziyaret eder sonra da köyüne geri döner ama savaş biz size söyl…

• Quote from CANALAN: “eee biz nediyoruz sercan reis bekliceksiniz siz istediniz diye niye simdi masaya oturuyorum ben bi aramizda konusalim bi planimizi hesabimizi yapalim teklif yapacaz ama su muhabbeti uzatmayalim kesin olacak savas konu kapansin. Rahatsiz oldugumuz nokta da bu iste bos muhabbetle algi yapmayim saygi sevgi cercevesinde yapacaz savasimizi diger savaslariniz gibi olmasin baskada bisey demiyorum biraz ciddiyet ” O ciddiyeti sizden bekliyoruz. Saygı çerçevesinde bi savas olucak bu …

• Quote from AbluKa AlaRM: “Kimsenin savaştan kaçtığı yok boş yapma yönetimler anlaşsın tarihi koyulsun bu savaş olucak . ” KONUSALIM.

• Quote from TraNSKoP: “Quote from Pose-SeRCaN123: “inek ilk kez haklısın. bahaneler tükenmez ” en güclü pose ittifaki demistim orda haksizmiydim ” TraNSKoP sen bi harikasın ya seviyorum seni

• Quote from TraNSKoP: “ya bu serverda savas falan cikmaz kac ay oldu server acilali hep bir bahane hep bir bahane. yok depolar gitsin yok depolar terhis olsun yok mucitler eksik. O kadar depo getiriyorsunuz söyle 2 ay savasinda millet savas görsün. 3 gün savasip 30 gün dır dır yapiyorsunuz ” inek ilk kez haklısın. bahaneler tükenmez

• Quote from CrazY-GeneraL-: “mod ittifağı, ittifak olarak arastırmalarda cok geri de olduğundan yapacağımız savası ileri tarihe atadık, sizden teklif bekliyoruz ” Yanlış anlaşılmayım MOD itifakında çok güzel savaşan kişiler var ama bazı arkadaşların mucitleri bile eksik ileri tarihe atılması çok mantıklı ve doğru bi karar olmuş.

• Quote from CANALAN: “Quote from Pose-SeRCaN123: “Quote from CANALAN: “@Pose-SeRCaN123 yapma allah askina reis kandirma kendini biz haklininda yanindayiz ozden guzelce teklif etti soyledim alayci tavrindan vazgecerse o kovboy onlada ugrasmayiz savasinizi yapin sonra anlasalim bizde yapalim muhabbetler derine inmesin terbiyesizlik olmasin aramizda Bizzat sancakin kendisi benim bu arada Tekrar soyluyorum sancaki bulastirmayin muhabbete ” DesertRose demek te POSE demek poseyi bulaştırmayın muhabbete…

• Quote from CANALAN: “@Pose-SeRCaN123 yapma allah askina reis kandirma kendini biz haklininda yanindayiz ozden guzelce teklif etti soyledim alayci tavrindan vazgecerse o kovboy onlada ugrasmayiz savasinizi yapin sonra anlasalim bizde yapalim muhabbetler derine inmesin terbiyesizlik olmasin aramizda Bizzat sancakin kendisi benim bu arada Tekrar soyluyorum sancaki bulastirmayin muhabbete ” DesertRose demek te POSE demek poseyi bulaştırmayın muhabbete. 2 Hafta foruma girmedik kral kesildiniz krallın…

• Quote from CANALAN: “Quote from CrazY-GeneraL-: “ittifak savasına girmeye mi korkuyorsunuz ” umit idrak edin lutfen bos mavro yapma sende allah askina ya niye savasa korkayim kardesim basinda mertce gucumuz suan yetmez diyen benim simdide modla savasinizi yapin ilan verecem diyorum bak siyah yazi yaziyorum biz keseriz ederiz soyle boyle diyerek girmedik muhabbete dalga gecer alay eder bi halimizde yok ilan verecez dedik anlasicaz savasicaz o yuzden efendi gibi isinize bakin savasiniz bitsin otur…

• Quote from CANALAN: “Quote from CrazY-GeneraL-: “oku oku bitmedi amma çene çalmışsınız. ayrıyetten ; snck bizle savasmak istiyorsa mod ile olan savasımızı ipta edebilir veya askıya alabiliriz. savaşmıyorsanız da boş konuşmayın ” umit neferlerine soyle bos konusmasinlar olayi biz baslatmadik lideriniz yorumlarina dikkat ederse bizden sknti cikmaz onuda gectim Ben zamani gelince dedim adam gibi soyledim mod savasiniz bitsin ilan verecem oturup anlasip savasicaz burayi net anlayin algilayamayan ark…

• Quote from ozden: “lideriniz canalan bana teklif etsin benimle vs yapsın buradan canalana vs teklifimdir gel arenaya ” Yemez aga klavye delikanlısı bu. Bulmuş puan olarak kendinden düşükleri artistlik yapıyo.

• Quote from yldrmnc: “bisey denemek lazim bu boyle olmaz kimse savasmiyor savasan depo getiriyor rodos bastilar diyor som yiktilar diyor. ” Bi arkadaşım itifak duello su dedi daha önce kullanan görmedim. RODOS VE SÖM YIKMAK YASAK DİYE SEÇİM yapılıyormuş bilen varmı

• Beyler bazı yorumlarınızda pose depo getirmedi otto şöyle yaptı mod şunu yaptı 1.7m lik gpyi taşımazlar filan demişsiniz saçmalamayın anlaşma sağladık gereği neyse o yapılacak... Şunada değinmek isterim : HERKESİN DEPOSU VAR BİZ POSE İTİFAKIDA BAŞKA BİRİ GETİRMEDİĞİ SÜRECE DEPO GETİRMEDİK OTTO GETİRDİ SONRA BİZ GETİRDİK YİNE OTTO GETİRDİ SONRA YİNE BİZ ARDINDAN MOD GETİRDİ DEPOSUZ KESMEYE ÇALIŞTIK SONRADAN DEPO GETİRELİM BU KADAR GP Yİ KESEMEYİZ DEDİK GP TOPLAMAYA BAŞLADIK HESAP HAZIR AMBROLAR Ç…

• Beyler bu sizi ilgilendirmez. Gpler 230 k ya inicek sonrasında anlaşmalı savaş konuşulacak. Ondan sonra ne basılırsa basılır.

• Quote from TraNSKoP: “general getirmeyin ama altın getirin asterixin masallahi var altin cekmis hesaba ” Altınla ilgi li bi anlaşma yok sadece general puanı olarak anlaşıldı