Search Results

Search results 1-20 of 123.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• yeni forumda türkçe seçeneği yokmu ben bulamadımda yoksa olmayacakmı bundan sonrada

• Juicho'nun Efkar Dükkanı

-çılgın47- - - Cafe Ikariam

ya siz 2 senede nasıl o kadar post kasıyonuz benim 8 sene oldu daha 100 ü yeni geçtim

• kendi ticaret merkezi binandan etraftaki piyasayı öğren bak ada çevrendeki oyuncular kaçtan satıyor onların sattığından bi kaç altın ucuza bırakırsın alıcı bulamazsan mecbur fiyatları biraz daha aşağı çekersin en kötü 5 altından bırak mutlaka alan birileri çıkar o zaman

• Sınırsız Kristal Satışı

-çılgın47- - - Bölümler

bana lazımda çok uzaktasın maalesef

• Quote from eskindereli: “birde şöyle düşünelim. şu an mevcut sistemde hadi server birleştirelim desek. örneğin sayacı çalıştırdık 1 ay sonra birleşcek dedik. seçebileceğimiz serverları görmeye başladık. herkes hedef olarak belirlenen serverlara hücum edecek ip paylı hesaplarla yer kapmaca başlayacak. tek gerçek oyuncu gelmeden server dolacak belkide ” bunun için bence birleştirilecek serverler sıfırdan açılmalı eski birleşme gibi olursa bende yer kalmayacağında hemfikirim

• valla helal olsun

• Barbar Köyü Seviyesi

-çılgın47- - - Yardım ve Sorular

normaldir o barbarlara saldırmadığın süre zarfında sana karşı olan düşmanlıkları azalıyor doğal olarak barbar seviyeside düşüyor ama arayı fazla uzun tutmadığın sürece kolay kolay düşmez

• Server Değişimi

gideceğiniz adalarda tek kişilik yer varsa birinizi alır diğeride en yakın adaya atar

• birleşmeyi bekle diyecem onunda ne zaman olacağı belli değil diğer türlü sen bilirsin zaten alphada oynuyom dedin orda sülfür dışında örs yok yok sülfür adasından bunca şehri geliştirmek için ya yağma atcan bol bol yada sülfürü mermere çevirmek için gene ambro gerekecek yıkmadan önce bunları düşün iyice

• ambro çekme imkanın yokmu hiç o şekilde taşıyabiliyorsan taşı derim diğer türlü yıkıp taşıman o şehirleri baştan inşa etmen oyundan epey soğutacaktır seni yada server birleşimi olacak diyorlar tarihi belli değil o zamanı bekle istersen

• Quote from D A N G E R: “Ya şimdi bi hesabım var da, örsü yok 8m lik bi hesap. Onun şehirlerini yıkıp örse mi götürsem diyorum ama kıyamıyorum şu anda da savaştayız, adam örslü ben örssüz, nasıl savaşabilirim diye düşünüyoorum ” yeni kurabileceğin bir şehir varsa onu kurmayı bekle onu atarsın örse 7 günde birde olsa bi tane örs basarsın taşımak çok zahmetli iş yoksa

• Quote from MasterChief: “Comada söylemiş zaten her seferinde gameforge ikariama yeterli kaynak ayırmıyor comada demiş bu kaynaklarla istediğiniz şeylerin olması mümkün değil sonuç olarak gameforge tek oyunu ikariam değil ama en dipte gelir getirmeyen oyunu gibi geliyor o yüzden boşuna kaynak ayırmıyorlar zaman ve para kaybı olmasın diye buda şirket için gayet doğal aklımdaki tek soru oyun hala neden kapanmadı heralde yasal olarak belli bir süresi vardır pat diye kapatamadıkları için oyun açıktır…

• Quote from TraNSKoP: “Birlesir birlesirde 4 serveri 2 alternatif servera kaydirsalar. 4 serverdada 10 tane oyunu olan birisi 2 server yetersiz kalir. Bunu cözmeleri gerekecek. Eski serverlar icin 5 tane bos server acacaklar isteyen istedigi servera gececek. Yeni serverlar icinde eski serverlar icin acilan 5 serveri ve 2 server daha acacaklar. Yeni serverlar 7 serverida secebilecek. Toplamda 7 server simdilik yeter ” bence çoklu hesabı olanları tek bir hesaplarını seçip onla devam etmelerini söyl…

• merhaba

-çılgın47- - - Genel Tartışma Bölümü

şuanki oyuncu sayılarına bakacak olursak sığmıyoz gibi gözüksede şu multileri falan saymasak vede herkesin 12 şehri olmadığını hesaba katarsak sığarız bence

• merhaba

Quote from Audience: “Quote from -çılgın47-: “şunu merak ediyom acaba tüm sunucuları tek bir sunucuda birleştirseler o sunucuyu doldurabilirmiydik acaba şuanki oyuncu sayısıyla ” 8000 ada için mi hesap yapıyoruz ve herkesin 4 şehir sahibi olması şartı var mı? ” 12 şehirden hesaplasak sığmıyormuyuz

• merhaba

şunu merak ediyom acaba tüm sunucuları tek bir sunucuda birleştirseler o sunucuyu doldurabilirmiydik acaba şuanki oyuncu sayısıyla

• hepsini taşıyor seçtiğin şehir kadar taşıma hakkı veriyor seçmesen bile hiçbirini daha sonra zaten gene taşıyabiliyorsun şehirlerini

• İyilik Bonusu

Quote from 1905: “Olayı hep yanlış anlıyorsunuz o iyiliklerle eskiden ben zor alırdım 250 puanla 2 k mermer şimdi ben 250 puanla 12 k alıyorum bu neye bağlı onu soruyor sanırım sanırım puana göre artar mı bilmiyorum. ” soruyu gayet iyi anladım ben saraya bağlı olarak artıyor diye biliyorum

• İyilik Bonusu

yanılmıyorsam saray seviyesine bağlı olarak artıyor

• Ticaret

-çılgın47- - - Bölümler

kristal satan yokmu ya serverde altın dert değil kaçtan isterse alırım