Search Results

Search results 1-20 of 137.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ana yerler hep ingilizce

• 2020'ye Kadar 20.200 Post

RecLast - - Cafe Ikariam

Quote from FastFooD: “Buradaki ihlallerin hepsinin karşılığını yeri forumda fazlasıyla alacaksınız gençler, Hak geçmesin ” @FastFooD 7 Gün Bonus Gemileri Silindi Her Gün Yeni Bir Sorun

• Skiron Genel Sohbet Odası

RecLast - - Skiron

Bu Sabah sorunun cevabını alacaz yaşayıpta

RecLast - - Skiron

Quote from RecLast: “dertlerinde ” Quote from FastFooD: “@RecLast Konuyu çok güzel çarpıtıyorsunuz. Ben gerekli raporlamaları yaptım inceliyorlar, fakat hızlı çözüm olması açısından hata yaşan hesap detayları ve yapılan işlemler önemli. Benim birşey yapmadığımı da nereden çıkardınız anlamış değilim doğrusu. Burada herkes müşteri (ben dahil) fakat önce hatanın neyden kaynaklı olduğu ve hasarın ne olduğuna dair bilgi gelmesi önemli. ” ben anladıgım kadarıyla dedim yaptıysanız bir diyeceğim yok ama…

RecLast - - Skiron

Quote from Avukat: “Arkadaşlar şöyle yapacağız her ittifaktan bir kaç temsilci seçeceğiz. Herkes Gameforce genel merkezine mail atacak. Backup, Türkiye server adminleri tarafından dikkate alınmıyor diyeceğiz. Sorunumuzu forum adminlerine görevinizi yapın diyerekten çözemeyiz yoksa. Fikrime katılan olursa öncülük etmeye hazırım. ” Kendi yöneticilerini kayde almıyorlarsa biz bu konuda istediğimiz kadar ticket atarım bir şey yapamaz her coma kendi ülkesinin sorumlusudur. en yüksek merciyle konusuyo…

RecLast - - Skiron

Quote from Ravenna: “Yahu kardeşim, bana ne ambrosia dan. Dün toplamda 40 tan fazla bina bastım ve bunun için sürekli gemilerle hammadde aktardım. Ambrosia almak 1 dk lık bir iş. Burada herkes yaşananları anlatıyor, siz hala "yok canım olmaz öyle şey" diyorsunuz. Yok efendim ticket açın, yok efendim gelecek güncelleme ile düzelir vs vs. Ne yapacak bunca insan tekrar bina basmak için güncellemeyi mi bekleyecek? Diyelim ben kalan sağlar bizimdir diyerek gelişime devam ettim hoop bi güncelleme bina…

RecLast - - Skiron

Bunlara benzer problemler bizlerdede var

RecLast - - Skiron

Quote from FastFooD: “@CodeArt Şirketin tek karşılayabileceği Ambrosia'dır. Örneğin; Ödeme yaparsınız 1.000 Ambrosia alırsınız. Kullanmadan sunucu geri yüklemesi yapılır ve hesabınıdan silinir, Bunun içinde bana dersiniz ki, 1000 Ambrosia'm vardı. Bir anda 0'a düştü. Araştırılır ve neden kaybolduğu bulunur. Varsa hata iadesi yapılır. Siz tespiti mümkün olmayan birşey için backup yapıldı diyorsunuz. Bu sizin sözlü beyanınızla tespit edilebilecek bir işlem değil. Raporlanamayacak birşeyin peşine d…

RecLast - - Cafe Ikariam

insallah bizdede olmaz ilk getiren olmazsa bozmaz kimse ama birisi getirdimi depo savaşına döner server

RecLast - - Cafe Ikariam

Skiron acılınca ilk 10 20 ittifakla filen ortak kararla aldık ama sorunlar oldu getirecekler deposuz savaşamayanlar var cünkü acılmasını bekliyorlar server tasınmasının

RecLast - - Cafe Ikariam

Quote from Labamba: “O şekilde GP getireni banlamıyorlar o hesaplarda tek ban illegal ticaretden tatilsiz 7 gün ban. başka birşey yok. Yani sürekli al ver yaprak hesaba altın aktarmadığın sürece 26. dakika GP yi üstüne tek seferde çekip hesabı taşırsan hiçbir şekilde ban yemiyorsun. ” ve bunu ticket sistemiyle bildirince hiç bir şey yapadıklarını yazıyorlar boşuna deneyip zaman harcamayın

RecLast - - Cafe Ikariam

Banlanmıyor tabikide keşke banlansa

• Sade ve koyu kısacası

RecLast - - Cafe Ikariam

yasak olsa hiçbir servera depo gelememesi lazım demekki yasak degil prestij zevk için yapanlar seni niye bu kadar etkiliyor o zman onu anlamadım yapmazsın olur biter alphada artık puanın bir anlamı kalmadı için prestije dönüşmüş yoksa baska serverlarda korsan yapan bence prestij kazanmıyor benim gözümde.1.inci olanada altın madalya takmıyorlar sonucta parası olan konusuyor bide (bot durumu) var düzgün denetleme yapılsa zaten gene değer . adam acıyor botları tak tak mür kasıyor sonra emeklerimizl…

RecLast - - Cafe Ikariam

Quote from casper7: “Quote from arsIan: “1 yıl oldu modum çokta yeni sayılmam ” Globalleşmesi güzel bir şey aslında demek ki şirket ikariam diye bir oyununun olduğunu hatırlıyor halaBide şu karaborsa ve korsanı kaldırırsalar çok daha güzel olacak ama nerde o günler ” korsanın ilk geldiğinde daha kötüydü onun ödüllerini düşürdüler düzeldi o onu yapsanda yapmasanda bir şey kaybetmiyorsun karaborsa degilde serverlar arası gelirken saat bug unu cözmeleri lazım .

RecLast - - Skiron

sohbetlere @Luck modumuzuda bekleriz

RecLast - - Skiron

Quote from Chriger: “İyilik teşekkür ederim sizler nasılsınız? ” Teşekkür ederim Bizde idare etmeye calısıyoruz . arada gelin muhabbet edelim

RecLast - - Skiron

Quote from Chriger: “Gelelim, selam ” Selam modum Nasılsınız İyimisiniz

RecLast - - Skiron

@Chriger Süper Modum Hep aynı yerde takılıyorsunuz buralarada gelin sohbetlere Yasak mı buralarda konusmak

RecLast - - Skiron

Yok mu söyle babayiğit bir ittifak