Search Results

Search results 1-20 of 103.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Lips Genel Sohbet Odası

Abdullah AKSU - - Lips

Siz tek cepheye düşüp günlerce savaştığınızda biz sizin gibi savaştan çekilmedik bu da sizin kendinize olan güvensizliğiniz siz de biliyorsunuz ki biz burdayen sizler birer boşluksunuz CTB SAVAŞTAN ÇEKİLEREK SAVAŞI KAYBETMİŞTİR CTB nin TÜM ÇİRKEFLİKLERİNE RAĞMEN GALİP DEW-DROP İstediğiniz kadar konuşun bu gerçek değişmeyecek ortalıkta altınımız gidiyordu diye ağlamaya başlamışkar bir de Bana ne kardeşm kafanı kullan 1m gpyi üstüne çekip savaşırsan tabi gidecek oyun bilmezler topluluğu ne olacak …

Abdullah AKSU - - Lips

Bunları sen mi yapacaksın oyunda zerre anlamayan SEN?? Bak iyi ki de diyorsun taktik diye Biz şuana kadar sizden tekbir taktik görmedik Ha ama pardon rodostu değil mi taktiğiniz evet onu yaparsınız Merkezimize geldiniz? 75-52 bizim merkez de benim mi haberim yok adada sizden 9 bizden 7 şehir var Toplama adamların da bilgisi bu kadar olur zaten Yapabileceğiniz tek şey bizler oyuna bakmadığımız zamanlar gelip yağma atmak bunun harici,kusura bakmayın da yanımızda işe yaramaz oyuncular olarak kalıyo…

Abdullah AKSU - - Lips

Yine herkes aslan maşallah Tüm serveri toplayın tarzı bir mesaj okudum şaştım kaldım herkesi zaten topladınız kim kaldı :)) Ana fark etmez alayınızın yapabildiği ortada görüyoruz ve gülüyoruz Savaşa 500 alev atan mı dersin 200 atan mı dersin yok devam eden savaşa aksiyon(inşallah bu ne diye düşünenler yoktur) deneyen mi dersin vallahi yok yok 5 cephede de savunmada kalıp sadece bugla savaşabilen ittifaklar topluluğu savunmada kalmasanız doldur boşalt beceremeyecek ittifaksınız görüyoruz bugu bil…

• Dew-d anca konuşur böyle Başka bir iş yapamaz

Abdullah AKSU - - Lips

SUBHANALLAH ilk defa duyanlar favlasın Bu cümleler ne ola ki

Abdullah AKSU - - Lips

Utanmadan yazabilen biri çıktı tebrik ederim kardeşim de işimiz senle değil bırak da has ctbliler gelip konuşsun sana laf düşmez Ayrıca savaşa hakim olmadığın çok belli aynı savaşlardan mı konuşuyoruz? Savaştan çekildiniz diyor arkadaşım 5 cepheyi çekilip de 1 cepheye düşüren biz miyiz? Sayısız şehrinize saldırıyoruz kaçıyorsunuz birazcık gerçekçi ol yalan konuşma Allah da raporlar ortada Anlaşmalı savaş mı var ortada diyor inşallah şaka yapıyorsundur Öyle ban yiyen hesabı yağmalayıp gemilerini …

Abdullah AKSU - - Lips

Savaşın başında şimdi ve sonrasında biz verdiğimiz sözleri yine tutacağız.Şimdi sağda solda karakterden bahsedip duranlar var ve bunu oyun çerçevesinden ölçüp karar veriyorlar.Alın size karakter verilen söz çiğnenirse orada bir sıkıntı var işte Zaten kendi oyuncularınızla beceremediniz gittiniz kıyımı çağırdınız onlar da ne işe yarayacaksa anlayamadım He iyi rodos vurdular sizin vurduğunuz gibi o raporlar da foruma asılacak Eğer savaşanayacaksanız haber verin biz de boşa heves etmeyelim bu nedir…

• Açıkcası ben de çok şaşırdım 5 cepheyi hadi diyelim çok zora düştün 3 e çek 1 nedir Bakalım ne yapacaklar izleyip görecez Ama daha nereden kimleri toplayacaklar merak ediyorum Sıra bize gelirse ben ctb ye geçmeye talibim bonservisim ödenirse Ronaldo bile gitti ben mi gitmeyeceğim Çekinmeyin alayım teklifleri.

Abdullah AKSU - - Lips

Selamun aleyküm dadaşlar neydisiz

• Z3NbLa.jpg 6NRA2P.jpg j6Jk5r.jpg lZYa7X.jpg RVKWd8.jpg KZXwlZ.jpg 2pZxNl.jpg tJUJPt.jpg WiTu61.jpg 0Th6cP.jpg CQoWpE.jpg NzKOTu.jpg dlOAFi.jpg lZdoWE.jpg LDddM0.jpg g6jjg0.jpg

• Ahah inşallah biz de onu bekliyoruz abi

• Quote from HappyMedal: “Tebrik ederim gözüm Yavaş yavaş hareketleniyor server ” Sağolasın abi sağa sola saldırıyoruz işte Yaza doğru kaynar buralar

• qv15ZR.png MD5O3g.png Q2E6oZ.png X67ark.png b6Andb.png 5yrZ1L.png AzQ9dL.png 0zjYoB.png 4z2EvG.png JDr0yQ.png

Abdullah AKSU - - Lips

Quote from TonyParKeR: “ama şunu sormak isterim yağma yiyen üyelerini ittifakdan çikarıyormusunuz onlar kendilerimi ayrılıyor merak ediyoruz texaslı tugay veya lazut gibi örneğin ” Aktif olmayan verdiğimiz görevleri yerine getirmeyenleri biz çıkartıyoruz daha nicesini attık denk getirmişsin kardeşim

Abdullah AKSU - - Lips

Quote from slowe: “tamam yenıye gelelım yenı bır olusuma gırdınız ctb nın sonu olacagız dedınız anlasmalı savas dedım ne oldu ctb anlasmalı savasa karsıydı dedınız baska kısıler ctb ile savasınızı beklıyuz dedı gıttınız kıyım a som attınız yıne hesap ındırdınız 600k generallık ıle hala yagma veren arkadaslarınız var ” Yağma veren arkadaşlarınız var derken? Bu oyunun amacı savaş herkes yağma verir daha 1 saat önce foruma sizinkilere vurduğu yağmalar var sana laf anlatmaya çalışmak hata nato kafa …

Abdullah AKSU - - Lips

Şartlar neyi gerektiriyorsa onu yapıyoruz herkes gp taşırsa biz de taşrız daha iyisini taşırız Ama artık şöyle yaptınız böyle yaptınız artık şu muhabbetleri bir bırakalım Ne olacaı ne bitecek oyunumuza bakıp görelim Keyifli forumlar

Abdullah AKSU - - Lips

@slowe Yaptığın şey ortalık karıştırmaktan başka bir şey değil paramız olmadığını kim dedi sana? İstediğimiz kadar da getiririz onu o zaman da söyledik size zaten sadece servere ağır darbe olur dedik siz dinlemediniz ayrıca getirdiğin hesabın da jack5 den çok üstün bir yanı yok O zaman illa da dost ittifaktan gp alacağız illa da gp taşıyacağız diyen sizlerdiniz samimilik falan neyin bağıntısı? Savaşabiliyordunuz madem o zaman sıfır destek savaş dedik neden kabul etmediniz Yani her seferinde bu k…

• D7LbQm.png m2VyQZ.png EP7dXB.png 2JM3Dd.png

Abdullah AKSU - - Lips

@slowe evet ama fosil çok kaptırmıştı sağlığı açısından ara vermesi iyi oldu @HappyMedal Abi demeterde altının eriyor onları hatırlat da alak altını çok seviyorum gidince üzülüyorum

Abdullah AKSU - - Lips

Herkese hayırlı ramazanlar arkadaşlar Dilediğinizce entrika çevirin tatlı oluyor sahur vakti okuması da iyi oluyor