Search Results

Search results 1-20 of 59.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• oyun hatası

kökez59 - - Programdan Doğan Sorunlar

oyunda sorun mu var yeni özellik mi eklenmiş yeni özellikse sadece beta serverinde mi gecerli basıma 1000 gemı veriyorum 10 sanıyede basım suresi bitmiş oluyor belediye binasını yükseltmeye kalkıyorum anında yukseliyor şehirde halk kalmadı 7aQPyr.png

• Tebrikler resmen katliam olmuş yazmadan gecemedim

• Quote from Heraklessss: “Merhaba raporda galip woo gözüküyor ” doğrudur galip woo gözüküyor ama arkadaş yusufcuktan bahsediyor

• WOO - KB - G_O_S - HD

kökez59 - - Beta

adım gecmiş magrem bir satıda ben yazam bir daha yazmıyacağım saten ben T Ö K E Z mağrem böyle diyerek mutlu oluyorsunuz sizi ergen akıllılar H D ittifakı olarak biz bu savaşa katılmış bulun mu yoruz ben hariç hiç bir arkadaş bu savaşa dahil olmuş değil biz yalan dolan bilmeyiz laflar bizim ağzımızdan cıkar hemen hemen oynamadığım server kalmadı woo kadar fırıldak ceviren bir ittifak görmedim bizdeki ajan bozuntuların hala duruyor sor bakalım bir tane savaşla alakalı sirkü var mı nissan hesabınd…

• Woice_Of_Ocean (WOO) Savaş Raporlar

kökez59 - - Beta

Quote from CLAUDİO: “Tökez sen hiç hayvan belgeseli izledin mi? İzlememişsin belli yoksa birazcık da olsa utanırdın yaptığından Ben sana anlatayım sende oku eğer o yüz varsa ki ben hiç sanmıyorum gelip hala burada lak lak edeceksin biliyorum WOO ittifağı gos ile savaşa girmiş bakmış olacak gibi değil woo bunları avlıyor,ağlayıp sızlanıp kb yi çağırmışlar,neyse bunlar eskiden düşman iken düşmanımın düşmanı dostum mantığı ile bir olmuşlar ve WOO ya saldırıya birlikte devam etmişler. Sonra mı? Sonr…

• Woice_Of_Ocean (WOO) Savaş Raporlar

kökez59 - - Beta

Quote from samsunlu seyfi: “Bir zamanlar aynı ittifakta bulunan G_O_S ittifakı ayrıldıkları bizlere düşmanlıkları bitmediğini ve bu düşmanlığı ani baskın yaparak göstermişlerdir. Daha savaşın ilk günlerinde WOO ile baş edemeyeceklerini anlayan gos lular,ezeli düşmanları KB den yardım dilenmişler ve onlarda savaşa dahil olmuşlardır.Bakalım daha kimlerden yardım Alacaklar.Korkunun ecele faydası yoktur derler. Bu da gösteriyorki BETA serverinin korkulu rüyası WOO bunlara gereken dersi verecektir. ”…

• pnB4an.png üste aynı adada bulunduğum kendi şehrime 8 adet düz şahmerdan gemisi gönderiyorum mesafe 15 dk burda herşey yolunda oVrQ5Q.png göderdiğimde ise mesafe +1 saat ekliyor mesafeyi 1saat 15 dk olarak veriyor WD12zP.png 1 dk sonra savaş gemimi geriçekiyorum geri dönüş süresini 1 saat olarak gösteriyor kargo gemilerindede aynı sorunu yaşıyorum

• slm arkadaşlar ticaret gemileri ve savaş gemilerinin gidiş süreleri göndermeden önce 20 dk mesafe görünürken gönderdiğimde 2 saat mesafe görünüyor bu sorun sadece bende mi var genel mi

• Biz adadayken niye yapamadınız yağma. Kafanızı kabuğunuzdan çıkaramadınız tam 23 cephe vardı. Hepsiyle ilgilenemeyiz diye bastınız rodosu hem cephe azalsın hem de cepheleri kendi kontrolünüze alabilmek için. Rodos gülleri savaşı kaybettiniz gidin soda ayran yapın hazımsızlığınızı alsın. Savaş yerinde bırakılan sömler ile avutmayın kendinizi. Biz oradayken yağmalasaydınız keşke denemekten acizdiniz. Ama yok yine Namertliğinizi konuşturdunuz. Yazık ne acınası durum. HEDEF İTTİFAKIMI Tebrik ediyoru…

• Quote from WOO: “Boş konuşma icraat söyle bana Woice_Of_Ocean (WOO) Savaş Raporlar ” icraat dediğin rodos basmaksa bizde rodos basan üye bulamazsın yagmaya gelince merkezdeki arkadaşlarına sor kökezin nasıl olduda bina seviyesi 17 seviyeye yükseldi balıklara giden kaynakda cabası buraya assam bendeki raporları sayfalar alır siz klavye deli kanlılıgına devam edin

• Quote from WOO: “şahs-ı sarfiyat-ı laf-ü güzaf kserkses, Ne atıp tutuyorsun yahu yine buralarda Bak senin hd lilerin depoları kuruyor tatile alan alana almayanların ahvali ortada ” 48 saat mesafeden geldik yagma delisine cevirdik kendi şehirlerinizin dışına cıkamadınız bölgeden cekildik bölgedeeki 2 oyuncuya siz yağma atın birde utanmadan tekrardan bizi cağırın ne o tekrardan rodos haklarınız mı doldu rods mu basacaksınız sen kendin inanıyor musun bu dediğine gel beni yağmala ergen

• woo lular soda icin soda hazımsızlığa iyi gelir

• Quote from kutluhan79: “bazı konulara acıklık getireyim ilk olarak itifak savaşı degil bize bu konu ile ilgili bir talep olmadı ikincisi üc beş topalma adamla savaşmayız biz ücüncüsü arjen -amonraj nerede niye tatile aldı dördüncüsü ksesrkses sen logoda kb diplomatı yazıyor hd nin davulunu dövüyorsun dogal birşey gerci sizin başaramadıgınızı onlar başaracak diye ümit etiniz olmadı ” sen ne cektin ramazanda asi kimi kekliyorsun savaş başalamış 23 cephede olmuş 700 raunt sen dıyorsun bize talep yo…

• Quote from _CAN_48: “A.s kökez sakın yanlış anlama bende rodos dan nefret ederim rodos konusunda söylemiş olduğun şeylerin altına imzamı atarım kendiminde 1 tane rodos şehri var onuda en kısa sürede taşıyacağım rodos şehri bırakmayacağım kendimde yani bencede adil bir mucize değil. Lakin biz ysy yi yendiğimizde liderlerini yağmalamaya gittiğimizde orda sürekli rodos yediğimizi belirttiğimizde forum da sen bizim sayfamıza gelip sizde ona göre taktik geliştirin demiştin (!) bu arada savaştaki emek…

• SelamunAleyküm BETA Dünyası. Bendeniz Kökez kardeşiniz. H-D İttifakı adına bugün burada bazı açıklamalarda bulunacağım, sonrasında buraya başka cevap yazılmamasını istirham ediyorum. Zira RODOS tamamen tartışmaya kapalıdır. Hiç bir bahane kılıf uyduramaz. Burada sadece olan olaylar tüm yalınlığı ile açıklanacaktır. Biz haftalar evvel WOO ile savaşmaya gittiğimizde çok sevdiğimiz bir kardeşimizin başına tatsız bir hadise geldi. Akabinde savaşı sonuca bağlamadan çekildik. Devamında tekrardan savaş…

• CHAOS ( K A N )

kökez59 - - Eunomia

Quote from OzzyLeon: “Tebrik ediyorum hocam askerim şehirde yokken yagma atmışsın sabahınada kesilip geri gitmişsin ben geldigimde aynı misafirperverligi göremedim senden 31 konusuna gelincede ikariama yaş sınırı getirillmeli diye düşünüyorum ilk olarak kökezin yagma birliklerinin ” hacım amma güldüm ha inan karnıma agrı girdi nediyorsun hacım şimdi sana 100k kaynak mı verecektim benım huyum yagmaya geleni elimden geldiği kadar boş cevirmemeye özen gösteriyorum biraz amborese gitti ama sana hela…

• CHAOS ( K A N )

kökez59 - - Eunomia

Arkadaş fazla kızmış olacak senin mallar yalan oldu hacım :)) LbkZVJ.png

• CHAOS ( K A N )

kökez59 - - Eunomia

4a7LoJ.png

• CHAOS ( K A N )

kökez59 - - Eunomia

2JLYqv.png