Search Results

Search results 1-20 of 34.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tebrikler abi yine döktürmüssun her zamanki gibi ortalıgı kumandan kral gezinen alinin kardeşi hakan degilmiydi 8o

• slm erolum bakıyom korhan abıyle yarışa girmişin forum asma heralde burda girdiysen bence hiç yanaşma pişman olursun sen günde 15 rapor alırsın o 25 rapor alır haberin olsun 10 rapor önde gider senden devamlı

• slm korhan abim yine döktürmüssün ortalıgı tebrikler senin kadar savasan varmı bu serverde hiç bos günün de yok masallah

• korhan abı basına belamı aldın barbar koyune saldırarak ıs degıl abı ılk basda heyecanlı sanıyorsun saldırı aldıgında adamlar butun malz toplar göturur heralde bunlar bızım gıbı 192 yuk gemısı olcagını sanmıyorum daha fazla yuk gemılerı vardır bır ara forumlarda takp etdım 50 sevıyesı bıtdıkden sonra akıl ısı degıl dedı yapan kısı bayadır takıp etmıyom forumları durumlar ne hergun yagma yıyormu ates kesmı yaptı amborsı harcayıp bılmıyom takıp et bence genel tartısmada benım eglemcem bana yetıyor…

• efeliklerin 60_GeNÇLiK'le İmtihanı

cellat_28 - - Psi

Quote from _DarkWondeR_: “Rodos basılan raporda son roundu sıfır olarak gösterir Ama olay şu kardeş rodos bastıktan sonra kaybettiğiniz raporlara laf atman Bizi kimse dağıtmadı savunmada dünya 1. olduk ve tek ittifağa karşı savaşmadık ilk rodosu basmadık ilk sömü sökmedik Sen kimden duyduysan yalan yanlış duyup gelip burda atarlanma Gölge ittifağı sizin gibi tek ittifaklarla mücadele etmez biz serverde desteksiz savaşan nadide ittifaklardan biriyiz bunu sizlerden daha iyi bilen yoktur ve yerli y…

• abi tebrikler yine herkezi tatile aldırmısın :D :D :D

• Efe Ittifaği Savaş Raporlari

cellat_28 - - Psi

Tebrikler güzel raporlar

• physx sen depoları doldur corhan abı seni bos gecmez merak etme

• abi yazdım ya sana pyhx tatıldemı dıye aradan 10 15 dk sonra kıng 1 gemı cıkardı onun adasından bana oyun acık dıye

• abi tebrikler kaynak senın ordaymıs bizim burda bişeyler cıkmıyor abi pyhx yagma görmedim tatildemi burda yazılar yazan o galıba heralde abi umut buldukları ittifak kendılerıne hayrı yok gelip yagmlarımı kurtaracaklar burda kendılerı karsımıza cıkamıyor rodos vurup duruyorlar

• korhan abi ceme tebrıklerimi iletirsın iyi yagma yagmıs

• tebrikler arkadaslar elinize kolunuza saglık korkularından kacmaya baslamışlar bende diyom adamlar niye tatil moduna girmeye basladı generallıleri bitmis bunların corhan abi ben dedim sana bunlar tırtt ittifak sadece agızları laf yapar ve rodos basmasını bilen ittifak burda bunlar sohbetde yer acmıslar güldüm bide yok dunya 1 olmusuz diye korkunuzdan kime saldırdınızda burda gıden gelen size saldırıyor onla 1 olmuslar oda bizim sayemizde burda bizim öyle seylere ihtiyacımız yok samarı vurur gide…

• ilk önce adamlarına sor burda ondan sonra yaz bence atmadan bu konuları bızım bu servere gelıp baska birileriyle müttefik olcagını senın üyelerin biliyordu aşiret de biliyor sancez yusuf da erkıne bizdeydı ozaman onada sor hatda kendisi phı gıdelım dıyordu psı ye baska ıttıfaklar gelcegını saglam kişiler dedıklerımı bılıyorum senın oyun bamlanmıslıktan cıkmısdı oyunu tatıldeydı

• Ali bey meydan burda oyle atıp tutmayla olmaz okadar sözunun arkasındasın yazların laflarına güveniyorsan ıspatla burda benım sana soyledıklerımı ben burdayım alanı bos buldun sallayıp duruyorsun ben oyunumu ortaya koydum bakalım sende okadar yurek varmı koymaya

• Quote from AKKENT: “ahmet birazdan foruma asacaklar acaba ozaman ne diyeceksin hani dedin ya sallıyor diye seni ozaman göreceğim ben ahmet bakalım sen ve korhanmı yalan söylüyor benmi yalan söylüyorum bekle az sonra asılacak foruma ahmet ah ahmet demek sallıyorum ben öylemi” Ali mesal okuma bakalım ne yazmısın nasıl ne yalanlar kopyalayıp yazılar yazacaksınız cok merak ediyorum burda senın humaı ıstemedıgımı yayınla burda 1dk durmadan oyunu sılcem hemen bu kadar mert ve delıkanlıca yazıyorum sen…

• korhan abı bırak bence sallayıp duruyor ıyıce burda gölgelerın içine girmiş onlar gibi yazıp duruyor hem dıyor humana saldırtma dıyorum hemde anlasmayı ıstemıyormusum dıyor burda ben ona birlesmeler olunca yazdım biz psi ye gitcez dedım o kendısı bilene nereye gıtcegını bilmiyordu server arastırıyordu nıye gıdıyorsunuz dedıgınde tanıdık ittifaklar var oraya gidiyorlar dedık bizde onlarla orda birlescez dedık bunada yalan desin ya boreus ve rhoda kendı adamlarına son bır kac gun önce bıldırdı han…

• Quote from AKKENT: “ahmet sen bana telefonda bu yesmanı anlamıyorum humanı anlamıyorum hep bu fatih abinin yüzünden dost olduk diyen sendin madem korsana destek vermiyorlar dost olmanın ne anlamı var fatih abiyi anlamıyorum oyuna bile bakmıyor hep onun yüzünden dostuz diyen sendin. kendi ittifakınla ilgi olanlara gelelim artık katlanamıyorum hiç biri oyuna bakmıyor kendi kafalarında oynuyorlar jokobom adlı oyuncunun kendine korsan kasıp sana vermediği için rakar adlı oyuncunuzun kahrından bıktığ…

• Quote from AKKENT: “öncelikle herkese selam ve kusura bakmayın sizin sayfaya yazdığım için . buraya yazmamın sebebi ejderin benle ilgili yazdıklarıdır. ahmet adınla hitap edeyim derdin nedir benimle ben senle ilgili bişe yazmadım senin derdin nedir benimle korsandı serverdi birincisi bu beni ilgilendirir seni yada diğer ittifakları ilgilendirmez. yok deneyecez yenilirse bırakır çok istiyorsan dene yen yani beni iyi tanıyanlardansın bende seni iyi tanıyanlardanım özelden bile ittifaklarla ilgili …

• Bunu diyen senmisin acaba 2 gün sonra meydanlarda aglayıp sızlamaya baslarsın burda savas raporları forumlara atılınca

• Abi bunların zaten tau da geldıler heralde ne olduklarını hepsının bılgılerını aldım bunların hepsının agızları iyi laf eder karsındakı kişileri kızdırıp bamlatmaya calısan bır ittifak oldugunu biliyorum 2 seyde savaslarda hıç bir savasda verdikleri sözleri tutmazlar korkaklar gibi hep rodosa basarlar bunlar gıbı korkak ıttıfagı yok dıyorlardı suan psi baksınlar gölge gibi her oyuncunun gunde rodos bascak bır ittifak varmı bu serverde Hem meydan okuyorsun merkezımıze kimse gelemez diye human itt…