Search Results

Search results 1-20 of 78.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• dLHp4Z.jpeg NY7iu2.jpeg Merhaba diyelim

• Pikachu Açıklama

Pikachu - - Lips

Ok

• Lips Genel Sohbet Odası

Pikachu - - Lips

Quote from TonyParKeR: “Quote from MEFiSTOFELES: “ittifağın elektrik borcunu ödiyemedik hacı saolsun @Pikachu kardeşim ben hallederim dedi ” kamp ateşinde ısınmak içinde @Charizard ımı çağıralım ” pika pika

Pikachu - - Lips

Quote from FoSiL: “Quote from Pikachu: “Quote from FoSiL: “Quote from sumatra: “şu fosili ifşalayacak kimse yok mu ” sen kendine yan panpa bu gece kopacak kıyamet ” acıklıyım mu artık ” benimde pokemonlu oldugumu mu ” yok ya onu anlamışlardır senin pa lı da olduğunu açıklayacaktım

Pikachu - - Lips

Quote from FoSiL: “Quote from sumatra: “şu fosili ifşalayacak kimse yok mu ” sen kendine yan panpa bu gece kopacak kıyamet ” acıklıyım mu artık

• Pikachu Açıklama

Pikachu - - Lips

Quote from Gizlihayran: “Ne oldu bak biz ctb ye biat Edip ittifagimiza girdiniz pokemonlar sizi ” ah desert ah bı hallere mi düştün

Pikachu - - Lips

Quote from iMaM: “@Pikachu merhaba IOXDmy.gif ” imam dediğin cemaati bekletmez ellerine sağlık

Pikachu - - Lips

Quote from boz_kurTürk: “Çifte belanın sonu hep hüsran Allah sonlarını benzetmesin ” bunu bilmen güzel

Pikachu - - Lips

Quote from MEFiSTOFELES: “Quote from iMaM: “Quote from MEFiSTOFELES: “bizim gizlimiz saklımız yok ya her şey ortada bam bam bam ” roket takiminin kedisi tariflere uygun ” @Pikachu @Charizard kankilerimle aramı açarsın roket takımı deme ” iki cihan birleşse olmaz o iş

Pikachu - - Lips

Quote from iMaM: “Quote from MEFiSTOFELES: “bizim gizlimiz saklımız yok ya her şey ortada bam bam bam ” roket takiminin kedisi tariflere uygun ”

Pikachu - - Lips

Quote from Charizard: “Quote from iMaM: “@MEFiSTOFELES merhaba ” imam bey degerli vaktinizden cok fazla calmayacaksa banada isterim 1 tane ” İmam bey cumaya gelmemiştir o sen bana yap hep en ön safdayım

• Quote from Drampy: “Quote from Pikachu: “Quote from Drampy: “Quote from Pikachu: “Boş konuşanlara itafen yagma yememek için 250 lilik gemi paketleri açanların paketler elinde patlar ayrıca kendisi de bir cok yagma yiyip konular açmış ama bal arkadaşları na yazık oldu su uyur düsman uyumaz ” Paket konusunda bir bilgim yok ama varsayıyorum ki tarafımızdan paketler açıldı. İP Paylaşımlı hesaplarınızdan paketler açıp limanlarımıza saldırdınız yakın tarihte şimdi açılan paketlere laf etmek ne kadar d…

• Quote from Drampy: “Quote from Pikachu: “ Boş konuşanlara itafen yagma yememek için 250 lilik gemi paketleri açanların paketler elinde patlar ayrıca kendisi de bir cok yagma yiyip konular açmış ama bal arkadaşları na yazık oldu su uyur düsman uyumaz ” Paket konusunda bir bilgim yok ama varsayıyorum ki tarafımızdan paketler açıldı. İP Paylaşımlı hesaplarınızdan paketler açıp limanlarımıza saldırdınız yakın tarihte şimdi açılan paketlere laf etmek ne kadar doğru? Kesiminizi tebrik ederim fakat kul…

• jyMlQj.jpg Boş konuşanlara itafen yagma yememek için 250 lilik gemi paketleri açanların paketler elinde patlar ayrıca kendisi de bir cok yagma yiyip konular açmış ama bal arkadaşları na yazık oldu su uyur düsman uyumaz

Pikachu - - Lips

Quote from TonyParKeR: “Quote from Pikachu: “bahçeye çıkıp duman almıştır ” köylüm naber ya yaşıyormusun ” sınavlar var ya biraz uzağım ama dönüşüm mühtesem olcek

Pikachu - - Lips

Quote from boz_kurTürk: “Yurdun nekadar dışındasınız acaba @ObiWan ” bahçeye çıkıp duman almıştır

• Kesim değil kıyım olmuş bunlar vctr deki dostlarımı selamlar iki tarafı da tebrik ederim

• VİCTORY - KAAN Resmi Savaş

Pikachu - - Notos

Yapılan hazırlıklara yazık yeminle

• VİCTORY - KAAN Resmi Savaş

Pikachu - - Notos

Arkadaslar bi ittiskata 300 küsur diğer ittifkata 250 küsür gp var ve bı savas bitti mi bu dünyada pynamıyorum bi merak ettim bakayım dedim