Search Results

Search results 1-20 of 630.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kendi çapımda oynuyorum kanka ;)

• tebrikler güzel raporlar :)

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

IOyunBozanI - - Poseidon

O ben ve artinusun bileceği iş başkasının değil

IOyunBozanI - - Poseidon

peki yarın oyunumun başından yazıcam

IOyunBozanI - - Poseidon

Quote from artunius: “Quote from Le Marc: “Quote from artunius: “o by generali burada yalanları kanıtlanmış olsun o zaman atakan aldı başka bir iş için o güvendiğiniz insanlara da burada yalanları göstereyim bilmesi gerekn herkes de biliyor gp işini ” Atakan gp aldı evet ondan sonra kalan gp ler nerede ?murat ve halille şuanda wp den görüşen benim ben gerekli şeyleri söledim onlar senin cevabını istiyor bizim değil ” yav sen ne diyon ya sana mı kaldı hesabını sormakistediğim kadarını verdim ” he…

IOyunBozanI - - Poseidon

Quote from artunius: “Quote from IOyunBozanI: “Quote from artunius: “senin de arkadaşındır heralde ” [list=1]Dew d savaşında ittifaktan çoğu kişi ctb tarafına gitti o zamanda biz ctb iledost değildik ama herkese saygı duyduk ittifaktaydık gp kullanılmadığı sürece problem YÖK dedik. Yani tarafınız önemli değil dostluğumuz bozulmasın dedik. Yani senn dost bildiklerin benim takibim olabilir o yzdrn chaos ittifakı için hazırlanan gp bin neteye gittiğini bilmek istiyorum eğer o kişi bizimde dostumuz …

IOyunBozanI - - Poseidon

Quote from artunius: “senin de arkadaşındır heralde ” [list=1]Dew d savaşında ittifaktan çoğu kişi ctb tarafına gitti o zamanda biz ctb iledost değildik ama herkese saygı duyduk ittifaktaydık gp kullanılmadığı sürece problem YÖK dedik. Yani tarafınız önemli değil dostluğumuz bozulmasın dedik. Yani senn dost bildiklerin benim takibim olabilir o yzdrn chaos ittifakı için hazırlanan gp bin neteye gittiğini bilmek istiyorum eğer o kişi bizimde dostumuz ve iki tarafın savaşına etkisi yoksa problem ol…

IOyunBozanI - - Poseidon

Quote from artunius: “Quote from IOyunBozanI: “Quote from artunius: “Quote from eseas: “Quote from artunius: “kanıtını atamadan kaçarsın böyle tırıs tırıs ” Kanıtını atmam gereken yere attım, sen gp yi topla geri bak duydun zilin sesini :)) ” ben kendim bastığım gp için kimseye bir şey vermem arkadaşıma verdimronine kanıtla dedik kanıtlayamadındede grubu gelse noalcak hesabı alsınlar zaten bakılmıyordu ” bak saçmalamaya başladın arkadaşlığımız bar bozulmasın, gpyi frlan size güvendik verdik hiç …

IOyunBozanI - - Poseidon

Quote from artunius: “Quote from eseas: “Quote from artunius: “kanıtını atamadan kaçarsın böyle tırıs tırıs ” Kanıtını atmam gereken yere attım, sen gp yi topla geri bak duydun zilin sesini :)) ” ben kendim bastığım gp için kimseye bir şey vermem arkadaşıma verdimronine kanıtla dedik kanıtlayamadın dede grubu gelse noalcak hesabı alsınlar zaten bakılmıyordu ” bak saçmalamaya başladın arkadaşlığımız bar bozulmasın, gpyi frlan size güvendik verdik hiç de sorgulamadık ama o hesapta olan hersey biti…

IOyunBozanI - - Poseidon

sizin orada Gpniz kalmadı ne demek ??? Bro savaşına 2-3 kişi katıldı o savaştan sorma bile en az 2k gemi ben verdim. O hesapta ki gp chaos ittifakınındir eğer gp bir yere gittiyse onu bizde bilicez. Halil ve bana özelden gerekli açıklamayı yapın ki burada millete laf çıkmasın

IOyunBozanI - - Poseidon

Quote from artunius: “Quote from IOyunBozanI: “Şimdi bişe Sorucam victorious da olan gp nereye gitti sadece depoyu kullanan cevap versin yani artinius ” arkadaşa verdimronin olduğunu kanıtlasın bekliyorum ” özelden mesaj bekliyorum kanka senden kime verildiğine dair Halil ve ben bilicem sadece kime verildiğini gönlümüz rahat olsun yeter

IOyunBozanI - - Poseidon

Şimdi bişe Sorucam victorious da olan gp nereye gitti sadece depoyu kullanan cevap versin yani artinius

IOyunBozanI - - Poseidon

Quote from eseas: “Quote from IOyunBozanI: “dede ittifakının rakipleri olan kişilere gitmemiştir go sanırım öyle umuyorum ” Gitti gitti Beni pek tanımasan bile şu an konuşuyor olduğun arkadaşımızda şahit :)) SorabilirsinQuote from artunius: “o konuda sıkıntı yok ben kime gittiğini biliyorum da kanıtını veremedi ronin e gittiğine dair ” 25 Kasımda ronin hesabına geçen 100 bin civarı generalin kanıtını mı istiyorsun ” kanıtını sunun bana satılan gp kadar size de verilmesini sağlayayım chaos ittifa…

IOyunBozanI - - Poseidon

Sana güveniyorum kanka güvenimi sarsma biliyosun ctb ile bir olmana bişe demem ama ittifakımız için bastığımız gpden 1 asker onlara giderse eğer yanlış yapmış olursunuz

IOyunBozanI - - Poseidon

Quote from eseas: “Quote from IOyunBozanI: “victorious hesabından kimseye asker aktarılamaz chaos ittifakına aittir öylede kalıcak inşallah ” 19 k gp ile kalmış yanlız . ” dede ittifakının rakipleri olan kişilere gitmemiştir go sanırım öyle umuyorum

IOyunBozanI - - Poseidon

Quote from CrazY-GeneraL-: “Quote from kingknight: “Selam dostlar uzun zamandır işlerin yoğunluğundan giremez olduk. Oynamadığımız serverda arkamızdan çok laflar atılmış. Bi arkadaşımız kim olduğunu bilirsiniz hani şu kendini Liderler lideri ilan eden ve tayfası sanırsam burda depo getirip savaşa girmişler. Lipstede hatırladığım üzere ne zaman depo getirseler yada hesap alsalar serverdaki son günleri oluyor Burda işiniz bitmiş demektir gelin sizi yeni servera bekliyorum. Gelinki yokluğumuzda ken…

IOyunBozanI - - Poseidon

victorious hesabından kimseye asker aktarılamaz chaos ittifakına aittir öylede kalıcak inşallah

• Lips Genel Sohbet Odası

IOyunBozanI - - Lips

Quote from MEFiSTOFELES: “ya ben dedim bunlara ses çıkarmayın yağmanızı yiyin oturun köşenizde ille ekşın istiyolar orayı eninde sonunda elbet bana teslim edecekler aha buraya yazıyorum @sagopa52 geliceksen sen gel bunlar savaşıda yağma yemesinide bilmiyor eyy gidi rho ne günlerdi be karaborsa yoktu korsan yoktu şimdikiler kadar amatör yoktu ” karaborsa olmasa siz çoktan bırakmıştınız svyi bence olduğu için şükret

IOyunBozanI - - Poseidon

zaten benm tanıdığım baytarin sadece nicki baytar kendisi tıp okuyor ama böle bi nick uygun görmüş yani bizimkide eldiveni pek kullanımıyor :D

IOyunBozanI - - Poseidon

Quote from The Ancients: “Quote from IOyunBozanI: “Quote from -BAYTAR-: “#Savaşacak İttifak mı arıyor muşuz? #Seneye savaşacak ittifak aranıyor #3 ittfakla savaşıyoruz 1 ittifakla savaşmayız #Boş konuşuyoruz Buyrun size tag buldum seç beğen değiştir ” sen benm tanıdığım baytar mısın acaba ” Töbe töve ” ne oldu canım Quote from -BAYTAR-: “Quote from IOyunBozanI: “Quote from -BAYTAR-: “#Savaşacak İttifak mı arıyor muşuz? #Seneye savaşacak ittifak aranıyor #3 ittfakla savaşıyoruz 1 ittifakla savaşm…