Search Results

Search results 1-20 of 200.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

Morbilek - - Poseidon

Boş insanlar

Morbilek - - Poseidon

Quote from ByMFG-23: “Quote from Morbilek: “Quote from ByMFG-23: “Oradan biri çıkıp gp getirmişler diyecek ki getirmedik. Sonra saçma sapan ithamlarda bulunacaksınız hadsizlikle suçlanacağız. Gelip sorma zahmetinde bile bulunmayın ondan sonra üsluptan dem vurun. Kaldı ki burada bana üslup konusunda hiç kimse ders veremez. Ha gelip sorsaydınız böyle böyle gerekli cevapları alırdınız. Yok vaziyet al yok hadsizler. Benim mi üslubum bozuk sizin mi bozuk dön bir yazılanlara bak. ” Güzel kardeşim ben …

Morbilek - - Poseidon

Quote from ByMFG-23: “Oradan biri çıkıp gp getirmişler diyecek ki getirmedik. Sonra saçma sapan ithamlarda bulunacaksınız hadsizlikle suçlanacağız. Gelip sorma zahmetinde bile bulunmayın ondan sonra üsluptan dem vurun. Kaldı ki burada bana üslup konusunda hiç kimse ders veremez. Ha gelip sorsaydınız böyle böyle gerekli cevapları alırdınız. Yok vaziyet al yok hadsizler. Benim mi üslubum bozuk sizin mi bozuk dön bir yazılanlara bak. ” Güzel kardeşim ben sana nerede hadsiz demişim az bi alıntılasan…

Morbilek - - Poseidon

Quote from ByMFG-23: “Quote from Morbilek: “Quote from ByMFG-23: “Benim. Neymiş yapılması gereken? ” Reis gp getirmek yasak demiştik Hangi dağda kurt öldü ” Gözünüzü iyi açıp doğru düzgün takip edin o zaman. Biri çıkıp gp getirdiler dedi diye biz gp getirmiş olmuyoruz. Kaldı ki hepinizin en az 235k gp si dışarıdan gelme. 2-3T altını saymıyorum bile. Ben buraya gp getirecek olsam mumyanın Allahını yapar getirirdim. İcazette beklemezdim. ” Quote from ByMFG-23: “Quote from Morbilek: “Quote from ByM…

Morbilek - - Poseidon

Quote from SalvatoreGreco: “had bildirecek arkadaşlar ” -lar derken @CANALAN vaziyet al

Morbilek - - Poseidon

Quote from ByMFG-23: “Quote from CANALAN: “Quote from TheArthas: “bu kimin hesabı ? NnGgOQ.png ” acilen ortaya ciksin birde gp getirmis hadsiz gereken yapilsin ” Benim. Neymiş yapılması gereken? ” Reis gp getirmek yasak demiştik Hangi dağda kurt öldü

Morbilek - - Poseidon

Quote from eskindereli: “selam millet bana biraz asker ve gemi satabilecek varmı. ufak bi operasyonum varda. 15 yada 20 k asker filo ile çözerim. yardımcı olursanız sevinirim. benim elimde fazladan var al senin olsun diyen arkadaş varsa bana yazabilir. ” benim elimde fazladan var al senin olsun -

Morbilek - - Poseidon

Quote from yalan48: “Bu forumun son günleri ” İlk defa yalan söylemedin

• Quote from yldrmnc: “silayet ” Hep silayet edilmek istemişimdir

• Quote from yldrmnc: “admin kizdi daha kimseyi tokatlamiycam ” Quote from Morbilek: “çocuk ”

• Her iki tarafada başarılar dilerim iyi eğlenceler Hakeden kazansın @yldrmnc sen hariç çocuk.İlk önce saygıyı öğrenmelisin savaşması kolay

Morbilek - - Poseidon

Quote from ByMFG-23: “Tamam kardeşim bas artık şu tokadı da sen de rahatla ben de rahatlayayım hatta tüm forum rahatlasın ”

Morbilek - - Poseidon

Quote from GOKMEN: “Quote from Morbilek: “Bu çocuk kendini FastFood zannediyor galiba Her seferinde odluğu gibi atlamış yine Hayır mantıklı konuşsa amenna ” Ben yardım etmeye çalıştım durum hakkında örnek de verdim yaranamadım özür de diledim daha neyi uzatıyorsun? ” Güzel dostum biz yetkiliye bir talepte bulunuyoruz sen yorum yapıp muhalefet oluyorsun Seninle bir derdimiz yok ki bizim

Morbilek - - Poseidon

Tonny sen aradan çekil bu mevzu kendini yetkili zannedenlerle bizim aramızda

Morbilek - - Poseidon

Bu çocuk kendini FastFood zannediyor galiba Her seferinde odluğu gibi atlamış yine Hayır mantıklı konuşsa amenna

Morbilek - - Poseidon

Sayın @FastFooD ''yorumlamak sadece forum admini ve üstünün görevi '' olduğunu belirtiyorsunuz , talebimizi ''spam'' olarak görecek kadar yoğun olduğunu belirtiyorsunuz fakat bunlara rağmen sorularımızın cevabını neden vermiyorsunuz ?

Morbilek - - Poseidon

Quote from orduluyuk: “Quote from Morbilek: “Quote from orduluyuk: “Açıklardım ama gerek yok ” Güzel kardeşim hangi kafayı yaşamaktasın anlatsana azcık bilelim bizde Adam yetkili görevliyi etiketlemiş açıklamada bulunmasını istemiş bizimki kalkıp ne diyor ” Siz hangi kafadasınız acaba her olaydan kendinize bi pay çıkarma peşindesiniz. Çıkın artık şu ruh halinden. Kimsenin size karşı art niyetli bi tutumu yok. ” Bak güzel dostum sen olayları hala anlamış değilsin Burda bizim yetkiliden başka biri…

Morbilek - - Poseidon

Quote from orduluyuk: “Açıklardım ama gerek yok ” Güzel kardeşim hangi kafayı yaşamaktasın anlatsana azcık bilelim bizde Adam yetkili görevliyi etiketlemiş açıklamada bulunmasını istemiş bizimki kalkıp ne diyor

Morbilek - - Poseidon

Quote from CrazY-GeneraL-: “Quote from CANALAN: “ben abi 7 gün bandan nasbimi aldım ” bu post atılalı 3 gün oldu ve suan da bu hesap açık. illegal ticaret ban sebebi 7 gündür. neye dayanarak bu hesap açılıyor sayın Coma @FastFooD bir kaç ay önce "mokoko" isimli bi şehri işgal ettim ve bu işgalli şehir üzerinden yağma atıp , raporu forumdan paylasmıstım. Raporda " mokoko şehrinden Crazygeneral" yazdıgı için , siz bu şehrin bana ait oldunu düşündünüz ve hesabımı 1 günlük kapatmıştınız. Ticket açıp…

Morbilek - - Poseidon

Quote from yalan48: “Ben varken sana ne oluyor ” VaZiYeTaL