Search Results

Search results 1-20 of 851.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

slowe - - Poseidon

bu oyunda herzaman adam kayırma oldu ve sanırım olmayada devam edecek ınsallah duzelır ama umudum yok. hesaplarınız ıcın de uzuldum arkadaslar bu ara posedoın da pek aktıv degılım ama durumunuzu ogrendım.

slowe - - Poseidon

can yucel ıyıdır guzel sıır yazar ama sen yazdıklarını fazla aklına getırme mazallah kaleme dokersın sıkıntı olur

slowe - - Poseidon

bosa etıketlemeyın adam yogun gelmıyor işte

slowe - - Poseidon

bu ban actırmanın yolunu ben de cok merak edıyorum bıze de ogretsenız de bız de banlanınca ban actırabılsek. bız ban olmayan sebeplerden bıle ban yıyıyoruz. Quote from GOKMEN: “AL SANCAK ne olmuş öyle ya bir gittim patlama yapmışlar Lider CANALAN yine yolunu bulmuş anlaşılan... Hep söylüyoruz Lider Canalan her zaman bir yolunu bulur diye ban açtırmanın bile yolunu buluyor liderim ”

• @Pose-SeRCaN123 ben hep dogruları konusyorum da sanırım ılk defa senın damarına basmadım.

• yagma yedıgın de bıle tebrık edebılen oynadıgımızın seyın sadece oyun oldugunu bılen arkadaslar oldugunu gormek cok guzel

slowe - - Poseidon

Quote from Morbilek: “Mızrağınıza sağlık Biliyorum bunları ''CTB'' üyeleri Namı değer ''Çılgın Tatilciler Birliği'' ” biri eski ctb uyesımı dedı. sen de eskı ctb uyesı degılmısın tartısmanıza ctb katmayın kı taraf olmayalım

• Baro İttifakı Savaş Raporları

slowe - - Skiron

tebrık ederım guzel savaslar yok ama guzel yagma ve kesımler mevcut yagmaya devam

• Skiron Genel Sohbet Odası

slowe - - Skiron

buralar bıraz sessız mı kaldı

slowe - - Skiron

bır ban oldugu bellı ama nasılne kadarlık ban daha acıklamadılar

• Tebrik ederim. Bu kadar savaş yapipta hepsinden başarı ile çıkan Pose ittifagini bu saatten sonra servera yeni birileri gelmeden yenilecegini düşünmüyorum. Umiti ayrıca tebrik ederim ne kadar iyi bir general olduğunu kanıtlamıştir artık sanırım herkeze

slowe - - Skiron

Quote from TraNSKoP: “koskoca serverda alkoponu yagmalayacak veya kesecek kimse cikmadiysa bu serverdan birsey olmaz ” ben bir kere yağma attim ama şehri boştur Zaman kaybı oldu sadece

slowe - - Skiron

burda roman yapabilecek arkadaşlar var Hayalguclerinize hayran kaldim

• harıka haberler gelmeye devam eder ınsallah

• serverda savasan bırılerını gormek cok guzel

• ıkı tarafı da tebrık ederım okadar zaman savasa zaman ayırmak kolay ıs degıl benım aklıma takılan sadece o kadar uzun bır savasta cok daha uzun bır katılımcı beklerdım en azından baska ıttıfaklardan savası takıp etmek ıcın 10 fılıka gondermıs 10 15 kısı olması gerekırdı bana gore

• Tuttu Tutmadı Oyunu

slowe - - Forum Oyunları

en mutlumusu muyum bılmıyorum ama allaha sukur halımden cok memlunum alttakı suan ıstanbullu gelın ızlıyor

• Ruhsuz-karadayı

slowe - - Epsilon

kactanı kucuk enıste var

slowe - - Poseidon

@Labamba Mesajındam da ben de onu da belirttim. Servera hep beraber başladık. Kimsenin askerleri mucitli değildi. Kimsenin doğru dürüst örs u yoktu. Ama herkez için şartlar 3 aşağı 5 yukarı aynı idi. Aradan 4 ay geçti hala bu sandıklarim serverin yarısında çoğunda eksiktir. Şimdi eksik diye serverin yarısı savasmiyacakmi. SavaşmaYan arkadaşların anlamadığı sadece onlarda eksik yoktu. Herkez de eksik vardı. Pose ile iki savaşa girdik. İki savaşta da kaybettik ama bizde ki kadar onlarda da mucitsi…

slowe - - Poseidon

Arkadaslar herkez kendi penceresinden bakarsa hicbirsey değişmez. İki tarafta söylediğinde haklı Olması gereken server başında bütün ittifaklar bir araya gelip anlasacakti. Pose çok savaştık ondan getirdik diyor doğru Diğerleri gelişim tamamlanmadi ondan savaşmadık diyor doğru Server basi gelişimini tamamlayan hiç bir ittifak yoktu Az gelişmiş bir biçimde bütün ittifaklar Savaşmis olsa Herkez ekonomik olarak aynı değerde olurdu. Bu saatten sonra siz hesap getirdiniz siz savasmadi niz demenizi bi…