Search Results

Search results 1-20 of 126.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

_Respect_ - - Poseidon

Tam tersi olması gerekmiyor muydu? Poseden bir üyeye vs teklif ettiğinizde liderlerinin gelip benle vs gel demesi gerekmez miydi?Ayaklar baş olmuş sanırım.

_Respect_ - - Poseidon

Quote from IDesertRoseI: “boşliderle ” Yazar, burada kendine atıfta bulunuyor.

_Respect_ - - Poseidon

Quote from Kayibeyi: “Yazin bunu bak gene forumdan konuşmaya başladılar ayar iyice kaçmaya başladı hayır ayarı verip biz konuşunca kiziyosunuz Otto mod gitti şimdide daha önce efendi insanlardır dediğim ama an itibariyle vazgectigim snck da gelsin bakalım burdan konuştukları kadar oyunda iyilermi görelim ” Siz ne kadar yanlı insanlarsınız,milleti çileden çıkarıp çıkarıp sonra yazdıklarında tu kaka yapıyorsunuz.İğneyi kendinize batırın be mübarekler bu kadar mı at gözlüğü ile bakıyorsunuz. Sözde …

_Respect_ - - Poseidon

Ne yazarsanız yazın cesaret kırıntısı bile bulamazsınız o vasıfsız bir oyuncu,forumda sağa sola laf etsin diye ittifakta tutuyorlar daha anlamadınız mı? Bir lider başka bir ittifakın liderine vs teklif edecek ve o da kem küm edecek eskiden böylemiydi? Ee üyelerinin sırtından prim kasınca üç buçuk olması normal tabi.

_Respect_ - - Poseidon

Bir ittifakın lideri (ki kendisi adamdır) vs teklif ediyor kendini bir şey sanan başka bir ittifakın lideri laf ebeliği yapıyor.Kendisi de biliyor savaş nedir ya da nasıl yapılır bilgisi yok tabi.Eee yanında savaşacak başkaları olmadığı zaman elinin armut toplayacağını da..Forumda anca boş boş dolaşsın sağa sola laf etsin.

_Respect_ - - Poseidon

Ergen lafı yetersiz kalıyor.

_Respect_ - - Poseidon

Her serverda lider kisvesi altında küçük düşürmüş birisinin burada kendi yapmış gibi bir şeyleri ballandıra ballandıra anlatması çok dikkate alınacak bir şey değil.Çirkinleşme konusunda master yapmış bünyeler buraya fazla geliyor.Muhtemelen reelde çok eziliyorlar burada tatmin olmak için saçma sapan davranış sergiliyorlar.Klinik vaka bunlar anlayacağınız.

_Respect_ - - Poseidon

ByMFG-23[u] ve CANALAN bu iki arkadaş forumda en ılımlı kişilerin başında geliyor.Mütevazilikleri ve yazım stilleri hoş.Başka ittifak üyeleri ya da liderleri gibi bomboş cümlelerin ardına gizlenmiyorlar.[/u] [u]Şimdi konuya gelecek olursak gördüğünüz gibi değişen tek şey isimler,yazılanların içeriği aynı,yine aynı aşağılamalar,küçük görmeler vs vs vs..[/u] [u]Bu değişmez arkadaşlar ne yazık ki,siz sakin kaldıkça onlar saldırmaya devam edecek çünkü tek bildikleri şey bu. [/u] [u]Siz kendinizi boz…

_Respect_ - - Poseidon

Quote from _Respect_: “Quote from Labamba: “Bak gördünüz mü sayfalarca bize terbiyesiz diyen @_Respect_ hakaretten ban yemiş ” Ne diyosun labamba denen zat? ” Algıcı labamba hani kim hakaretten ban yemiş?İşin gücün algı oyunları.Hadi şimdi yaz forum sizin olsun. Senin olayın bu işte yerli yersiz sallamak.

_Respect_ - - Poseidon

Quote from IDesertRoseI: “espect denen şahıs forumda bulunmasının tek amacı önce beni sonra POSE ittifakına sürekli çamur atmaya çalışmak ayrıca en önemlisi bunların hepsini emin olun bizi kıskandığından yapıyor insan kıskandığını takip edermiş ona uyuz olurmuş buda o misal neyse tutturmuş forumda yazdığım 2 kelimeyi yahu vatandaş karşımızdakine göre muamele yapıyoruz oda senin gibi bizi kıskananlardan birisiydi haddini aştı haddini bildirdik bak ortadan kayboldu seninde kaybolacağın dönemler ge…

_Respect_ - - Poseidon

alsınlar başlarına çalsınlar,istediği gibi at koştursunlar.hesabı da sonsuza dek kapatsınlar zerre kadar umrumda değil.şurda algı yapanlara bir şey anlatana kadar aynı ortamda bulunmam olu biter.

_Respect_ - - Poseidon

İşiniz gücünüz yalan dolan,alavere dalavere,algı.Başka bir numaranız yok.Kim hakaretten ban yemiş hani göstersene?

_Respect_ - - Poseidon

Uyarı almışım sadece,senin liderin gibi oyundan 15 gün ban mı yedim? Sapla samanı ayırt etme gücün yok bulaşma bana.

_Respect_ - - Poseidon

Quote from Labamba: “Bak gördünüz mü sayfalarca bize terbiyesiz diyen @_Respect_ hakaretten ban yemiş ” Ne diyosun labamba denen zat?

_Respect_ - - Poseidon

Çok samimi söylüyorum bu koruma kollama iç güdüsüne dahil olan her birey taraf olarak karşılıklı saflarda yer alsalar birbirlerine demedikleri kalmazdı.Aynı saftalar diye ruhlarını satıp doğru bildiklerini söylemekten duydukları çekince rezilliğin vuku bulmuş hali.Bu kadar yanlı,bu kadar aleni taraf tutmak olmaz.

_Respect_ - - Poseidon

Sen daha cingenin kuzu muhabbetini üstünden atamayan insansın tdk'dan kopyala yapıştır yapma boşuna,inandırıcı olmuyor.Çok net yazıp çıkıyorum çünkü sana ne söylesek bir kulağından girip diğerinden çıkıyor.Her şeyde haklıyım havalarından sıkıldık gerçekten. Orada mecaz diye kılıf uydurduğun cümle kalıbında art niyet olmadığına inanan her kim var ise sen de dahil yazık hepinize. Hadi eyvallah

_Respect_ - - Poseidon

Labamba forumun 1 numaralı manipülasyoncusudur,tartışmaya girmeyin bile laf kalabalığından başka bir numarası yok.King yazıyor şu kadar söm söküldü diye o hala yok mu arttıran diyor.Ya işine gelmiyor ya da başka serverla karıştırıyor.

_Respect_ - - Poseidon

Quote from Labamba: “Forum kullanıcılarından birinin Desert'a sen oyunda bana istesen de dokunamazsın demesi üzerine Desert'ın oyunda dokunulmazlık simgesi olan beyaz kuşu kastederek bir mecaz kullanması sonucu forum hesabı 7 gün , forum hesabı ile oyun hesabı farklı olmasına rağmen oyun hesabı ile ilişkilendirilerek oyun hesabı 15GÜN ban yedi. ” Şaka gibi bir açıklama gerçekten. Şu an forumu kullanan pose'liler hariç diğer ittifak mensuplarınadır bu sözüm.Herkesin bildiği ama onların kabul etme…

_Respect_ - - Poseidon

Kendiniz ile beni karıştırmayın,kutsala dil uzatılırken de fikrimi söyledim.Çirkefleşme labamba.Yorum yaparken diline ve klavyene hakim ol.Şu savınızdan sıyrılın düz adam sami gibisiniz .Fikrini beyan eden kişilerin canını yaltığınızı düşündüren nedir sizin.Fikrini özgürce söyleyen insanlar illa yağma mı yemeli.Düz adam sami topluluğu. labamba yallah pan sayfasına hadi bakıyım

_Respect_ - - Poseidon

Beni kendinizle karıştırmayın ben ne ottodanım ne poseden..Kendi ittifakımdan birisi bir şey yapsa sizin gibi kafamı kuma gömmem onu savunmak için üç maymunu oynamam.Zamanında gerekli yorumu yaptım ve kınadım,sizin gibi işime geldiği gibi davranmadım.Size yakışan bu herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz hatanız burada.