Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Merhaba İkariam Severler Çekiliş etkinliği sonuçları bugün itibari ile videolu bir şekilde açıklanmıştır; XXmGM0.gif@GORNUT y3gW69.gif@HnKr 8dAOaA.gif@Composer Çekiliş için düzenlediğimiz video ; youtube.com/watch?v=wYqL4JdsFsI Kazanan kullanıcıların ticket sistemi üzerinden forum hesabına kayıtlı mail adresi ile tarafımıza ulaşması ve ödüllerini istemesi gerekmektedir, Etkinliğe katılım sağlayan tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz, bir sonra ki etkinliklerde görüşmek dileğiyle.. İkariamTR Tak…

• Merhaba İkariam Severler Etkinliğimiz sonlanmıştır.Katılımcılara teşekkür ederiz.Sonuçlar en yakın zamanda bu başlık altında açıklanacaktır. (Hidden Content) İkariam TR Takımınız.[/align]

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

ObiWan - - Poseidon

Uygun olmaz.

ObiWan - - Poseidon

Oyunada yeni başlamıştım. Hesabı sileyim barii

• Şu anda Ne Dinliyorsunuz?

ObiWan - - Cafe Ikariam

youtube.com/watch?v=9cxF4FtjDbU

ObiWan - - Cafe Ikariam

youtube.com/watch?v=R14-WEQVInE

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

ObiWan - - Cafe Ikariam

İmzanı ben sana ulaştırırım. Chriger modunla yollarım.

ObiWan - - Cafe Ikariam

youtube.com/watch?v=5GfZahNlEh0

ObiWan - - Cafe Ikariam

Quote from HopeFull: “Son "HO"da gider bak bunu unutmuşum ” Smoduma ek olarak Jedi Modunuzda gider Tek jedi ben miyim takımda yahu Son Jedi olaydım bari hahaha İkariam forumun The Last Jedi gidiyor

ObiWan - - Cafe Ikariam

Quote from HopeFull: “Cümleten Hadi Eyvallah ” Yolun açık olsun can abim

ObiWan - - Poseidon

Kardeşim? @Feveran ve @TraNSKoP istediğiniz fotoğrafı atar mısınız? Mümkünse png olursa sevinirim Daha fazla konuyu işgal etmeyelim.Diğer isteyenler özelden yazabilir. @eseas woKio3.png C5WQam.png

ObiWan - - Poseidon

Quote from CinqeN: “@ObiWan o yapilan imzayi gosterebilirmisiniz benim nasibim nerelere nasil gitti diye merak ettim modum ” Sana bunu yapmıştım.Sonra aynı resimle başka bir modum istedi ona yaptım. Kullancaksan kullan İçindeki B yi istercen C yapabilirim. sDBp9e.png

ObiWan - - Poseidon

Quote from IOyunBozanI: “Modum beni de unutma ” Sen nasıl bir şey istiyorsun? Quote from Feveran: “Modum ben imza istemiyorum ” Başka zaman istersen yapmam.

ObiWan - - Poseidon

Quote from TraNSKoP: “Quote from ObiWan: “@CinqeN sana imza yapmıştım Diğer görevli oyundaki modum istedi ona verdim. işlerim bitsin senin imza işine tekrar bakacağım. Bu barbarlar kaçıncı seviyeden sonra bize saldırır? Ben şimdi 600 hoplit ile hücuma geçeceğim. 20.seviyeye kadar yükseltmeyi planlıyorum. ” sizi oyunda desifre ettim. General puaninizi hesaplayarak banada imza yapmazsaniz söylerim ” Sayılara pek takılma. Kendimi ifşa etcek bir şey söylemem ama sanada yaparız.

ObiWan - - Poseidon

Quote from eseas: “10 lvldan sonra saldırma ihtimalleri başlıyor ama çok düşük o seviyelerde Benim imzam nerde modum ” Sen ne imzası istiyorsun? Amatörüm ama beceremezsem profesyonel bulurum. Çevre geniş

ObiWan - - Poseidon

@CinqeN sana imza yapmıştım Diğer görevli oyundaki modum istedi ona verdim. işlerim bitsin senin imza işine tekrar bakacağım. Bu barbarlar kaçıncı seviyeden sonra bize saldırır? Ben şimdi 600 hoplit ile hücuma geçeceğim. 20.seviyeye kadar yükseltmeyi planlıyorum.

ObiWan - - Cafe Ikariam

Sabah kahvaltıdan kalktıktan sonra istemsiz şekilde çavani bre mın dedikten sonra bu şarkıyı özlediğimi farkettim. youtube.com/watch?v=yRy65rfSHpM

• Başkenti değiştirmek

ObiWan - - Yardım ve Sorular

Başkent yapmak istediğin vali konağına tıklayarak ya da yanılmıyorsam belediye binasindan değişebilirsin. Eski sarayın yıkılır. Yenisi saraya dönüşür.

ObiWan - - Cafe Ikariam

Günaydın

• Merhaba Savaş raporları konularında ilk mesaj savaş raporu ile başlamak zorundadır. Bu yüzden konu kilitlenmiştir. Savaş raporu ekleyerek tekrardan açabilirsiniz. Saygılarımla ObiWan