Search Results

Search results 1-20 of 94.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Chriger: “Raporlarımızı paylaşırken kullanıcılara karşı olan üslubumuza dikkat edelim, bir adet rapor tarafımdan kaldırıldı. ” Sen kaldır korumaya calıs bn inadına atcam modum Adamlar yapınca bisey yok biz kankalarınızı ezince üslüp herkes kral kim görcek herkes haddini bilcekgroYmb.jpg

• Tatile cıkmamın nedeni siz deilsiniz raporlarıda asayım buraya da kim neden tatile cıksın herkes görsün tatile cıkmamın nedeni özel nedenler bunuda kimseye anlatmak zorunda deilim istedigini de kesilip aglamasi kolay sizin icin sonucta kesen biziz ahaha r5gaz3.jpg 7aop3N.jpg Kim kimi kesmis raporlar ortada her raporda kesimde öndeyiz Ada sizde kontrol sizde ama kaliteniz yerlerde hadi yusufum abisinin git ögren gel

• Raporlar kalsın guzel kesmisim abisinin ali adana gelimce rodos basmıstın bn en azından 20k gp ile geldim sana abin bna gelip kesildi insan az utanır oyunu bilmediginizi caktırmayın ahahaha

• Yusuf abin mi dedi Raporun Paylaşım atma dayak Yedik diye 110k gp ile bni kesmedi bide 2. Işın istedi ittifaktan raporun gönderme atamda utanın biraz forumda savaştan anlıyanlar kimin kestigini bilir raporudan XMBlPR.jpg Buda ek suru bile gecemeyen yusufum 5a8qNR.jpg Ben İzin Verdikçe Rahatsınız !!!

• Kim mal kacırmıs yusufum gel ben sana geldim kestim yagmaladım sizin aktiflere gelcek cesaretiniz yokda bize camur atmayın bare yiğitce dövüsün

• Tatil e almak yok der bn adanıza geldim 2 tatile aldınız depo actınız ısın attın korkmayın yeni baslıyoruz bizde eğleniyoz siz kndi aranızda kavga ederken confi kac kez inaktif oldu siz oyunu bilseniz zaten Tarla olmazsınız Bos yapmayın simdi

• Sende By nin tarlasısın diyorum dinlemiyon senide bn talan ettim bidahakine 2 katı harac ödiyceksin ')

• Yaraan cok genis galiba aslanım ama burası Ağlama duvarı degil git abilerinin yanında ağla sayfayı kirletme

• Quote from archness: “çok klas yağmalar tebrikler alphada pside ben de böyle yağma atıyorum ama çok sıkıcı siz tabi yenisiniz biraz daha puan kasınca sıkılmaya başlarsınız kadir kuzum sen niye atarlanıyorsun abisi dew-d , siz ve 3 müttefik itifakınızı tek kesti topukladığınız ana kadar ayrıca sw başından beri nerde görsek seni de kesiyoruz ki geçen yine bi adada yakalamışlar biliyosun sen ” Beni kesmisiniz server basından beri ahaha Kafan güzel galiba merkez adalqrınızın yanındayım kac ısın attı…

• By kim ki bize kafa tutuyo abisi Dew gelsin Topu gelsin 1.3m gp ile rodos ve tatile basmaya bnzemez savas yürek isidir delikanlı isidir mertlik

• Deli burda akıllılar nerrde oVWD8X.png VDnqXB.png nl68mN.png vP218A.png bu arkadas 2 kez geldi 2 kez kesildi 60k gp kestirmistir amiral samet keskin afetmez 1EWQDB.png LDzVg0.png 1EWQv5.png r1kl8a.png 7Dn0XL.png bu arkadas by de idi ittifaktan cıkmıs oVWD8R.png 7Dn0gl.png Amaç eğlence ama bn zevk almıom kalite yok serverde topunuz gelin Ben izin veridkçe rahatsınız !!

• Lips Genel Sohbet Odası

KadırJ3ey - - Lips

dikkat cerkerim arches le multileride banalndı noki ve sch mı ne var oda adfamalr korsan yapamıyolar multi yapmasını da bilmiyiolar

• Herkese kolay gelsin CTB VE KIYIM ailesine sevgiler bayram vesilesi ile raporları ataamadım ama kalite öğrensin diye arkadaslar geciktirmemek lazım Topunuz gelin sözü ile baslıyalım LDXaP0.png g6D5l0.png 1E3yP5.png iyi tatiller :)) NDdqYL.png NDdqbL.png aYa5Bg.png dBa5o7.png Y6aB5E.png iyi tatiler 8z3gEW.png DDrMkm.png moaP8Z.png EDBYEB.png j6a5YD.png X6jvy0.png b6a5jG.png Ben izin verdikçe rahatsınız !!!!!!1

KadırJ3ey - - Lips

Ban kokusu alıyorum imam sende alıyomsun

• elinize sağlık yavas beyler serverde savascak savasırken tatile almıycak adamalr cephe küçültmeden mertce savascak delikanlılar kalsın :))

• usta ya tutarsa bunların hesapta

• Biraz bekledim bakalım gencler neler yapcak diye baktım ki gencler bosa ego kasıyo ittat ettirmeye geldim 8zLb51.png JDz4Bn.png ODzZOA.png zMpVq4.png 2aok4d.png Bzb0gQ.png Isındıkmı DD5Rrm.png nlNgaB.png biz adamın dolu sehrine daldık kestik adam gece 4 de bizzim bos sehre dalıp kesildi farkımız kalitemiz PDaoV6.png Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz 3zlaV5.png Bzb0dV.png arkadasın multisinide bos gecmedik Q2zl5v.png X63oG0.png 53-38 e girdim ve yağma sov geldi adayı koruyamadılar :)) 3zla55.png R…

KadırJ3ey - - Lips

Hala siz ağlıyonuz mu

• 1 cephede kaybettim bunu acıkca dile getiririm ama adilce savastım surdan asker kacırmadan arkadas kalitesi kadar konusmalı artık 30k gp ilede kesiliyosa artık ne diyim dew e bn hep aynı numaralar asker kacırmalar savastan kacmalar bn bos sehre gelemedim sizin gibi tek basıma 2 adyaa 0 gemi ile girdim biraz kalite ve saavs bilgisi edinin ki sizi ciddiye alayım Ben izin verdikçe rahatsınız !!

• arkadas ego kasıyodu 4k yağma attım diye ama bi baktım ki tırt cıkmıs cephdene kacmalr asker kacırıp surdan kurtarmlar :)) egonuz yerine kalite kasın CEM KARACA şehri için Savaş (09.08.2018 2:36:41) Odunburnu şehrinden Wielkosc[C_T_B] vs CEM KARACA şehrinden SİZHEPİNZBENTEK[Dew-D] --------------------------------------------------------------------------------------------- Sülfür Tüfekçi........................150(-0) - Sülfür Tüfekçi........................36(-74) ..............................…