Search Results

Search results 1-20 of 82.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Lips Genel Sohbet Odası

YeS-MiLoRd - - Lips

o filmin ilk versiyonunu izlemiştim. Hayatımdan 3 saat çaldılar resmen şimdiki uyarlama nasıldır bilmem ama. Konu olarak çok saçma birazda çocuksu Quote from MEFiSTOFELES: “ Quote from TonyParKeR: “iyi geceler lips halkı uyumayan kötü cocuklarda bana güzel korku filmi önerirse sevinirim. ” kanka ' IT ' izle öyle ahış şahım bi korku filmi değil ama baya bi jumpscare sahnesi var ister istemez insanı geriyor ”

YeS-MiLoRd - - Lips

Selamun aleykümmmmm. Ne zamandır vakit ayıramıyordum oyuna . Yine bi dünya atıp tutmalar olmuş Unutmadınız demi beni

• La nasıl doğramıssınız adamları helal olsun @archness çim. Öğrenmişssin abinden bişeyler :D:D

• LİDERLERİN LİDERİNE SAYGISIZLIK

YeS-MiLoRd - - Lips

Sırf çiftçi diye attık biz onu ittifaktan. oda 5 para etmez biri. Ya bir insan dermi gp niye basayımkı. savaştan sonra ne işime yarıyacak. böyle insanları topladılar hep ittifaklarına Quote from The Ancients: “ Quote from Ruh~adam: “Bakın ne buldum burda. Adamlar oyun bıraktı sız saldırana kadar Quote from Jackson: “FAKAT TÜM P-A YA DİYORUM KENDİNİZE GÜVENİNİZ VARSA ABDULLAH ARKALIYA DALARSINIZ @Alcatraz1299 ” ” Abdullah arkalı PA daydı ama ”

• LİDERLERİN LİDERİNE SAYGISIZLIK

YeS-MiLoRd - - Lips

ümitcim sen kimsinde sana geri vites yapıcaz. hele dediği şeye bak. Biz sırf sızın ctb ile savaşınız var diye yağmalara başlamadık. Bahane edip laga luhga yaparsınız diye Bu oyunda her türlü pisliği yapıp burda masu ayakları yapıp maval okuma . Kendi bastığın gp varmı acaba şu oyunda . iyi oldu bıraktığın oyunu rezilliğin yüzünden kimse seni adam yerine bile koymuyordu.

YeS-MiLoRd - - Lips

bu desentrose yine neyden ban yemiş bilen varmı

• gemileri yaktım

YeS-MiLoRd - - Notos

oyunu bıraktın sanmıştım lipse tekrar dönsene tatil uzun sürdü ha Quote from -CILGINTURK-: “bazen oyun buga giriyor şehrin işgalde olmasa bilene birden kayboluyor, nadir rastlanılan durum fakat oluyor. Ticari gemileri tıkla orada kaç saat sonra geleceğini yazar. ”

• Notosu takip etmem ama bloctaki arkadaşları tanırım az çok. belliydi gelip gelecekleri. Bu savaş gösterdiki kimse puanına gp sine güvenip tatava yapmasın. Aynısını lipste bizde bu şekilde savaş kazandık. Savaşın bu kadar kısa süreceğinide hiç tahmin etmemiştim. TEBRİKLER beyler

• 4arDzA.png

YeS-MiLoRd - - Lips

Hadi gel bakalım liderlerin lideri :D:D ahahha korsanda fosil bile sizden daha çok iş yaptı. gelip burda tatava yapma . Ctb den sonra bize gelceklermiş Quote from --DESERTROSE--: “@YeS-MiLoRd Sen neyin artisligini yapıyorsun ?? bitmiş korsanda öncülük yaptıgınızı sanıp mı artislik yapıyosun burada ?? sadece 1 dönem yarım yamalak korsan yaptık onda da sıra sıra listeden döküldünüz aşagı şu serverda dua edin dogru düzgün korsan yapan ittifaklar yok noptan bir kaç kişi yapmaya çalışıyor bizden serd…

YeS-MiLoRd - - Lips

şunuda eklim bölge tek birinde toplamasaydı gp leri savaşı çok daha kısa sürede bitirirdik. Sende indirdiğin depolara güvenmeye devam et. Crazy generalsiz bir hiç sin @Jackson . Ümit her ne kadar kuralına göre oynamasada o ittifağı ayakta tutan kişidir. Senin gibi boş biri değil en azından

YeS-MiLoRd - - Lips

yaw sen nasıl bir insansın böyle . Karakterinin böyle olduğunu hiç bilmezdim. Korsanda liste görmek için noplulara yalan söyleyen ambrom yok çeviremiyorum diyipkorsan için karakterinden ödün veren adamsın sen. Nop dahil serverın bütün kesiminden puan dilenen adam biz nopla iyi ilişkiler kurunca nopla birbirini yesinler oldu. Korsanda sizle baş edemedim diyemediğinden dolayı bunlar hep. Galiba bi kere seni korsan da 1. yaptık diye bu havalar .Allahtan herkes biliyor senin nasıl biri olduğunu. Söz…

• SAVAŞ ARTIK CTB

YeS-MiLoRd - - Lips

Bana örs lazım yiğidim ordaki şehride bi ara taşıyacam zaten Quote from Alcatraz1299: “Bebeyim sana pose mi yok sen iste gel ada kapatam sana @YeS-MiLoRd ”

• SAVAŞ ARTIK CTB

YeS-MiLoRd - - Lips

İlk general düşürüyodu. Sonra baktım Erdal abide bırakmış çalıştırmayı ada patates oldu

• Artık böyle bişey yapacaklarını sanmıyorum . Bekleyip görücez Quote from FoSiL: “hala mi dayilaniyorlar yoksa ”

• Eskilere baktımda bölgedeki dayılanma çoktan beridir varmış meğersem Quote from Hoplit FuKo: “ Quote from YeS-MiLoRd: “1889 ittifağını ziyarete gittik bir güzel kestik . Adaya karambole bölge ittifağından biride geldi onuda kestik yapacak bişey yok 2Ej23v.png bir üyemiz neredeyse 5inizi birlikte alacakmış gibime geldi sanki neyseki ittifak kapasiteniz 5 katımız kadar değil genede tebrik ederim[/b], iyi denk gelmiş. umarım daha sık karşılaşırız iyi oyunlar ” ”

• SAVAŞ ARTIK CTB

YeS-MiLoRd - - Lips

benim 42:58 deki tapınağımdan ne istediniz sonunda ordaki diğer şehride taşıttıracaksınız bana

• ufak tefek kesimler 4a8n14.pngJQ6Gqo.pngOoBlVQ.pngG95JP6.pngy0RDNy.png6J8197.png

• --------------------------------------------------------------------------------------------- Şahmerdan-Gemisi...................466(-7894) - Şahmerdan-Gemisi.....................0(-8519) Alev Gemisi..........................0(-3399) - Alev Gemisi..........................0(-3190) Havantopu Gemisi......................218(-0) - ............................................. Buharlı Şahmerdan..................495(-4988) - Buharlı Şahmerdan....................0(-5253) Füze Gemisi...................…

• Selam beyler . bende ufak tefek raporlar asıcam ama önce imamızı kırmayalaım Deniz savaşlarında geri çekilmeseydi daha doğrusu tatle almasaydı havan kıyımı yapacaktık ama sağlık olsun artık Quote from iMaM: “ Tebrikler arkadaslar güzel kesim olmus. büyük savaslarin hasar raporlarinida paylassaydiniz keske ” --------------------------------------------------------------------------------------------- Sülfür Tüfekçi.......................0(-2151) - Sülfür Tüfekçi........................865(-0) Kıl…