Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 2020'ye Kadar 20.200 Post

Alkapon8 - - Cafe Ikariam

@Snape @Chriger forum hesabım ban yemediği halde neden fosillikten uzaklaştırıldım ben? Comanın dokunulmazlığı mı var iki laf söyledik diye hemen attınız mı gruptan? İyi iyi rütbe alırsınız artık sanal krallığınızda hayırlı olsun

• Fosil Sohbet, Geyik Alanı

Alkapon8 - - Fosil Bölümü

ama @FastFooD ile oturup bi kahve içmek, onunla anladığı dilden konuşmak isterdim bu süreçte pek anlaşamadık kendisiyle

amaaann ceza kalkıyor 10dk sonra zaten ama yazdım bunu bi kenara 17. Şehri alacaktım adadaki artık almayacağım. Hesap taşıma açılınca kaikiastan hesap getirecektim getirmeyeceğim. benim oyuncu olarak onlara kesebileceğim max ceza bu

O şehrin ismi de editlenmiş onu anlatmaya çalışıyorum hadi diğerinden kusurlu kelime var dediniz anladım. Terso vedat şehrimin ismini niye editlediniz nereden tutsan elde kalıyor

banı tatilli verselerdi itiraz bile etmeyecektim Tüm saray mallarım yağmalanmış, askerlerim kesilmiş Üstelik işlem yapılan tek şehrim malum şehir değil. İsmini "Terso Vedat" koyduğum şehrime bile işlem yapmışlar Operatörlerin bu ara pek işi gücü yok sanırım

Sayın @FastFooD şehrimin ismi Türkiyeden milyonlarca kişinin takip ettiği bir popüler bir youtube kanalının karakteri Herhangi bir şahısa hakaret söz konusu değil Neyse bu konuyu sizinle ticket sisteminden tartışmayı çok isterim ama fırça çekmeyin lütfen

Oyunda operatör beni yanlış ceza ile banlıyor itiraz ticketi açıyorum Operatör işin içinden çıkamayıp yaptığı hatayı düzeltmek istemeyerek ticketımı @FastFooD 'a yönlendiriyor. @FastFooD bey saçma ithamlarıyla bana ticket sisteminden fırça çekiyor @FastFooD yıllardır bu işin içinde olup nasıl bu kadar amatör olabiliyorsun? Sırrını benimle paylaşır mısın? Ben daha çok gencim tavsiyelerinize ihtiyacım var İkariam gibi büyük bir oluşumu bu AMATÖR ruhla yıllardır yönetmek zor olmalı (Hidden Content)

• Quote from Jai: “Bu gruba bende sempati duyuyorum. Biraz kendini toplaması lazım. ” bu konuya gelen mod bile olsa bandırmaya uğruyor arkadaşlar tehlikeli sularda yüzüyoruz

• Skiron Genel Sohbet Odası

Alkapon8 - - Skiron

Quote from arsIan: “Artık yeni mekanim olan skironda kargaşa istemiyorum .. alkapona yapilacak her saldırıyı yasaklıyorum kraliniza biat edin rahat bir oyun sürün ” gel kralım gel vuruşalım milletle

• Skiron Genel Sohbet Odası

Alkapon8 - - Skiron

burada diplomasi var diplomasi poseidonda 3 tane diktatör var tüm svyi karıştırıyorlar

Quote from Caroline: “bilerek öyle yazıyorum puffs evet reeeelll ” Hal eki olmayan de veya mi soru edatını bitişik görünce sinirleniyorum

Quote from Caroline: “bende degişemmi pp yi ” Bunu da Türkçe öğretmenime gösterdim, ağlıyor şu an

Ağlıyorum

Quote from Juicho: “şimdi lale mi ” şu an kelebek Her yere konmaz ama konduğu yer bellidir

arkadaşıma gösterdim o da güldü

Quote from Caroline: “mutfağa geçerken anneme sa dedim as dedi hiçte yadırgamıyo kjfsndkf ” güldüm

• Protesto Ediyorum

Cafe ikariamın seviyesini yerlere indiren, fenayım başa belayım jxjxjxjxjd den ileri gidemeyen bütün user dahi sayılmaması gereken userları

helal aferin

google'ye yazarsan çıkmaz google'a sor bence

Quote from sagopa52: “Quote from Chriger: “ ” Hodri meydan şiddet i biz çıkarırsak ban lar sınız ” o sonda kullandığın şey FF'e özel , görürse çarpar valla