Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 2020'ye Kadar 20.200 Post

arsIan - - Cafe Ikariam

Aleykum selam adminim hoşgeldiniz

• Sohbet

arsIan - - Etkinlik Alanı

Quote from Eag/e: “Diger forumlarda varlarmi özelden yaz oradan bir selam cakalim ” bildiğim kadarıyla yok

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

arsIan - - Cafe Ikariam

Quote from Eag/e: “Kim inekmi yoksa baskasimi bamlatti ” nan inek dostmu noe banlatti noe gidi dost olacağına inek gibi düşman olsun inek ineğin dibidir

arsIan - - Cafe Ikariam

Quote from casper7: “Panna ne diyor peki bu işe ” Panna bişey demez bani atar geçer

arsIan - - Cafe Ikariam

Quote from Luck: “Daha yeniysen bir şey kaybetmedin ” 1 yıl oldu modum çokta yeni sayılmam

arsIan - - Cafe Ikariam

Quote from Luck: “Dediğim gibi kapanma durumu yok. Sadece globele geçiş yapılıyor. Forum Değişikliği Hakkında Bilgiler burada mevcut. ” yeni hesap yeni form yeni kullanıcı yeni ortam çok zorr ben daha yeni yeni alismistim buralara sad.png

arsIan - - Cafe Ikariam

Quote from Luck: “Forum kapanmıyor. Biz yine buradayız merak etmeyin ” Kapanmassa bende burdayım

arsIan - - Cafe Ikariam

Quote from Luck: “Sakin arkadaşlar ne var ne yok nasılsınız bakalım ? ” iyi modum form kapaniyo diye biraz üzgünüz son gunlerimi güzel geçirmeye çalışıyorum

arsIan - - Cafe Ikariam

Quote from Carolinee: “Arslan seni kaale almıyorum elimlen konuş konuşcaksan jskxks ” zaten sen kaale al diye demedim modum kaale alsın diye dedim

arsIan - - Cafe Ikariam

Quote from Luck: “Quote from Carolinee: “Herkese sallayasim var ” Anlık sen ” su daha iyi modum sanki

arsIan - - Cafe Ikariam

Quote from Ozann: “alamanci ihtiyar yasiyon mu sen daha Hala oralarda iyi yaşayıp türkiye'yi özlemeye devam mı ” baligin karada yaşadığı kadar bizde yaşıyoruz işte Quote from Carolinee: “Herkese sallayasim var ” sallada bi Ban attiralim sana

arsIan - - Cafe Ikariam

Quote from Ozann: “Günaydın bu ne biçim gün ” Gününü guzellestireyim mi

arsIan - - Cafe Ikariam

Quote from pssiko: “Uygun fiyata herkesi iyileştiririm ” tanıdık indirimi yaparsin herhalde bize

arsIan - - Cafe Ikariam

Bisey olursa @pssiko muayene eder hepinizi merak etmeyin

• Sohbet

Quote from Eag/e: “Hb bizimkiler nerdeler ” pek girmiyorlar artık zaten alkapon ban yedi bida gelmem dedi bende arada öyle bı bakıp çıkıyorum

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

arsIan - - Cafe Ikariam

Quote from Eag/e: “Ben yokken alko neden banlamis nerde hangi posttan banlamis niye nasıl bamlanmis bami kim atmış kim bam için talimat vermiş süreli mi süresiz mı biri aciklasin ” süresiz banladi dost kazığı diyelim

• Sohbet

Quote from Eag/e: “Quote from arsIan: “Quote from Eag/e: “Ben gidiyorum görev var dikenleri kescez bahçıvanlık meslegimden gurur duyuyorum. @pssiko @redmasmas @eseas @Chriger @Nefertity @TraNSKoP @Ozann @sagopa52 ve daha sayamadiklarim iyiki varsınız a.e.o. hakkınızı helal edin.Herşey şakadan ibaretti inş.sıkılmadınız.1 2 aya gelicem kaldığımız yerden devam ederiz inş ” nan buraya beni etiketlememissin konuşma bida benle çok kırıldım sana ” sen gönlümüzdesin ” hosgeldinnn reiss

arsIan - - Cafe Ikariam

Quote from MuhammedAli: “aman arslan kardeş dikkat et chriger bana uyarıyı yapıştırdı, seni direkt banlı köye yollar ” Benim bı suçum yok ki

arsIan - - Cafe Ikariam

Quote from Nefertity: “Saat 10da kalktıgım için çok fena sinirlerim tepemde ilk ters yapanla akşama şov haberde oluruz gibi bi gün ” bende ünlü olmak istiyodum TV ye cikicaksak bu fırsatı kaçırmam

arsIan - - Cafe Ikariam

Quote from Carolinee: “Quote from arsIan: “inşallah bakalım 4 gozle bekliyoruz ” çok beklersin ” banlanda çokta beklerim ben sorun yok