Search Results

Search results 1-20 of 30.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• danger sonsuz dönüşüme girmeyelim lütfen

• Quote from Kserkses: “Sevgili BETA Ailesi, bizim konularımızı takip edenler bilir bir önceki İttifak savaşımız WOO İttifakı ile gerçekleşmişti ve kendilerini ezici bir üstünlük ile yenmiştik. 120'ye yakın rodos basmalarına rağmen. Şimdi İttifak Yönetimi olarak WOO nun bazı hal ve davranışları bizi rahatsız etmeye başladı. Önceden direk birinci elden tacizleri oluyordu.. Lakin artık araya bazı kişileri sokarak gerek üyelerimize olsun, gerek yönetimimizde bulunan kişilere, tacizler gerçekleştirild…

• Teşekkürler

• Forum üyeliği kullanıcı adı değiştirme seçeneğini bulamadım, yok mu ki acaba ?

• İnaktif bir oyuncuya ait şehrin limanında filika varsa o şehre nasıl yağma atılır? Liman fethedilmesine rağmen filika kesilmiyor ve şehir inaktif olduğu için liman alınmıyor?

• Hayırlı günler.. Öncelikle hesap devri konusunda kalkan yasak için teşekkürler. Ek olarak eski cezaların kaldırılması yönünde bir düşünce var mı acaba ? Eski cezaların kaldırılmasını da istesek çok şey mi istemiş oluruz ??

• Quote from FastFooD: “Satış serbest diyen oldu mu? ” Eski cezaların kaldırılması Söz konusu mu ?? Kaldırılır ise makbule geçerdi

• Durduk yere 1 yıl ban yedim

ustad27 - - Yardım ve Sorular

Quote from sertan: “yaw adam akıllı cevaplıyorum ediyorum yeminler ettim herşeyi açıkladım adam hala bana dürüstçe cevap ver sana yardımcı olayım dıyor cıldırıcam ya şuan tamamen vakit kaybı yaşıyorum mıllet yükseliyo beni kesin yağmalıyolar şuan ya ” yağma işi olmaz işte, hesabın tatildeymiş gibi kapalı olur.

• Quote from sertan: “Quote from arkmada: “Herkese aynı postu atıyor galiba aynı Ip den birden fazla hesaba girilmiş olabilir. Şifrenizi bilen biri varsa yada sizin bilgisayarinizdan başka hesaplara girildiyse ” ya usta ne yapıcam akıl ver yemin ederim bi alakam yok benım pc de abimin kullandıgı vpn yuzunden oldu kesın nasıl ınanıcak bu admin bana şuan tamamen boş yere masumun hakkına gırıyor ya ” Sorulan soruları cevapla, her gün gece 01:00 gibi açıyor 3e 4e kadar. O vakitler açık olursan birkaç …

• Ben de yedim 1 yıl ban , hesap devretme yüzüne onlar zaten sistemde ne oldu görüyorlar, gerçekten sıkıntı yoksa açılır inşallah.

• Savaş Taktikleri

Bazı savaşlarda ön safta hoplit, bazılarında ise buhar devi kullanılıyor. Bunun nedeni nedir peki ?

• Savaş Taktikleri

Ben bekleyeyim şu taktikleri vardır eskilerden bize taktik verecek ustalar

• KOLONİ TERCİHİ

Bundan sonrası senin keyfine kalmış zaten Ben Betadayım

• Bom Bom Oyunu

ustad27 - - Forum Oyunları

2477

• KOLONİ TERCİHİ

Quote from SERDAR ALP: “@ustad27 üstad güzelmiş dizilim ben de mermere kuracaktım da düşünüyordum üzüm yetişir mi diye. Karar verdim kurayım mermere sonrasına bakarız dediğin gibi. Eyvallah @MoiraineDamodred @eseas gençler ambrosia kullanmıyorum maalesef. Fakirim ben ” Full üzüme veya full mermere koloni atanlar var da, sürekli altın kasıp altınla ticaret yapıp şehirleri öyle geliştirmek lazım o da zahmetli iş Yine de sen bilirsin, 9 şehre 2 üzüm yetiyor kamplar gelişmiş ise gelişmemişse 3 üzüm …

• KOLONİ TERCİHİ

Benim düzenim şöyle reyis 1.Mermer 2.Mermer 3.Sülfür 4.Üzüm 5.Kristal 6.Mermer 7. 8. ve 9. için üzüm,sülfür,kristal sırası adaların kamp seviyelerine ve ihtiyaca göre değişir ancak ilk 6 kol. sabit bende 1.mermer 2.mermer ve 2 adet sülfür şehirlerinde kışla, donanma ter. ve fişekçi tapınak vb. savaş binaları kuruyorum ayrıca.

• savaş gemisi mi dağılmış bu şehirde ?

• Quote from ustad27: “Zaten günlerdir PannaCotta ile görüşüyorum ve bir sonuca varamadığım için farklı yollar deniyorum. FastFood ' a da yazdım buradan, ancak dönüş yapmadı. Bu sorunu yaşayan onlarca oyuncu var ise ve hala bir çözüm bulunamadıysa bu bile başlı başına ''Çok büyük problem'' dir bence ve çözülmesi gerekir. ” Göz göre göre gidiyor hesap ya..

• Beta Genel Sohbet Odası

ustad27 - - Beta

B-T-A ve YSY savaşı bitti mi ?