Search Results

Search results 1-20 of 21.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Lips Genel Sohbet Odası

Kereviz - - Lips

Fosil 1 yıldır birbirimizi tanıyoruz , benim ağladığımı nerde gördün :D Daha fazla GP , daha fazla eğlence :D benim Rodos um hazır COME ON :D

Kereviz - - Lips

5. Günün Şafağında Doğuya bakın 37:88 de Papi 500k gp nin 330 u nu birilerine verdi Kim Bu Gandalf ? O Gandalf Foruma Gelecek !!

• Son Turlarımız sayın sevgili Forum Okurları 5. günün Şafağında Doğu ya Bakın Papi Geldi oORkbR.jpg

Kereviz - - Lips

28 milyon kaynak var 7 lvl şuan saray kurulu 5 şehir var 1900 ambro 60 günlük odun mermer artırıcı falan var 570 m civarı işte altın var eseas kardom , hatırladın mı bu yazışmayı :D

• Sömürge Atın , 1 seviye valinizi 9 a çıkartıcak kaynak alın Gelişimini hızlandırmak isteyen oyuncuları 66:81 koordinatlarının yanına bekleriz Bedava Kaynak , Koş Babo Koş Md30N7.jpgXPr0VO.jpggOJW4R.png

• AMAN ALLAHIM 66:81 e daha önce niye ışın atmamışız ki ? Adamların IP paylaşımlı hesapları bile full kaynak dolu , kargo gemim yetmiyor yetmiyor NZRpPQ.png

Kereviz - - Lips

Aaaaaaa sana da mı sattı !! ne yapıyorsun eseas kardeş , metro truzim gibi aynı koltuğu 4 kişiye mi ayırttın ?

• Gelen Tüfekler Gördüğünüz Gibi :D Ver allah yağmayı ver !! Acımadan 500k ya yakın yağma :D Tatile Kaçırmasalar Hesapları !! OHOOOO !!! Siz düşünün WRRpNg.pngoNDrNU.pngl1lzs0.png0rTivY.pngoOR8X9.pnglO6rqr.pngvjv864.pngVHQa43.pnghX0wna.png

• BENDE ATACAM RAPORLARIMI BENDE :D Tam Yağsız KıYıM , 1 KG

Kereviz - - Lips

Çok sevdiğim ünlü düşünürün , çok sevdiğim bir sözünü hatırlatayım istedim : ''Gereksiz eleştiri , Gizli Hayranlıktır !! '' Bir de şu oyunda o kadar muhteşem çiftçiler var ki , Hiç bir şehrinde kışlası ,tershanesi 5 seviyeden yüksek olmayıp , 23-24 seviye belediyeleri olan bu yüzden ikariamın Ziraat Profesörü , Maden Ocağı Katili , Kuru Kuruya Belediye gibi Ünvanları getirmesi lazım Korsan Kralı , Herkülü deviren filan boş Ünvanlar Çiftçi milletin efendisidir diyip , Baş Çiftçi Ünvanı için yarış…

Kereviz - - Lips

Anlaşmalı Bir Savaş Değil Tekrar Ediyorum Siz şehir yıkıyorsunuz, IP paylaşımlı hesaplarınıza paket yapıp savaşa sokuyorsunuz, Başka ittifaklardan Gp alıyorsunuz Liman ve Şehir küçültüyorsunuz Benim oyundan mesaj attığımı görüyor musunuz ? görmüyorsunuz !!! Sen Ağlıyorsun diye forumda yazıyorsun. Ağlama söz konusu değil. Rodos benim, tapınak benim. Basarım ve ya basmam Kaynak için teşekkür ederim. Çiftçiliğinizin devamını dilerim. Odun Madeninde 650 işçi , Mermer Madeninde 556 işçi çalıştırmaya …

Kereviz - - Lips

Lips de 66:81 in Tepesindeyim Bundan sonra KıYıM a oyun moyun yoooookkkk 6 Rodos Şehrim var , 8 saatte bir RODOS basıcam hazırlanın. Depo hesaplarınızda o gp biticek , sonra Mihawk show başlıcak !!! 3 gündür adalarınınTepesindeyim 640 k kaynak yağmaladım !!! Yağma raporlarını da atarım akşama, Fumo hesabını da birisi ticketlasın lütfen. Şifresini almışlar , hesabı tatile aldılar, ne güzel 450k kaynak yağmaladıydım.Hemen tatile aldırdılar hesabı Hesap şifre paylaşımından Fumo ve AlPeR hesapları b…

• ilk golü giuliano atar ilk gol 29. dakikada gelir ilk sarı kartı feghouli yer maçı fenerbahçe kazanır

• MANGA ittifakına sesleniyorum , hepinizi kınıyorum , bana 260k sülfür , 120k odun ve 1 Milyon altına mal oldunuz. Sadece alev gemilerimi kestirebildim Savaş 3 gün sürer diye hesap yaptık , 50 üye full paketleri açsa , en az 10 gün sürerdi savaş. Sanki savaş olucağından sadece 10-15 Manga üyesinin haberi vardı ? Kaynak , altın , emek harcayan bu 15 Mangalının dışında , 5-6 üye neden paket açıp göndermez ki ? Sanki , Manga ittifakının genareli , 1 tanecik sirkü geçerek savaşı yönetmiş gibi geldi b…

• Quote from gokhan332: “yınede guzel savastı lakın somurgenın terkedılısıne kadar ... neyse ıyı oyunlar ıyı forumlar.. ” Gokhan332 bey , Ben sizi AGORA da üslupsuz konuşmanızdan ötürü şikayet etmemiş miydim ? Siz nasıl benden izinsiz savaşa gidersiniz ? Ben ARES ittifakının , rodosunu düşürüyorum sevgili BARO ittifakı , içiniz rahat olsun Gokhan332 size rodos basamaz, 47:53 de rodosları 1 seviyeye kadar düştü :D Teşekküre gerek yok , Rodos kullanan oyuncuların , oyununu bozmak her beyfendinin gör…

• X E A R C İFTİRALAR HAKKINDA

Kereviz - - Notos

iMam Aynı ittifakta olmalıyız :D Bir düşünsene Senle Ben Bütün Server a karşı :D

Kereviz - - Notos

Mihawk ittifak değil , server yönetir diye söz duymadınız mı hiç :D

Kereviz - - Notos

Quote from iMaM: “Burdaki entrikalarda is yok. söyle daha yaratici entrikalar lazim bu servera. ” Kim Yapmış Böyle Bir Terbiyesizliği , gerçekten aklım almıyor ve yapanı kınıyorum. İmam gel beraber Kınıyalım.

• Quote from FiGo_2147: “Sayta10 vs M A G N E T O nJ6rn0.jpg ” AÇILIŞI BUNUNLA YAPICAKTIN Kİ , MERAK UYANDIRSIN :D Yeni serverda 13k kaynak kaptırmak ne demek .D 130k kaynağa bedel Lips de :D

• Quote from FiGo_2147: “7yLABN.png ” BU NE ŞİMDİ BU NE !!! ÇOK GÖZÜKSÜN DİYE BOŞ RAPOR DA YAPIŞTIRALIM FORUMA:D KAYNAK YOK , ASKER KESMEMİŞSİN , RAPOR DİYE ATMIŞSIN !!!! d7d8p7.png