Search Results

Search results 1-12 of 12.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ENVANTER TAKASI

WHITE WOLF - - Öneriler

Araştırma Önerisi İsim: Envanter Açıklama: Hükümdarlığımızın sınırları genişliyor ve başarılarımız artıkça envanterlerimiz genişliyor. Artık diğer hükümdarlarla envanter takası vakti geldi. Sağladıkları: Envanter takası Süresi: Sınırsız Gerekenler: Denizcilik Geleceği, Ekonomik Gelecek , Bilimsel Gelecek , Askeri Gelecek Öneri sahibinin açıklaması Amaç: Oyuncu arkadaşlarımız ile mevcut ve kullanmadığımız envanterleri takas etmek, herhangi bir zengin kaynak üreten bir şehri olmayan yada mevcut şe…

• Anıtlar

WHITE WOLF - - Öneriler

filika geldi ares öldü, bir anlamı yok yani,

• saati olsa çekerdim 5dkka önce 5dk sonra kavramını yanlış anlamışsın, geldik işgal ettik tatile aldın, işgalde 2-3 gün direnmedin. ayrıca ittiakça geldi grupça geldi olayına gelirsek ittifakımın herhangi bir üyesine yapılan saldırı hepimize yapılmış bir saldırıdır. buna ittifakta aile ortamı ve dayanışma denir. o yüzden birimize saldırırken 1 kişi ye saldırdığını değil tüm ittifaka saldırdığını göz önüne alarak savaşacaksın. iyi eglenceler. yeni ittifakın hayırlı olsun bu arada

• 9DmRM9.jpg[/url][/img]9DmRM99DmRM9.jpg LObp71.jpg qJG4Rd.jpg vJjg8A.jpg 2EJ21E.jpg kXOjE9.jpg 7y6o7P.jpg

• bu arada Türkiye İttifakının Pro2015 adlı oyuncu ile bir bağı kalmadığı için bu savaşın Türkiye ittifakı ile herhangi bir bağı bulunmamaktadır.

• Ottoman Empire İttifağı

WHITE WOLF - - Epsilon

ittifakımıza hayırlı uğurlu olsun

• <a href=vJXDR6.jpg geldik gördük yine kaçtı bu, yapacak bir şey yok biz gelmeye devam edeceğiz ama. Herkes atar yapar önemli olan arkasında durmak.

• versiyon 7.8.0

WHITE WOLF - - Yardım ve Sorular

günlük görevleri yeniden yapılandırılmış fakat bu değişikliğe göre ödellerin en önemlilerini almak, premium ve artırıcıları imkansız hale getirmişsiniz, siz bu değişikliği yaparken bu iyilikleri topladınız mı? görev sonucunda verilen iyilikler bile düşmüş, tüm görevleri yapsanız bile 650 iyilik yapıyor artık onunla da ne alırsak, yeniden düzenlenmesi gerekiyor.

• altın yağmasını hiç bekleme artık gelmez, savaş sunucusunda oynamadım ama orada altın yağması var sanırım

• imperian haklı, birde saldıracağın şehrin büyüklüğüne göre slotlar değişir, burada önemli olan inaktiflere karşı mı saldıracaksın , aktif oyunculara karşı mı, yoksa sadece bir filom mu olsun istiyorsun.

• Diktatörlük

WHITE WOLF - - Yardım ve Sorular

her kara ve deniz biriminin bakım maliyeti ve basım süresi vardır, diktatörlüğe geçersen bunlarda %2 tasarruf edeceksin demek

• benimde istediğim bir öneri teşekkürler, +1 tam destek