Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 2020'ye Kadar 20.200 Post

Feveran - - Cafe Ikariam

Aynı şeyleri defalarca söyledik gladda gloriuz söylemiş demek ki bizde bir sıkıntı yok

Feveran - - Cafe Ikariam

Quote from Carolinee: “bana mı dedi ne demk istedi ya bide anlasak bana arkadaşımı kötülemeye çalışıyordun dikkat et ona filann ” Arkadaşın kim senin

Feveran - - Cafe Ikariam

Quote from pssiko: “Laf bana mıydı be Fevo, öyleyse harbi üzdün ” Yok samet sana değil beni bilirsin bir şey söyleyecek olursam söylerim çekinmem

Feveran - - Cafe Ikariam

Bu dogmatik tavırlarınız nerden geliyor nereye gidiyor çözemedim Varsa az bir şey delikanlılığın dönersin o arkadaşım dediğin kişilere yüzüne yüzüne konuşursun çekinmeden Ama nerde o cesaret hey gidi hey

Feveran - - Cafe Ikariam

Mesele ne gayet iyi biliyorsun Simdi eski postları döktürme bana

Feveran - - Cafe Ikariam

Quote from Carolinee: “feverancım dier forumdan bana mesaj atıp neden banlandın gel filan diyordun yok ıp den bulurum filan alla alla nolduki birden acabaaaa ” Sarkazm diye bir şey duydun mu daha önce yok duymuşsundur ama unuttun galiba yoksa ne haddime sana cahil demek Ayrıca "cım" derken nerden feverancın oluyorum ben senin

Feveran - - Cafe Ikariam

Quote from Carolinee: “gta degilmi ya biliyorum sanırım ” Oyun reklamı yapmak yasak değil mi hacı zamanında metin2 ye laf söyledim diye forumdan atıyodunuz az daha tuhaf hemde çok tuhaf Quote from arsIan: “banlanda çokta beklerim ben sorun yok ” Yine gelir bu insan bazı konularda eksik olunca nabıcan artık :))

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

Feveran - - Poseidon

Yav insan insana rodos vurur mu ya ayıp ayıp

Feveran - - Poseidon

Quote from ConQuista: “Ahahahaha hocam inşallah ironidir. Bu profili çoğu kişi tanır ” Orasını anladım ama resmi çıkaramadım kim bu arkadaş

Feveran - - Poseidon

@ConQuista dayı senin ne işin var buralarda kaç yaşına gelmişsin Saygılar bu arada

Feveran - - Cafe Ikariam

Quote from Ugur Kaptan: “Bu yüzden pazartesi gününü izin günüm olarak ayarlamaya çalışırdım çalışırken Ama şans işte ana sevkiyat olunca ve gececi olunca pazartesi nerde buluyon izni ” Pazartesileri oldum olası sevemedim En çok perşembeleri severim kaç kişiler sayılarını bilmiyorum ama perşembelerin hepsini severim

Feveran - - Cafe Ikariam

Ne sıkıcı bir gün bu pazartesi arkadaş ya dava açıcam pazartesi günlerine beni demoralize ediyor kendileri

Feveran - - Cafe Ikariam

Quote from Carolinee: “ben yoktum ondan sessiz buralarr ” Ondan değildir bence emin misin sen

Feveran - - Cafe Ikariam

Quote from OsmanFurkan: “Betanın en yakışıklı iç işleri geldi açılın bakim r5Odrm.gif ” Açıldık bakanım şimdi ne olacak

• Skiron Genel Sohbet Odası

Feveran - - Skiron

Quote from Ozann: “sana kaç kişi lazım ” Soruya soruyla cevap verilmez bunu biliyor olman lazım Kafaya çok vurduysalar demek ki :))

• Skiron Genel Sohbet Odası

Feveran - - Skiron

Quote from Ozann: “İhtiyar senin kahvehane de okey oynaman lazım bizi bi sal artık ya ” Kaç kişisiniz nan siz

Feveran - - Cafe Ikariam

Quote from Labamba: “Sunucu başından beri aralıksız savaşıyoruz gelişmek için biraz mola verdik, biz mola verince ses kalmadı sunucuda haliyle Şubat ortası hareketlenir ” Adanalının nick değişmiş yine çorba oldu o hesap eli değmeyen kalmadı hesaba neyse hadi görüşürüz :)) Bura bitmez bu arada uğraşmayın boşuna

Feveran - - Cafe Ikariam

youtu.be/N5fWqZIv2yI Geceye bir şarkı bırakıp gidiyorum @Nemesis ne zaman başlıyo acaba bide oyun takımına op alınsa iyi olucak panna yetişemiyo ticketlere

Feveran - - Cafe Ikariam

Quote from MuhammedAli: “nereye gitti bunlar feveran şu rybak fotolu eleman bana sinirleniyordu sürekli ” O son kadehi içmeyeceklerdi yanlış yaptılar hacı

Feveran - - Cafe Ikariam

Quote from Ugur Kaptan: “Ne arayan var ne soran ” Özelden yaz yolu gösteriyim git kafadaşlarının yanına