Search Results

Search results 1-16 of 16.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• tabi tabi ağlamaya başla sen tatile kaçtın gene ittifakına söylede korumaya glesinler seni fg8lBF.png 0EIvWu.png eV4ULl.png qM4w11.png fDXQna.png

• fg8lBF.png 0EIvWu.png eV4ULl.png qM4w11.png fDXQna.png

• Bıraktığımız iyi oldu dandik biraz çoluk çocukda oynasın ki oyunun tadı çıksın. Tebrikler

• TEAM ( WART ) SAVAŞ VE YAĞMA RAPORLARI

WARRIOR - - Epsilon

Bu da benden gelsin. 9a4qpQ.png Rodossuz savaşlar olsun 4jgq17.png 0RqNER.png Gece opları ile kendi bölgelerinde adaya girmeye çalışma çapaları 100 gemi atınca geri çekilenler Wqn9QQ.png İyi oyunlar, forumlar ...

• Team ailesini tebrik ederim.Ssf, rüya kesim ve yağma raporları. cool.png YQvLP2.png cool.png[/url">y6Pa2n.png cool.png16YWjB.png cool.png 8agEX1.jpg cool.png [/url">DYMkG3.jpg[/url] cool.png mMP8R4.jpg cool.png EmYE2g.jpg cool.png 26gQPE.jpg cool.png BaM9GL.jpg cool.png ZXD1n3.jpg cool.png oXgzyX.jpg cool.png lq7z4Q.jpg cool.png V9VyBB.jpg cool.png nQ7GyN.jpg cool.png v6EoyA.jpg cool.png 16yn7B.jpg cool.png r5Qdya.jpg Arkadaş tatilde 7ak8QL.jpg P1qEGd.jpg 9a4pbZ.jpg qdY2yZ.jpg MVElRM.jpg QLAgyj.…

• Ruhsuz-karadayı

WARRIOR - - Epsilon

ozan boş konuştuğunu herkes biliyor abi dediğin günleride unutmadım sen unutmşsun ama o oyunu oynayamacağını unutma. sana bir şans verdim kendin eledin. Madem ittifakın savaşdaya senin gibi korkak nasıl tatile alır çok şaşırdım bide devam mevam yalan bişeyler yazıyosun :D qdYY2Q.png

• SSF Yağma Raporları

WARRIOR - - Epsilon

Dandik ben team sayfasinda paylaşacaktim burda mı paylaşıyoruz

• o suçunu biliyor. şuçu ne ?

WARRIOR - - Epsilon

Team kime rodos basmıştır gösterin ben oyunu bırakırım hemen ağlama moduna geçmişsiniz. Siz mi tek savaşıyorsunuz 3-4 cephenizi rüya şah ittifakı tutuyor boş bir tenekeyle farkınız yok burda ağlamayada gerek yok. Daha bugün gazi osman pasa ile yrüzgar rodos yedik korkudan saldıramıyorsunuz adadaki teamlilere saldırın rodos basmayız korkmayın

WARRIOR - - Epsilon

Sen ne anlatıyon kardeş Ne ayıbı ne kayıbı doğru dürüst savaş yapamıyorsunuz rodos basıp basıp duruyorsunuz klavyeye gelince bizim dediğimiz olacak öyle bir dünya yok malesef

WARRIOR - - Epsilon

Savaşlar güzel gidiyor iki tarafda rodossuz savaşsın pes eden çekilsin bunda birşey yok oyun için kimse kimseyi kırmasın kimsede ben buranın efendisiyim diyemez eğer o dönemler varsa ben bilmiyorum anlatılanlar öyleymiş çok komik çünkü ortada bir taht yok rodossuz savaşçılığını göstersin her iki tarafda tebriklerimizi edelim bitsin gitsin kimse kimseye küfür etmesin oyun için. Ana baba terbiyesi önemli .!

WARRIOR - - Epsilon

Beni sen mi yagmaladın yada kim yagmaladı göstersin yigenim burdan atıp tutma. Ve başka serverler derken ben bir tek epsilonda oynuyorum zaten. Huzurlu oldugunuzdan eminim korkudan güya savunmaya çekilip rodoslayacaksınız emin misin huzurlu olduğuna

WARRIOR - - Epsilon

Rakibinde şereflisi önemli tabi ki. Herneyse epsilonda yok ssf şöyleymiş böyleymiş yok herkesi kafasına göre idare ediyormuş vs böyle saçmalıklar duymuşdum. Rodosa sığınan daha cepheleri idare edemeyen boş bir teneke ile savaşdaymışız. Ayağınızı denk alın huzurunuzu biz bozacagiz bundan sonra ssfcikler

• Ruhsuz-karadayı

WARRIOR - - Epsilon

Ozan ne 30 u sende yaşlandırdın bizi he Şurda iki eğleniyoruz hemen geriye takıyosunuz ))) İyi oyunlar rodossuz savaşlar diliyorum epsilona.

• Ruhsuz-karadayı

WARRIOR - - Epsilon

Dandik bunlar kime artislik yapıyor yok ilan açın falan hahaha Kim savaşmak istiyorsa buyursun gelsin burda laf kalabalığı yapmaya gerek yok.Ama rodossuz savaşlar istiyoruz epsilonda. Savaşın galibiyetine gelince ozan korkutan 1 haftadır tatilde ama yok teamli tatile aldı yok böyle yaptı yalandan bir sayfa hikaye yazmış bende dedim ki ozan taitlden çıkmanı bekliyorm açık olmayan birşey mi var acaba burda klavye delikanlılığı yapan yancılarında seni savunmaya gelsin sıkıntı yok. Konu savaş olsun …

• Ruhsuz-karadayı

WARRIOR - - Epsilon

Ozan örsü çalıştır klavye arkadaşlarınıda hazırla destege gelsinler en son büyümüş falan yazıyorlardı hadi bakalım savaşlar konuşsun tatilden çıkda bekliyor olacağım

• Ruhsuz-karadayı

WARRIOR - - Epsilon

Ozan yalandan birşeyler karalamışsında finalde tatile kaçman komik olmuş NYrMPR.png