Search Results

Search results 1-20 of 110.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Şu anda Ne Dinliyorsunuz?

ARGUS - - Cafe Ikariam

youtube.com/watch?v=KDOi1lTYWwc

ARGUS - - Cafe Ikariam

youtube.com/watch?v=JbuA1d6fKwA

ARGUS - - Cafe Ikariam

youtube.com/watch?v=RZp6nD1VzbA

• Mr. Robot

ARGUS - - Fan Kulüpler

Quote from Prisoners: “evet izledim:) ” Bende 3.sezonu bitirmek üzereyim

• Hesap devretme

ARGUS - - Yardım ve Sorular

Quote from _Dennis54: “Merhaba arkadaşlar yasal yoldan bırakan bir oyuncunun hesabı nasıl devir alınır ” Oyun kuralları; 2. Hesap Paylaşımı Giriş bilgilerinin üçüncü şahıslarla paylaşılması yasaktır.

ARGUS - - Cafe Ikariam

youtube.com/watch?v=rMm_rv9hazs

ARGUS - - Cafe Ikariam

youtube.com/watch?v=3e1v1JBabZE

ARGUS - - Cafe Ikariam

youtube.com/watch?v=U9lmjFQTuHQ

• Mr. Robot

ARGUS - - Fan Kulüpler

Quote from Prisoners: “güzel dizidir ” Aynen öyle modum bütün sezonları izlediniz mi ?

ARGUS - - Cafe Ikariam

youtube.com/watch?v=JvgThaKmkk8

ARGUS - - Cafe Ikariam

youtube.com/watch?v=8cA3eHxOHEw

• Farklı kurumların yaptıkları ölçümler arasında kısmi farklılıklar olmakla birlikte, hepsi de 2017 yılının bugüne değin kaydedilen en yüksek 3 yıl arasında olduğunu gösteriyor. 2017 yılının Dünya’nın kaydedilen en sıcak yıllarından biri olduğu, sanayi devriminin gerçekleşmesinden bu yana görülen, etkileyici ve sürekli hız kazanan bir yükseliş olduğu hususu, üzerinde ittifak edilen bir görüşü yansıtıyor. Dünya’nın termostatını izleyen Ulusal Okyanus ve Atmosfer Yönetimi, NASA, İngiliz Met Ofisi ve…

ARGUS - - Cafe Ikariam

youtube.com/watch?v=ly0tPHjiE18

• Uzay GPS sistemi ile uzayda da zaman ve yön tahmini yüksek doğrulukla yapılabilir. Uzay GPS sistemi testlerini yürüten NASA, bu teknolojide x-ışınlarından yararlanıyor. Uzay GPS sistemi nasıl çalışıyor? GPS sistemleri hayatımızı çok kolay bir hale getirdi. Gerek yürüyerek gerek araç ile bir yerden bir yere giderken en büyük yardımcımız oldu. Dünya şartlarında geçerli olan bu sistem artık uzay için de geliştiriliyor. NASA ekibi, bir uzay aracını öngörülebilir X-ışını sinyallerinin izlenerek, konu…

ARGUS - - Cafe Ikariam

youtube.com/watch?v=80aWAOrE4GQ

• Aşk Mönüsü Sen sabahlar ve şafaklar kadar güzelsin sen ülkemin yaz geceleri gibisin saadetten haber getiren atlı kapını çaldığında beni unutma ah! saklı gülüm sen hem zor hem güzelsin şiirlerimin ılıklığında açılmalısın sana burada veriyorum hayata ayrılan buseyi sen memleketim kadar güzelsin ve güzel kal 1952 Nazım Hikmet Ran

• Aşk Okudum - Aşk Dokudum Ben bu gönül tezgahında Aşk dokudum, aşk okudum Erenlerin dergahında Aşk okudum, aşk dokudum Her güçlüğü bile bile Göznuruyla, sabır ile Yumak yumak, çile çile Aşk dokudum, aşk okudum Bir ömür yana yakıla Yazdığım sığmaz akla Acımadım kırkdört yıla Aşk okudum,aşk dokudum Sevgi insanlığın özü Odur aydınlatan bizi Hak yolunda oldum terzi Aşk dokudum, aşk okudum. Günahından, sevabından İçtim aşkın şarabından Uluların kitabından Aşk okudum, aşk dokudum Aşk için şan da, şeref…

• Bir Gün Baksam Ki Gelmişsin Bir gün baksam ki gelmişsin.. Bir güvercin gibi yorgun uzaklardan yar. Gözlerinde bir bitmez,bir tükenmez güzellik Saçlarında ilkbahar.. Bir gün baksam ki gelmişsin.. Gülüşünde taze serin bir rüzgar Ellerin yine eskisi kadar güzel Çiçek açmış dokunduğun bütün kapılar.. Bir gün baksam ki gelmişsin.. Hasretin içimde sonsuzluk kadar. Şaşırmış kalmışım birdenbire çaresiz. Dökülmüş yüreğime gökyüzünden yıldızlar. Bir gün baksam ki gelmişsin.. Ne yüzünde bir gölge,ne dilind…

• Bayrak Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü, Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü, Işık ışık, dalga dalga bayrağım! Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım. Sana benim gözümle bakmayanın Mezarını kazacağım. Seni selâmlamadan uçan kuşun Yuvasını bozacağım. Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder... Gölgende bana da, bana da yer ver. Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar: Yurda ay yıldızının ışığı yeter. Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün Kızıllığında ısındık; Dağlardan çö…

• Şaşırdım Kaldım İşte Sözde, senden kaçıyorum dolu dizgin atlarla.. Bazen sessiz sedasız ipekten kanatlarla.. Ama sen hep bin yıllık bilenmiş inatlarla.. Karşıma çıkıyorsun en serin imbatlarla.. Adını yazıyorsun bulduğun fırsatlarla.. Yüreğimin başına noktalarla.. Hatlarla.. Başbaşa kalıyorum sonunda heyhatlarla.. Sözde, senden kaçıyorum doludizgin atlarla. Ne olur bir gün beni kapında olsun dinle.. Öldür bendeki beni.. ..Sonra dirilt kendinle! Çarpsan karasevdayı en azından yüzbinle.. Nasıl bağl…