Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 2020'ye Kadar 20.200 Post

Nefertity - - Cafe Ikariam

Quote from Carolinee: “Quote from Nefertity: “Beni nasi linc etsinler bu kiz saf onu ediyolar beni linc edenin kefenini bicerim ona gore semt kiziYim aqilli olAcak herKezZZZzzzzzzzZ ” sen buna inandın mı kdjasndja ” majshahshahahahahagajahahahahahahahahaha

Popkornu biraktim artik evde kalmadi yeni favorim eti canga

Beni nasi linc etsinler bu kiz saf onu ediyolar beni linc edenin kefenini bicerim ona gore semt kiziYim aqilli olAcak herKezZZZzzzzzzzZ

ne zaman kapancak burasi krdesim

Yeni foruma sisman girmek istemiyorum ya offfffffffffffff

Olsun nasilsa cok paramiz var wuyhhhhhhuuuuuuweww

Bizim ormanin icinde göl kenari ormanlik dag evimiz var dur katya ve raşeli gondereyim onden ortaligi toparlasinlar sonra da sıtkıyı yollarim seni almasi icin offffff zenginligim bugun de ise yaradi

Quote from Ozann: “Sıradan bi partiye karşıyım ben.. ” O zaman bi cilginlik yapip bugun benim hazirandaki dogum gunumun partisini yapalim wuhhhyyywwwwwwww

youtu.be/lI_tJZbq4R8 Parti mi dedin yapalim krdsm cügü cigi cügücük deennnss dennnsss

Selllllamun aleyykkum

Quote from Luck: “Ben Valar MORGHULIS. ” valar dohaeris

Quote from MuhammedAli: “@Nefertity ya şimdi benim doğum günüm 20 nisan bazıları koçun son günü diyor bazıları boğanın ilk günü neyim şimdi ben ” Koçun son günü 20 nisan boganin ilk gunu 21 nisandir

Quote from Nefertity: “Basak burclari selam sizi ha bire takdir edemeyiz bunu beklemeyin bide yemenize dikkat edin tansiyon olabilir bi de unlu dusunur sila gencoglunun da dedigi gibi akisina birakin her neyse gecer ” @RevolveR

Acilen evlenip gelin evine katilmaliyim hepsini kovcam evden sanki yemekteyize katilmislar boregi begenmiyo tovvvvbbbbbbe yarabbi

Evlilik ritüeli veriyim mi evlenmek istiyonuz mu

Valla bunu yildizlar diyor

Quote from Nefertity: “ Diyet yapmak isteyen tombik teraziler varsa carsamba gununu bekleyin ve diyete o gun baslayin sagliga dikkat nikotini vs birakmaniz icin bu hafta uygun bi hafta sevgilinizle araniz bozulabilir size asilsiz dedikodu getiren sinsi yilanlara inanmayin ve bu yuzden kimseye haksizlik yapmayin ”

Baliklar slm bas agrilariniz stresten olabilir gecmise de fazla takilmayin iyi degil bu sikintili gunler artik finito ilgi gorceksiniz bu hafta issizler is bulcaksiniz h.o sevgilisinden ayrildigi icin kendini dagitanlar bosuna dagittiniz bariscaksiniz sevgili arayanlar siz dikkatli secim yapin itemleri şamanmerve tarafindan calinan xXWarrior96Xx gibi şok olmayin sonra İste bu kadardi nefertiti sayarıya sorulariniz varsa iletebilirsiniz

Oğlak burçları tipki koçlar gibi her an ölebilir manitasi olmayanlar aşk hayatiniz leş gibi saplığa devam tembellik de var bu ara öf öf manitaniz varsa onlara karsi bi öfke bi soğuma gelebilir ama dikkatli olun öfkeniz geçince artik bi manitaniz olmayabilir nshsjsjsjjs öff devam edemicem berbat bi hafta yatın uyuyun 1 hafta sonra uyanın Kovalar relllaaxxxx olunnnn ve bu hafta israrci olup milleti daraltmayin her konuda baski kurulmaz yeter yani sizin istediginiz olacak diye bisey yok ille de olc…

Basak burclari selam sizi ha bire takdir edemeyiz bunu beklemeyin bide yemenize dikkat edin tansiyon olabilir bi de unlu dusunur sila gencoglunun da dedigi gibi akisina birakin her neyse gecer Diyet yapmak isteyen tombik teraziler varsa carsamba gununu bekleyin ve diyete o gun baslayin sagliga dikkat nikotini vs birakmaniz icin bu hafta uygun bi hafta sevgilinizle araniz bozulabilir size asilsiz dedikodu getiren sinsi yilanlara inanmayin ve bu yuzden kimseye haksizlik yapmayin Akrepler umutsuzlu…