Search Results

Search results 1-20 of 114.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Poseidon Genel Sohbet Başlığı

AWESQME - - Poseidon

önceden konuşanlar sabah yemişler yüreği şimdi sessizler şimdikilere yeni vermişler diyeceğim lakin adam arkasına bakmıyor bile pose sustu otto yu izliyor çünkü ne yapabileceğimizi daha kimse görmedi bu daha başlangıç.

AWESQME - - Poseidon

bunlara yürek mi yediriyorsunuz siz

AWESQME - - Poseidon

Savaşacak ittifak aranıyor yazısının altına bir özür metni yazın. Biz otto ittifakı ile savaşamıyoruz gücümüz yetmiyor biz çapsızız tükürdüğümüzü yalıyoruz deyin işi uzatmayalım. Laf cambazlığı yapmaya çalışarak yok efendim savaşacak ittifak aranıyor diye post atarak olmuyor. İş ciddiye bindiği zaman arkanıza bile bakmıyorsunuz. Bu kadar korkutacak ne yaptık size biz ya hemen depo hesapların arkasına sığınıyorsunuz.

• Quote from FoSiL: “Quote from AWESQME: “Bizim eski ekip notos da toplanmış yav redwolf Eralp falan iştahlanıyorum ” aman ha ittifaka alipta basiniza bela etmeyin. Ciftci bu adam. Lipsde goruyok islerim yogun diyor natosdan cikmiyor ” çocukları pistten alıp kum havuzuna götürün lütfen 9 şubatı bekle evladım

• Bizim eski ekip notos da toplanmış yav redwolf Eralp falan iştahlanıyorum

• Quote from Avukat: “MdlkW7.png QVgQWr.png ” Ceyhun gardaşım tek kalmış sen asla tek değilsin gardaşım en kısa sürede yanındayım inşallah o zaman dosta düşmana bir gözdağı veririz rapor güzel ceyhunum tek olmasa işiniz zor ama yakın zamanda geliyorum kardeşimin yanına.

• Burhaniyeli kim biz neden yardım alalım bizden kimse yardım almadı suçladığınız kişi öz kardeşim gibi sevdiğim birisi kanıt dediniz çıkmadı birşey Ahmet tüm basımları attı fotoğraflayıp çocuk gibi yemin et diyorsun annemin babamın üstüne yemin ederim almadım hiç birşey Ahmet’te keza öyle . Şimdi oldu mu bebek gibi konuşuyorsun git artık uzaklaş daha da batıyorsun batmaya da devam ediyorsun kanıtın bile Yok ithamlarla geliyorsun ama Ahmet gösterdi resimlerle olduğu gibi. Çocukları avutacak zamanı…

• Fear gemi veya asker alımını kanıtlarım dedin kanıtla dedik yok silindi de Yok format attımda yani kısacası bahane buluyorsun herkeste gördü sen hala kalkmış diyorsun yardım alındı bu kadar düşüksünüz işte.

• Tatava yapma lan geleceksen gel laftan bile anlamıyonuz dost ittifakınla bile bu seviyede konuşabilen birisin kes sesini Murat’a en ufak birşey dedirtmem burda sevgi ve saygı oyundan gelir kardeşim dediğim insana asla kimsenin laf etmesini kaldıramam

• Murat kardeşim boşver anlamak isteyen anlar. Kardeşimsiniz... Deniz sende güzel demişsin ağzına sağlık

• Çok çocukça mesajlar bunlar. Ben olanı biteni söyledim bizim pP-A ile savaşımız var diye size de söylendi bu bunu bile bile buraya ilan vermişsiniz sizin acizliğinizi ben en başında savaş ilanı vermeden dedim sizin arkadaşlarınız savaş hakkında konuşulduktan sonra 3-4 gün içinde ban yedi ben mi dedim multi den altın aktarın diye savaş var diye multi hesaplarından altın çekip bağlanmışlar oyun kuralına uymamışlar yani. Saçma sapan şeylerle geliyorsun. Adam gibi gelir mesaj atarsın. Sen benim deng…

• Yanlış mo hatırlıyorum 1ay oldu sanırım bir ittifak vardı gene atıp tutuyordu fena şekilde ezmiştik raporlar ittifakımızın savaş raporları bölümündedir bakmak isteyen buyursun baksın gasp ittifakındaki üyeler orada da kardeşimizdi şimdi birlik içindeyiz bunu daha önceden de biliyorsunuz gasp ittifakı olmadan yendik sizi darma duman oldunuz şimdi kalkmış korktunuz diyorsun. Yenilen pehlivan güreşe doymazmış diye bir laf var ona benzedi bu. Ben kimseden korkmuyorum yazımı okuduysan savaştan sonra …

• Bizim savaşımız biraz ileride erken tarihte değil evet bir kaç arkadaşımız işleri dolayısıyla o bakiye aldık pa ittifakı Yönetimi ile de konuştuk yönetimindeki çoğu arkadaşla sohbetim olmuştur saygı duyarım hepsine bir sıkıntı olduğunda konuşur çözüme gideriz tekrardan

• Selamın aleyküm tüm forum sakinleri. Diplomatımıza bir bilgi verildi ve diplomatımızda başka ittifakla savaşımız var o yüzden başka sefere yapalım dedi lakin arkadaşlar anlamıyor sanırım P-A ittifaktı ile konuştuk ve anlaştık savaş tarihini belirledik sonra siz öıkıntı gibi çıkıp savaş yapalım diyip savaş ilanı veriyorsunuz sizi bir kere yendik yendik demeyeyim ezdik yani şimdi kenarda bekleyin abileriniz savaşacak sonrasında belki akıllanmışsanız savaşırız.

• HASTASIYIZ [DEDE] Savaş Raporları

AWESQME - - Lips

Quote from kingknight: “Quote from AWESQME: “Bu rapor nerden geldi böyle ” Elime yeni geçti ABDEKRA arkadaşımıza gelen bi saldırı ve surdaki hezimet olmuş ” Tebrikler o zaman temiz ve kaliteli kesim

AWESQME - - Lips

Bu rapor nerden geldi böyle

• Asker basmak para ile olmuyor dostum 37kişin hepsi savaşa geliyor ittifakımda ve gurur duyuyorum abilerim kardeşlerim var hepsinden sllah razı olsun. Ama log 70 kişi kaç kişi gelmiş sorun. Ayrıca bu savaş İçin para harcamadım bir kişi bilemedin iki kişi çeviri için ambro harcadı o kadar ki o da normal o yüzden kedi ulaşamadığı ete pis dermiş diye söz vardı o aklıma geldi Hadi iyi akşamlar cümleten. Teşekkürler tebrikleriniz için birlikte server daha zevkli iyi oyunlar.

• Nasip işte bazıları atıp tutuyor Yok şöyle Yok böyle Şiyar bey “Ben nasıl istersem server öyle yürür” diyordu sen önce kendi ittifakını yürütmeye çalış bırak serverı herkes kendi başının çaresine öyle yada böyle bakıyor. Siz hariç anladığım kadarıyla iki katımızdınız üye de ama demekki vasıfsız insan topluluğuymuşsunuz. Neymiş sonunu görmediğin köprüde yürümeyeceksin. Herkesten teşekkür ederim bazıları demişki savaş tecrübesi Yok gazozun heralde yeni oyuna başılamış arkadaş Allah’a şükür bilen b…

AWESQME - - Lips

Quote from IOyunBozanI: “çok sağol mücahit kardeşim sizede iftiralarda bulundu bu arkadaşlar bu iftiraların bedelini ödetmek size nasip olmasada bir şekilde hak ettiklerini buldular. savaş diye başladık ittifağı dağıttık kardeşim ” sonunda gerçekler açığa çıktı multicinin kim olduğu ortaya çıktı dağıldı harbiden ittifak