Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dertli şu an, inmez buralara

• Püü, burdan devam edelim madem, fosilhanenin de son postlarını göremedim, böyle mi olacaktı sonumuz, arşivlemedim ben oraları

• Arsinin Tavernası

pssiko - - Fosil Bölümü

Sefiyom nan sizi Diyim dedim Ben az afk, gidip bi köşeye ağlayıp geliyorum

• Arsinin Tavernası

pssiko - - Fosil Bölümü

Quote from eseas: “Quote from arsinoe: “Pssiko pek altta kalmaz ama nasıl oldu ” Hatır olunca iki tarafa söyleyeceği şeyleri de söylemedi yuttu Büyüklük yaptı da boyu yetmedi ” Ayıp ayıp, sen yapma bari

• Arsinin Tavernası

pssiko - - Fosil Bölümü

Quote from arsinoe: “Pssiko pek altta kalmaz ama nasıl oldu ” Peeh, altta kalma yok zaten, kalbim kırıldı arsiii

• Arsinin Tavernası

pssiko - - Fosil Bölümü

Son 6 saatiniz falan, tadını çıkarın Dün veda ettim ben

• Arsinin Tavernası

pssiko - - Fosil Bölümü

Yaf eski tayfa yeni tayfadan hazetmedi, suçu bana buluyolar işte, kısacası bu Quote from arsinoe: “Burda da önceden tavernada post sayılmıyordu ” Hiç hatırlamıyorum o kadar eskiyi

• Arsinin Tavernası

pssiko - - Fosil Bölümü

Quote from arsinoe: “Quote from pssiko: “Yok, daha yeni açıldı yaf, en azından TR şimdilik kalabalık değil fazla ” Sohbet dönüyor mu peki ” Daha meraba meraba faslı yaf, döner akşama doğru yavaştan, bir haftaya eski formuna kavuştururuz

• Arsinin Tavernası

pssiko - - Fosil Bölümü

Quote from arsinoe: “Quote from pssiko: “Dün biraz piramit, flood, böyle font ihlalinin dozunu kaçırdık da, bize dedi galiba onu Sen şaapma, gel gel, sırf sana özel konu açıcam ben, kimseyi sokmayacam ” Bana özel konu mu ” Aynen aynen, tek sen yazıcan, yetkim yok, diyemiyorum ki tek sen yazabilicen, ama yazanı köşeye çekeriz Quote from eseas: “Quote from pssiko: “Yok o kadar lafa ikinci tepkim, daha da vermem zaten, mesele yanlış anlaşılma olmasındı Ya ben burayı cidden çok sefiyom, nanet olsun …

• Arsinin Tavernası

pssiko - - Fosil Bölümü

Yok, daha yeni açıldı yaf, en azından TR şimdilik kalabalık değil fazla

• Arsinin Tavernası

pssiko - - Fosil Bölümü

Dün biraz piramit, flood, böyle font ihlalinin dozunu kaçırdık da, bize dedi galiba onu Sen şaapma, gel gel, sırf sana özel konu açıcam ben, kimseyi sokmayacam

• Arsinin Tavernası

pssiko - - Fosil Bölümü

Yok o kadar lafa ikinci tepkim, daha da vermem zaten, mesele yanlış anlaşılma olmasındı Ya ben burayı cidden çok sefiyom, nanet olsun GF, gitmek zorunda mıydık

• Arsinin Tavernası

pssiko - - Fosil Bölümü

Ben Bi burası değil ama alışırız

• Arsinin Tavernası

pssiko - - Fosil Bölümü

Ben herksele iyiyimdir biliyosun Ama işte diyorum, 8 yıldır foruma resmen her gün girdim, bir çok yöneticiden fazla emeğim vardır tavernada, bu ithamlar hoşuma gitmiyor Taverna hariç yerlerde atılan postlar cnkt, işte ne bileyim galiba genel tartışma, yardım bölümleri falan sadece

• Arsinin Tavernası

pssiko - - Fosil Bölümü

Abi postlar sayılmıyor, sonunda şu "Post kasıyonuz ehehe eğvle eğvle" sözlerinden kurtulucaz

• Arsinin Tavernası

pssiko - - Fosil Bölümü

Ziyaaaaa Yeni foruma gelin, başlarda biraz soğuk ama alışınca ısınıyo Nan kötü oldum ben, özledim şimdiden burayı

• Her Telden Sohbet Muhabbet..

pssiko - - Cafe Ikariam

Quote from MuhammedAli: “Quote from pssiko: “Ah eski konu dursaydı da onu arşivleseydik ” arşivle samet arşivle. 2 post kasmak uğruna getirdiğim arkadaşlarım forumu batırmdan önce ve batırdıktan sonra olarak da sınıflandırırsın. Senin yüzünden eskilerin hiçbiri gelmiyor artık. Yeni foruma da gelmeyecekler ” Canım, bidenem, beni tanımama ihtimalin yok, derdim post değil geyiktir her zaman bu bir, ikincisi çooook fazla geyik dönüyodu da ben mi görmüyodum, 7-8 ay önce hafiften bi dönmeye başlamıştı…

• 2020'ye Kadar 20.200 Post

pssiko - - Cafe Ikariam

Comam ama olmadı bu

pssiko - - Cafe Ikariam

Quote from unresoLved^: “KKK7 emojisi olmadan orda da geyik yapılır mı ki ” Hiiç

pssiko - - Cafe Ikariam

images