Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Fosil Sohbet, Geyik Alanı

alptekincakar - - Fosil Bölümü

youtube.com/watch?v=11oAXmVdEyQ

• Fosil Sohbet, Geyik Alanı

alptekincakar - - Fosil Bölümü

Quote from Juicho: “hep vıdı vıdı vıdı vıdı biride cıkıp demiyor ki 2 + 2 nasıl 5 eder diye ” onunda hesabı ama hesap içerisinde çakllık yapıyorlar

• Quote from eseas: “Büyük işsizlik bu arada tebrikler ” formülü var excel de hesap 10 saniye Sn=3×⌊4500×1.03^n−4475⌋

• Quote from eseas: “Gemiler de 400 olsunda kaç altınla alınacak acaba merak ediyorum ” hesapladım * 1.841.706.771 bu 400. gemi 181-400'e kadar olanlar için ise toplam * 63.134.652.594 gerekiyor

• bu arada altınlar için endişelenmene gerek yok, gemi sayısı 400 olursa çok altın lazım olacak

• multi serbest olunca hepsi gelişmese de birkaç tanesi hzılı gelişir

• Quote from eseas: “destek olalım sana ” keşke, aç 100 tane hesap artık yeni hedefim var araştırmalarda 50 yi görmek

• Quote from eseas: “Sıfırdan açıp bakmak çok uğraştırıcı gibi Versiyonun gelmesini beklemek daha iyi galiba ” hesaplardan sadece biriyle ilgilendin diğer 11 tanesi destek

• Quote from eseas: “Quote from alptekincakar: “12 tanecik ” Verilebiliyor mu onlar Sıfırdan mı açıp takip etmek lazım Quote from alptekincakar: “onu nereden gördün ” İttifağında hesabım var ” vermem aha da bana büyük sürpriz

• Quote from eseas: “Quote from alptekincakar: “altını çok olan düşünsün mezara mı götüreceksiniz? ” Altın çok, hesabın başında mı duracağız altın gitmesin diye sürekli O altın yağmasına bir ayarlama yapılır gibi, test de ne zaman aktif oluyordu, kaç hesabın var birde orada ” 12 tanecik Quote from eseas: “Gerçi betada 3. sıradasın ittifakta en çok altını olanlar arasında ama çok altının yok ondan rahat kafan ” onu nereden gördün

• Quote from eseas: “Ayrı olması kötü olur, iki tarafında seçmesi daha mantıklı bu altın yağması işini aslında. Ya da inaktif hesaplardan olmadı düello falan tarzı bir ilanla yapılması daha mantıklı gibi. ” altını çok olan düşünsün mezara mı götüreceksiniz? * 52 * The Illuminated Alp_Tekin * TÜRK * 2,333,973,924 * 169 * King Midas` Treasurer Alp_Tekin_2 * BİLİM * 1,423,382,541 * 958 * Alp_Tekin_4 * TÜRK * 666,404,721 * 989 * Alp_Tekin_3 * TÜRK * 653,361,236 * 1,077 * Alp_Tekin_5 * TÜRK * 617,805,1…

• Quote from eseas: “(Hidden Content) Şimdi bu ikisi bağımsız mı bir de v.0*3*2 de neler oluyordu ki ” bence ayrı o versiyn ve öncekilerde askerler hücum ve savunma diye ayrılıyordu temel olarak, tüfek hücum buhar devi savunma gibi her bir birimin dayanıklılık değeri vardı, eğer saldırındaki askerlerin yeterince dayanıklılığı yoksa ilk raunda bile giremeden kaybediyordun, bu nedenle taş atıcı önemliydi sur savunmadakileri gücünü katlıyordu, 25 ise savunma puanı 2.5 ile çarpılıyordu hücumun iyi org…

• Quote from eseas: “Kan çıkar kan ” çıksın istediğimiz bu zaten, yeter ki v.0.3.2 gelsin Yaşasın "Taş Atıcı"

• Quote from eseas: “İki tarafta kabul ederse mi olacak altın yağması, elimde 1 milyar altın var ben kabul etmem ki o zaman ” v.0.3.2 nin alt özelliği değil tamamen farklı bir özellik gibi, altınlara sahip çıkalım

• Quote from Audience: “Bu arada yarın kapanışa yetişmem. Şimdiden hayırlı olsun. (Hidden Content) ” @pssiko koş gel v.0.3.2

• Quote from eseas: “Öyleymiş kontrol ettim, özellikli sunucularda bonus aktif edilmiyor baktım orada 24 dk da basılıyor aynı donanmayla Alphada 12 dk da basılıyor ” tamam gördüm, direkt temel üretim süresini düşürmüşler. normalde bina ile %50 ile başlıyordu

• Quote from eseas: “20 Dk ise 10 dk a düşmüş gibi, bakınca görünen o ” ben göremedim onu?

• Quote from eseas: “Gemi basım hızına birşey olmuş sanırım da bunlar ne kadar süre kalacak onu öğrenmek istiyorum, gece premium tüccara indirim gelecekmiş basım yapayım diyorum ” gemi basım hızında bir değişiklik yok gibi, @FastFooD a soralım o her şeyi bilir ne de olsa ama o forum birlşemesi ile meşguldür diye tahmin ediyorum bu nedenle @PannaCotta yı sahneye davet ediyorum

• Quote from eseas: “Ya bu sunucularda birtakım bonuslar aktifmiş sanırım, bunların ne olduğunu nereden görecez acaba ” dün gece oyunun kafası karıştı galiba inşaatlar jet hızıyla bitmiş kaynak üretimi % 50 bina inşa hızı %50 artmış durumda

• Quote from Chriger: “Hadi biraz flood yapalım, yeni forumda yapamayacağız. ” flood da ne ola ki ?