Letzte Aktivitäten

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• BOZKURT -

Hat einen Kommentar an die Pinnwand von Avukat geschrieben.

Pinnwand-Kommentar
    Hayırdır avukat multiyle derdiniz neydi zaten işlerden dolayı hazirlanamadik ama yenildik dedim ağaç dikmissiniz hepiniz bende rovansa gelirim diyodum yeni hesap aç bari yada açtır hesabını
  • eseas -

Hat eine Antwort im Thema Ittifak Tanıtımı Serverda en nitelikli ittifak verfasst.

Beitrag
    Herşeyin vakti zamanı var slowe sabırlı olmak lazım... Hadi iyi günler
  • ARGUS -

Hat eine Antwort im Thema Tarihte Bugün Olanlar verfasst.

Beitrag
    18 Ocak 2018 Olaylar 350 - General Magnentius Roma İmparatoru Constans'ı terk eder ve kendisini imparator ilan eder. 474 - Yedi yaşındaki Leo II, annesi dedem Leo I'i Bizans İmparatoru olarak seçti. On ay sonra öldü. 532 -…
  • ARGUS -

Hat eine Antwort im Thema Şu anda Ne Dinliyorsunuz? verfasst.

Beitrag
  • BOZKURT -

Hat eine Antwort im Thema KDTK (Kardeşler Takımı) İttifakı Savaş Raporları verfasst.

Beitrag
    İslerimden dolayı bakamadım artık ceza kesme zamanı geldi kdkt yi pek ellemiyordum :) bu barolulards bizi nasıl yenebilir diyodum multici çıktılar
  • pssiko -

Hat eine Antwort im Thema Protesto Ediyorum verfasst.

Beitrag
    Şu ara harcamalarımın tavan yapmasını :ofkelikalabalik: Acil okulu bitirmem lazım yetmiyor para :D
  • pssiko -

Hat eine Antwort im Thema 2019'a Kadar 10.019 Post - Part II verfasst.

Beitrag
    Ben ban yemem KKK9
  • pssiko -

Hat auf einen Kommentar von yakamoz~ an der Pinnwand von pssiko geantwortet.

Pinnwand-Antwort
    Çok da şeyapmayın gene de :/
  • Nrttn -

Hat das Thema İnaktif Hesap Gemi Basabiliyor mu kendi kendine gestartet.

Thema
    Çok gariptir ki inaktif bir hesabı casusladım başka adadan askeri 0 gemisi 0 yağmaya çıktım sağlam mal kaldırdım gemi yüklenip bittiğin de gemiler çıkamadı limandan limanda gemi var dedi tekrar casusladım 1 gemi gözüyor busefer dedim…
  • Dün gece limanı kapattık sırayla posta posta gemiler geldi ve kestik nOAkZM.jpg rOgjla.jpg 1JY4qN.jpg Lbp2mZ.jpg 150 gemi ile gelince arkadaş sevindik bi nebze de olsa gemilerimiz kesilecek diye, fakat kesileceğini anlayınca kaçtı :( rOgjn3.jpg
  • ObiWan -

Beitrag
    Zitat von yakamoz~: „Haydi ban yiyelim “ İhlal yaparsan haber ver. :)
  • -CILGINTURK- -

Hat eine Antwort im Thema KDTK (Kardeşler Takımı) İttifakı Savaş Raporları verfasst.

Beitrag
    Dün gece limanı kapattık sırayla posta posta gemiler geldi ve kestik nOAkZM.jpg rOgjla.jpg 1JY4qN.jpg Lbp2mZ.jpg 150 gemi ile gelince arkadaş sevindik bi nebze de olsa gemilerimiz kesilecek diye, fakat kesileceğini anlayınca kaçtı :( rOgjn3.jpg
  • slowe -

Mag den Beitrag von iMaM im Thema Ittifak Tanıtımı Serverda en nitelikli ittifak.

Like (Beitrag)
    Birinci siradaki ittifaki dagit üyelerini yalvar yakar ittifaka cagir. Sonra biz 1. siradayiz siz bizi kiskaniyorsunuz :zuhah: Pa li arkadaslar anlatmisti ne olur bize gelin diye jacksonu yalvartiyormustunuz. Birinci siradasin ama daha serverda bir tane adam…
  • slowe -

Hat eine Antwort im Thema Ittifak Tanıtımı Serverda en nitelikli ittifak verfasst.

Beitrag
    bır zamanlar abı onu atalım casus olabılır bunu atalım casus bu dıyordunuz. erdal onu atma dedıgın de bana abı bız bırbırımıze yetmezmıyız o adamlar olsa ne olur olmasa ne olur dıyordunuz. şimdi ne oldu yoldan gecenı ıcerı
  • Alcatraz1299 -

Mag den Beitrag von Abdullah AKSU im Thema Lips Genel Sohbet Odası.

Like (Beitrag)
    Zitat von ÖFFF: „Yasımda ne var adam gibi oynuyoz bu sizin büyük savas dedikleirnden bn 1000lercesini yönetim olay yas deil basta oda sizde yok “ Bu konuşmandan sonra sende olan baş bizde olmasın zaten zira pek işlevini göremiyorum buradan
  • slowe -

Hat eine Antwort im Thema Lips Genel Sohbet Odası verfasst.

Beitrag
    sana kımse soylemedı mı suan laf attıgın kısı tek multefıgınızın generali. yaşla ilgili sıkıntısı olan arkadaslara su ornegı verecegım . fatih sultan mehmet istanbulu feht ettıgı zaman kadır arkadasımızdan cok daha buyuk…
  • Alkapon8 -

Beitrag
    Zitat von yakamoz~: „Haydi ban yiyelim “ sabırsızlıkla bekliyorum o günü :D
  • yakamoz~ -

Hat auf einen Kommentar von Juicho an der Pinnwand von pssiko geantwortet.

Pinnwand-Antwort
    Korkmadin mi
  • yakamoz~ -

Hat einen Kommentar an die Pinnwand von pssiko geschrieben.

Pinnwand-Kommentar
    Sa
  • yakamoz~ -

Beitrag
    Haydi ban yiyelim