Letzte Aktivitäten

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• mavro -

Hat eine Antwort im Thema her oyuncuya yağma atabirmiyim? verfasst.

Beitrag
    Zitat von sagopa52: „Bi dene istersen :whistling: “ Nerdesin sago denemek istiyorum :D
  • Snape -

Hat eine Antwort im Thema 2019'a Kadar 10.019 Post - Part II verfasst.

Beitrag
    Fosiller, fosil olmaya devam edecek. Fosil olmaya hak kazananlar ise Fosil olacak.
  • nefarian -

Mag den Beitrag von Snape im Thema 2019'a Kadar 10.019 Post - Part II.

Like (Beitrag)
    Fosillik kalmadı ki. Kaldırma gibi bir düşüncemiz de yok.
  • nefarian -

Beitrag
    listedeki fosil rutbeleri sifirlanacak mi yani herkes ranktaki gibi dagilim gisterecek dimi
  • Snape -

Beitrag
    Fosillik kalmadı ki. Kaldırma gibi bir düşüncemiz de yok.
  • nefarian -

Beitrag
    Zitat von Snape: „Zitat von nefarian: „@Snape hoşgeldinnn :) canın sıkıldı baktın ortam iyi geldin degil mi :) adminim hic memnun degilim forumdan yazismalara giz atarsanz acikladm az yarin yine konusacagiz oneriler degerlendriliyorsa desteklemeniz…
  • nefarian -

Mag den Beitrag von Snape im Thema 2019'a Kadar 10.019 Post - Part II.

Like (Beitrag)
    Zitat von nefarian: „@Snape hoşgeldinnn :) canın sıkıldı baktın ortam iyi geldin degil mi :) adminim hic memnun degilim forumdan yazismalara giz atarsanz acikladm az yarin yine konusacagiz oneriler degerlendriliyorsa desteklemeniz memnun eder :) “ Sizi…
  • nefarian -

Beitrag
    tamam kanka sen kafana gore takil istersen yeni sunucu var orada komple yabanci arkadas edindim onlarda yeniymis kimisi uzak ama adalar bos ve kotu orayada geleblrsn cok gelir diye demedim sana :) bizm orada her korsan korsana girersin basabldign surece…
  • Snape -

Beitrag
    Zitat von nefarian: „@Snape hoşgeldinnn :) canın sıkıldı baktın ortam iyi geldin degil mi :) adminim hic memnun degilim forumdan yazismalara giz atarsanz acikladm az yarin yine konusacagiz oneriler degerlendriliyorsa desteklemeniz memnun eder :) “ Sizi…
  • Feveran -

Beitrag
    Zitat von nefarian: „obiwan gitme niye kaciyorsun :) @Feveran ben wise man ım onceki nick i degstrdm silverarcher var yan adanda o da yabanci arkadasm bak italyan. Gerisi bizden onumuzdeki korsan depo bas konusayim bizimkiler seni gelisince ittifaga…
  • nefarian -

Beitrag
    obiwan gitme niye kaciyorsun :) @Feveran ben wise man ım onceki nick i degstrdm silverarcher var yan adanda o da yabanci arkadasm bak italyan. Gerisi bizden onumuzdeki korsan depo bas konusayim bizimkiler seni gelisince ittifaga alalim korsndada…
  • nefarian -

Beitrag
    @Snape hoşgeldinnn :) canın sıkıldı baktın ortam iyi geldin degil mi :) adminim hic memnun degilim forumdan yazismalara giz atarsanz acikladm az yarin yine konusacagiz oneriler degerlendriliyorsa desteklemeniz memnun eder :)
  • Feveran -

Beitrag
    Zitat von nefarian: „Zitat von ObiWan: „Ben ihlal yapan herkesi banlarım. :D Takım üyesi banlamışlığım bile var hahaha :D “ cidden nasil oluyor takim uyesi banlamak yani nasil isliyor geri kalan prosedur ? :) boyle diyorsun bak basvururum gorursun hava mi…
  • ObiWan -

Beitrag
    Admin geldi ben kaçayım. :D
  • Snape -

Beitrag
    :ninja:
  • nefarian -

Beitrag
    Zitat von ObiWan: „Ben ihlal yapan herkesi banlarım. :D Takım üyesi banlamışlığım bile var hahaha :D “ cidden nasil oluyor takim uyesi banlamak yani nasil isliyor geri kalan prosedur ? :) boyle diyorsun bak basvururum gorursun hava mi atiyorsn simdi :rolleyes: :D :D
  • nefarian -

Beitrag
    Zitat von Feveran: „Zitat von nefarian: „olabilir pssiko yok hayret sasirtici bayadir gormuyorm anmıs olayimda ben yokken belki bizide hatrlarlar :)) “ İnterneti yok en son 20mb kaldı diye ağlıyordu “ gece anca yeter falan demisti sanirim…
  • ObiWan -

Beitrag
    Ben ihlal yapan herkesi banlarım. :D Takım üyesi banlamışlığım bile var hahaha :D
  • Feveran -

Beitrag
    Zitat von nefarian: „olabilir pssiko yok hayret sasirtici bayadir gormuyorm anmıs olayimda ben yokken belki bizide hatrlarlar :)) “ İnterneti yok en son 20mb kaldı diye ağlıyordu
  • nefarian -

Beitrag
    banlama banlama arkadasi sevdim gibi ben :)