Letzte Aktivitäten

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• xxahmetxx -

Hat eine Antwort im Thema Savaş Raporları GüИDüZ(GΣCΣ ) İttifakı Savaş ve Yağma Raporları verfasst.

Beitrag
    Ellerimiz dert görmesin :))
  • eseas -

Hat eine Antwort im Thema Alpha Genel Sohbet Odası verfasst.

Beitrag
    Sen yoksun diye çok kötüsü çıkmadı
  • ParaDoX -

Hat eine Antwort im Thema Her Telden Sohbet Muhabbet.. verfasst.

Beitrag
    Zitat von Alkapon8: „tamam imamım sen iste yeter “ hadi citir fosilim ben istiyorum KKK9
  • Alkapon8 -

Hat eine Antwort im Thema Şu anda Ne Dinliyorsunuz? verfasst.

Beitrag
  • ParaDoX -

Mag den Beitrag von Alkapon8 im Thema Her Telden Sohbet Muhabbet...

Like (Beitrag)
    Zitat von TraNSKoP: „Zitat von Chriger: „Selam usercanlarım “ selam smodum :D buraya bir grafikci getirin yan forumlardan smodum “ tamam imamım sen iste yeter
  • Alcatraz1299 -

Hat eine Antwort im Thema Dew-Drop ( Dew-D) Savas ve Yagma Raporları verfasst.

Beitrag
    Tarafimdan açılan savaş raporları sayfasındaki gereksiz postlarin temizlenmesini istiyorum , ilgilenir misiniz lütfen . @Chriger @Jai @Bellanoche
  • -AkrabA- -

Hat eine Antwort im Thema Poseidon Genel Sohbet Başlığı verfasst.

Beitrag
    Zitat von SAHHIIN: „savasa sonradan madde eklenmesinden dolayi haklisiniz Ancak aklima takilan seyler var sormak istiyorum Onceki savas ilanindada simdiki savas ilanindada siz savas teklif ediyorsunuz tabiki birtakim seylere katlanacaksiniz minvali
  • Labamba -

Beitrag
    Zitat von SAHHIIN: „Onceki savas ilanindada simdiki savas ilanindada siz savas teklif ediyorsunuz tabiki birtakim seylere katlanacaksiniz minvali seyler soylediniz(yukaridaki maddeden bagimsiz soruyorum) siz bu savasacak ittifak aranmakta sloganini…
  • Alkapon8 -

Beitrag
    eee o kadar laf yaptılar burada en iyi biziz diye karizmayı çizdirmek çok kötü olur. Bu yüzden hak veriyorum poseye
  • SAHHIIN -

Beitrag
    savasa sonradan madde eklenmesinden dolayi haklisiniz Ancak aklima takilan seyler var sormak istiyorum Onceki savas ilanindada simdiki savas ilanindada siz savas teklif ediyorsunuz tabiki birtakim seylere katlanacaksiniz minvali seyler
  • .FlemaN -

Mag den Beitrag von NOYAN Ş4H im Thema Savaş Raporları GüИDüZ(GΣCΣ ) İttifakı Savaş ve Yağma Raporları.

Like (Beitrag)
    TİTTRETTİN BENİ TİTRETTİN SARII :)gerek varmı tebriğe biz pofpoflanacak ittifakmıyız ya şartlar neyi gerektiriyor ise onu yapıyoruz okadarcık.emeğine sağlık paşa gözümsünüz fakat karşı tarafı fazla laf sokarak gömmeyin gereksiz..
  • Ozann -

Beitrag
    Zitat von MavroBela: „Ben bu Uhh tayfayı sevdim.Bu Ozan hariç.Bu sizden mi sago? “ nassın gülüm? nooldu beni bulamadın mı? nhahhah ha! ara tara tırım tırıs yok nhahhhaah... beni bulamazsın gulüm, ben aslında yogum. kendi hayalindeki…
  • Alkapon8 -

Hat eine Antwort im Thema Her Telden Sohbet Muhabbet.. verfasst.

Beitrag
    Zitat von TraNSKoP: „Zitat von Chriger: „Selam usercanlarım “ selam smodum :D buraya bir grafikci getirin yan forumlardan smodum “ tamam imamım sen iste yeter
  • Labamba -

Beitrag
    Ya hala konuşmanın anlamı yok dertleri savaşmak değil dertleri savaşmamak için bahane uydurmak sadece. Neden mi? Cevabı çok basit ; Bu ışın atmayı istemelerindeki sebebi ne olarak açıklıyor bu ittifak ? Diyorlar ki altın sorunumuz var. E bunun