Ikariam TR

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Nachrichten

• Neu

Merhabalar,

Merakla beklenen savaş sunucusu 23 Mayıs Saat 16'dan sonra Türkiye sunucularında açılmış olacaktır.

• Daha yüksek nüfus artışı
    • Casuslar için düşük eğitim ve yolculuk süresi
    • Mucizeler için düşük beklemeler ve süreler
    • Artan geri çekilme hızı
    • Yağma da dahil olmak üzere daha hızlı yükleme işlemleri

Şimdiye kadar yapılan kısaltılmış inşaat süreleri, altın yağması ve yüksek hammadde üretimi gibi düzeltmeler olduğu gibi kalıyor.

Saygılarımızla.
  • Anneler Günü, anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla bütün Dünya'da farklı zamanlarda kutlanan özel gün. Anneler günü, anneleri onurlandıran özel bir gündür. Değişik günlerde ve değişik ülkelerde kutlanır. Bu günde anneler çeşitli hediyeler alır. Bu günü farklı ülkelerdeki insanlar yılın farklı günlerinde kutlarlar.
    Karşılıksız tek sevgi annelerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocukIarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım .

Kadınlarımızın genel görev ve çalışmalarda paylarına düşen işlerden başka, en önemli, en hayırlı, en faziletli bir ödevleri de “iyi anne” olmalarıdır.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun
    İkariamTR Takımınız

Ungelesene Themen

Thema Antworten Letzte Antwort

Angepinnt Lips Genel Sohbet Odası

5.555

Alcatraz1299

Güvenlik amaçlı dondurulup açılmayan hesap

0

Angepinnt Her Telden Sohbet Muhabbet..

10.828

Turp

Savaş sunucusu

13

bari032

Letzte Aktivitäten

• Alcatraz1299 -

Hat eine Antwort im Thema Lips Genel Sohbet Odası verfasst.

Beitrag
    Biz birlestik de siz birlesmediniz mi ? Yasin daha 18 , zamanında yasinla alay ediyorlar diye sirkulerde ağlayan , kendin kaç yaş büyük abilerine küfür eden bi oyuncusun , fazla vasfin yok şansını zorlama abisi. @KadırJ3ey
  • ustad27 -

Hat das Thema Güvenlik amaçlı dondurulup açılmayan hesap gestartet.

Thema
    E posta değiştirdiğim için şüpheli veriler tespit edilip (!) dondurulan hesabım, tüm çabalarıma rağmen açılmadı. Neymiş efendim, asıl yani eski e posta ile ticket açacak mışım. Eski e posta ya giriş yapamadığımı ve bu neden ile…
  • Turp -

Hat eine Antwort im Thema Her Telden Sohbet Muhabbet.. verfasst.

Beitrag
    Zitat von Alkapon8: „uff geçen bana bi çöktüler oyunda var ya :D Ama oyundaki en delikanlı taktiği kullandım ben de hiç tereddüt etmedim “ adam adam
  • Turp -

Hat eine Antwort im Thema Her Telden Sohbet Muhabbet.. verfasst.

Beitrag
    Zitat von Feveran: „Delikanlı olmadığım için hiç bilmiyorum neymiş o taktik bizede ôğret “ bilmedigimiz birsey söyle :geri:
  • bari032 -

Hat eine Antwort im Thema Savaş sunucusu verfasst.

Beitrag
    Zitat von ŞİMŞEK01: „tek başımıza oynamıyoruz geçen dönemden 40 haramı ekibi yine savaş sunucusunda oynayacaktır. Belki isim degisikligi olabilir ama ekibimiz yine savas sunucusunda olacaktir. Umarım çok güzel savaşlar döner burdan…