Ikariam TR

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Nachrichten

Ungelesene Themen

Thema Antworten Letzte Antwort

Epsilon SAW(SAW) İttifakı Savaş ve Yağma Raporları

22

WOLFGANG

Günlerden Bir Gün

9

Fero ♪

Barbar kampları ne zaman seviye düşer

0

AGARTA _ CTB Savaş Sonucu

62

YalnızKurt34

Letzte Aktivitäten

• WOLFGANG -

Hat eine Antwort im Thema Savaş Raporu Epsilon SAW(SAW) İttifakı Savaş ve Yağma Raporları verfasst.

Beitrag
    Sıkılmadan söyleyebilirim kızmıyorum. Yazılanları okuyanlar kimin kızdığını rahat bir sekilde görüyor :D Ben 2-3 rapor arkasına sığınmam. Sende 2-3 ittifakın altına sığınıyorsun, bence vazgeç bundan.Formda savaş raporu asılan bölümlerde
  • decus -

Hat eine Antwort im Thema Savaş Raporu Epsilon SAW(SAW) İttifakı Savaş ve Yağma Raporları verfasst.

Beitrag
    cevap vermek için uğraşma yazık sana ettim yaptımlarla olmuyor malesef onca kesimlerden sonra 2-3 ufak raporların arkasına sığınıp laf ediyorsun ya takdire şayansın :)) sana herşey serbest kendi haline bırakıyoruz seni not ;…
  • Fero ♪ -

Hat eine Antwort im Thema Günlerden Bir Gün verfasst.

Beitrag
    Sen varya adamsın adam bana özel pasta yapmış ya :love: Doğum günün pastalar gibi olsun yakamoz KKK10
  • O BİR TÜRK -

Hat das Thema Barbar kampları ne zaman seviye düşer gestartet.

Thema
    beyler barbar kampları 10.seviyeye ulaşmadıgı zaman saldırmadıkça seviye düşüyormuş peki kaç günde seviye düşüyor bunu bilen var mı ve barbar filoları hakkında detaylı bilgiyi okuyacağım bi yer bilen var mı
  • YalnızKurt34 -

Hat eine Antwort im Thema Savaş Raporu AGARTA _ CTB Savaş Sonucu verfasst.

Beitrag
    Yeni girdim foruma bi dolanıyım dedim vallahi hesabımı açıp tebrik edesim geldi Agarta ailesi,tebrikler vallahi. Ben yokken ne olaylar olmuş yav :) Seni de ayriyetten tebrik ederim Erdinç'im :)