Ikariam TR

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Nachrichten

• Neu

Merhabalar,

Merakla beklenen savaş sunucusu 23 Mayıs Saat 16'dan sonra Türkiye sunucularında açılmış olacaktır.

• Daha yüksek nüfus artışı
    • Casuslar için düşük eğitim ve yolculuk süresi
    • Mucizeler için düşük beklemeler ve süreler
    • Artan geri çekilme hızı
    • Yağma da dahil olmak üzere daha hızlı yükleme işlemleri

Şimdiye kadar yapılan kısaltılmış inşaat süreleri, altın yağması ve yüksek hammadde üretimi gibi düzeltmeler olduğu gibi kalıyor.

Saygılarımızla.
  • Anneler Günü, anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla bütün Dünya'da farklı zamanlarda kutlanan özel gün. Anneler günü, anneleri onurlandıran özel bir gündür. Değişik günlerde ve değişik ülkelerde kutlanır. Bu günde anneler çeşitli hediyeler alır. Bu günü farklı ülkelerdeki insanlar yılın farklı günlerinde kutlarlar.
    Karşılıksız tek sevgi annelerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocukIarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım .

Kadınlarımızın genel görev ve çalışmalarda paylarına düşen işlerden başka, en önemli, en hayırlı, en faziletli bir ödevleri de “iyi anne” olmalarıdır.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Tüm Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun
    İkariamTR Takımınız

Ungelesene Themen

Thema Antworten Letzte Antwort

HASTASIYIZ [DEDE] Savaş Raporları

331

The Unsullied

CESUR TÜRKLER (CSR_T) İttifakı Savaş Raporları

127

eseas

Angepinnt Pan Genel Sohbet Odası