Ikariam TR

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Nachrichten

Ungelesene Themen

Thema Antworten Letzte Antwort

2019'a Kadar 10.019 Post

9.867

Fero ♪

Lips Kültürel İhtiyaç Duyuruları

0

İKARİAM ADAletsiziliği yardım edebilecek biri varmı

3

CrazyGeneral

İçimden Diyorum Ki

610

WOLFGANG

Letzte Aktivitäten

• Fero ♪ -

Hat eine Antwort im Thema 2019'a Kadar 10.019 Post verfasst.

Beitrag
    shsj Alkapon çömü KKK4
  • SoGe -

Hat eine Antwort im Thema 2019'a Kadar 10.019 Post verfasst.

Beitrag
    Beni kandırmışsınız ya sınav 80 soru 90 dakika, kim o 180 dakika diyen çıksın ortaya birşey yapmıcam..
  • aportekila -

Hat das Thema Kültürel Anlaşma Lips Kültürel İhtiyaç Duyuruları gestartet.

Thema
    selam arkadaşlar kültürel boşluklarımızı yazarak boşlukları dolduralım 48:17 || mermer-i örs 1 || aportekila || 5 kültürel
  • CrazyGeneral -

Hat eine Antwort im Thema İKARİAM ADAletsiziliği yardım edebilecek biri varmı verfasst.

Beitrag
    bi kordinat verde bizde bilelim ctb nerde böyle multi yapıyor. her yerde konusulmamız bizim büyüklüğümüzü gösterir. sen sanırım oyunu bıraktırdıklarımızdan birisisin :D lipsde karsımıza cıkmadın daha.
  • Ç@psız -

Hat eine Antwort im Thema İKARİAM ADAletsiziliği yardım edebilecek biri varmı verfasst.

Beitrag
    Kordinatta yazsan birsey degismez. Lips serverin en buyuk multicileri C_T_B ittifaki. O tarz hesaplar C_T_B lilerin adasinda yiginla var. Sikayet ediyorsun yan hesaplarini kapatiyorlar asil hesaplar oynamaya devam ediyor. Bir kac hafta multiden uzak…