You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Ikariam Türkiye. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

pssiko

Kadrolu Üye

• "pssiko" is male

Date of registration: Oct 24th 2011

Occupation: Avara

• Send private message

31

Tuesday, October 15th 2013, 11:13am

nejmi buradaki en tecrübeli userlardan biri (bu konudaki) ve sana göre tecrübesiz mi :hmmm: Engin tecrübelerinden hepimiz yararlanmak isteriz ^^

"Komşusu tokken yatan Züğürt değildir"

1234567

Banned until 22-11-2010

• "1234567" is male

Date of registration: Aug 17th 2008

• Send private message

32

Tuesday, October 15th 2013, 11:13am

bir zamanlar 1m generallik basmıştım ben 1.5m basılmıyacak iş değil 50m malzeme 600m altınla bu iş yapılır ama ömrü uzun olmaz sanırım.düzenli filo yada kara birimi basılması bence çok zor altın çok fazla olması lazım.

http://l1310.hizliresim.com/1g/h/tlr5n.jpg

http://o1310.hizliresim.com/1g/h/tlr5w.jpg
--YOLDAŞ--

sonunu düşünen kahraman olamaz

33

Tuesday, October 15th 2013, 12:27pm

Arkadaşlar En Az 500M altınım olursa ben bu generali basarım :D

sigmada 500m Altın yapıp 500k general basıp tatile alacağım inşallah :)

34

Tuesday, October 15th 2013, 1:18pm

yakında savaşacak bi ittifağa girip önceden hazırlan bari yazıktır o kadar general boşa gitmesin :)

nèjmì

Acemi

• "nèjmì" is male

Date of registration: Jun 5th 2012

• Send private message

35

Tuesday, October 15th 2013, 2:18pm

[b]Savaşmak için 500-600 K GP basan kişiler bir buçuk milyon GP rahat basar ve tatil moduna alır,
Ama sen kimsinki senin görebilmen için bassın ?
ilgili dünyanın operatöründen izin alınmalı,
tüm ittifak, hatta tüm server sülfür yardımı yaparak depolarını sülfürle doldurmalı,
donanma tersaneleri son seviye olan 32 ise
kışlaları 35-36-37 ise çok rahat basılır,
800-900K GP basmak bundan bikaç sene önce imkansız deniyordu,
imkansız diye bişey yoktur,

sen kimsin konuşmayı oğren karşında olanla önce sen kimsin sen kim olduğumu hic öğrenmeni isdemem[/b]
Razor tartışırken daha düzgün bir Türkçe kullanırsan daha etkileyici olur gibi, 2-3 kere okumam gerekiyor çoğu yorumunu ^^ Konuyu fazla dağıtmadan, karşılıklı tartışmaya girmeden fikir ve önerilerinizi sunarsanız sevinirim, konu kilitlenmesin merakla takip ediyorum ^^
sallıyorlar tecrübesi olsa yanmam oda yok kac seneik oyuncusun da bana kimsin diyorsun böyle kişiler yüzünden oyundan soğuyorum nerden geldiği belli deyil
T
sallıyorlar tecrübesi olsa yanmam oda yok kac seneik oyuncusun da bana kimsin diyorsun böyle kişiler yüzünden oyundan soğuyorum nerden geldiği belli deyil
Daha düzgün bir Türkçe kullanamaz mısınız? Yorumlarınızı anlamakta zorlanıyorum. Ayrıca Türkçe'de ''Ğ'' diye bir harf var Değil gibi sözcükleri yazabilmek için.
nejmi buradaki en tecrübeli userlardan biri (bu konudaki) ve sana göre tecrübesiz mi :hmmm: Engin tecrübelerinden hepimiz yararlanmak isteriz ^^
bir zamanlar 1m generallik basmıştım ben 1.5m basılmıyacak iş değil 50m malzeme 600m altınla bu iş yapılır ama ömrü uzun olmaz sanırım.düzenli filo yada kara birimi basılması bence çok zor altın çok fazla olması lazım.

http://l1310.hizliresim.com/1g/h/tlr5n.jpg

[url]http://o1310.hizliresim.com/1g/h/tlr5w.jpg
[/url]

36

Tuesday, October 15th 2013, 6:29pm

yakında savaşacak bi ittifağa girip önceden hazırlan bari yazıktır o kadar general boşa gitmesin :)
boşa gitmez yaw :D

37

Wednesday, October 16th 2013, 4:07am

zamanında 2 yıl boyunca birktirdi tüm altını gp kasmaya harcayıp sonrada bi süre listenin en tepesinde kalıp bir kez olsun savaşlara katılmayanları gördüm ben,o zamandan beri anlayamıyorum bu kadar gp nin mantığını

38

Wednesday, October 16th 2013, 7:32am

zamanında 2 yıl boyunca birktirdi tüm altını gp kasmaya harcayıp sonrada bi süre listenin en tepesinde kalıp bir kez olsun savaşlara katılmayanları gördüm ben,o zamandan beri anlayamıyorum bu kadar gp nin mantığını
Maksat Eğlence Olsun :D Saldıracağım Kişiler Var Onlara Saldırırım :)

RAZOR-

Acemi

• "RAZOR-" is male
  • "RAZOR-" has been banned

Date of registration: Aug 29th 2013

Occupation: reklam

• Send private message

39

Wednesday, October 16th 2013, 2:35pm

T
Daha düzgün bir Türkçe kullanamaz mısınız? Yorumlarınızı anlamakta zorlanıyorum. Ayrıca Türkçe'de ''Ğ'' diye bir harf var Değil gibi sözcükleri yazabilmek için.

zorlanıyorsa okuma bir kitap al onu oku her halde okuma sıkındısı yaşıyorsun biraz :rant:
Her iki tarafı da dinlemeden karar veren, kararı doğru olsa dahi, doğru hareket etmiş olmaz.SENECA

en hakiki mürşit ilimdir , fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak

gaflettir, cehalettir, dalalettir " ATATÜRK

pssiko

Kadrolu Üye

• "pssiko" is male

• Send private message

40

Wednesday, October 16th 2013, 7:05pm

Evet Razor okumamız biraz SIKINDI, senin kadar kitap okursak eminim senin düzeyine erişeceğiz ^^ Özgür o general kara ordusu mu deniz mi yoksa karışık mı :)

• "TC_sürgün" is male

Date of registration: Sep 1st 2011

Occupation: Ticaret meslek lisesinde okuyorum,

• Send private message

41

Wednesday, October 16th 2013, 7:10pm

Arap servarında adamlar 1m basıyor türklerde yok öyle malesef

42

Thursday, October 17th 2013, 8:08am

Evet Razor okumamız biraz SIKINDI, senin kadar kitap okursak eminim senin düzeyine erişeceğiz ^^ Özgür o general kara ordusu mu deniz mi yoksa karışık mı :)

Normalde Denizciyim :D General İçin 300k Deniz 200k Kara Basacağım Her Şehire Sulfur Stokluyorum :D Günde Ortalama 200k Sülfür Geliyo Yağma İle :)

pssiko

Kadrolu Üye

• "pssiko" is male

• Send private message

43

Thursday, October 17th 2013, 10:21am

Ohh, kebap :) Ben de istiyorum öyle iyi sülfür yağmalayacağım adam, bırak sülfürü normal kaynak bile yağmalanmaz oldu, artık herkes siliniyor, inaktiflerde kaynak yok, serverda yağmaya değecek 500 oyuncu var, 150 bizim ittifaktan 100 tatilci 100 de dost var, e geri kalanlar da uzak. Ben bu oyunu bırakacam kesin :(

44

Thursday, October 17th 2013, 12:48pm

Ohh, kebap :) Ben de istiyorum öyle iyi sülfür yağmalayacağım adam, bırak sülfürü normal kaynak bile yağmalanmaz oldu, artık herkes siliniyor, inaktiflerde kaynak yok, serverda yağmaya değecek 500 oyuncu var, 150 bizim ittifaktan 100 tatilci 100 de dost var, e geri kalanlar da uzak. Ben bu oyunu bırakacam kesin :(
Herkes Birgün Ikarıam'ı Bırakacak :)

EVGEROĞLU

Yeni Üye

• "EVGEROĞLU" is male

Date of registration: Jul 23rd 2013

Occupation: Öğrenci

• Send private message

45

Friday, October 18th 2013, 5:40am

türkiyede 1m basan gördüm.
Derdim kadar olsaydı kuvvetim, benimle baş edemezdi kasvetim.

46

Sunday, October 20th 2013, 7:19am

Delta dünyasında 1m generallik basıldı. İmkansız veya imkansıza yakın diyenlere cevabım bu iş cesaret, akıl, altın ve ambrosia işidir. Basmak için cesaretin, ekonomiyi iyi hesaplayan bir aklın, 400-450m altının ve malzeme çevirileri şehir ışınlamaları vs için ambrosian varsa rahat basar ve o generallikle savaşabilirsin

Ben şu an altın biriktirme işiyle uğraşıyorum, bastığım zaman asarım zaten foruma. O zaman ambrosia hediyelerinizi de alırım :)

Aksaray, Kayseri, Sivas, Muğla

47

Sunday, October 20th 2013, 9:51am

Delta dünyasında 1m generallik basıldı. İmkansız veya imkansıza yakın diyenlere cevabım bu iş cesaret, akıl, altın ve ambrosia işidir. Basmak için cesaretin, ekonomiyi iyi hesaplayan bir aklın, 400-450m altının ve malzeme çevirileri şehir ışınlamaları vs için ambrosian varsa rahat basar ve o generallikle savaşabilirsin

Ben şu an altın biriktirme işiyle uğraşıyorum, bastığım zaman asarım zaten foruma. O zaman ambrosia hediyelerinizi de alırım :)

Dediğin Doğru Cesareti Olan Basar :thumbup:
Bende 500K General Basıp Oyunu Tatile Alacağım Altın İrkiyorum Şu anda 193M Altınım Var :)

SoN HoLiGaN

Tecrübeli Üye

• "SoN HoLiGaN" is male

Date of registration: Jun 24th 2008

Location: Kıyamet kopar çöker karanlık. Allah bizi affetmez çok günah aldık. Sevenler ayrılmaz biz bir plan yaptık. Tüm çArşı cehenneme kombine aldık!!!

Occupation: holigAn

• Send private message

48

Sunday, October 20th 2013, 4:07pm

1.5 general basan bana 1 tane oyuncu getirin
Rastgele birine 2.500 ambrosia atıcam

istiyorsan 3 aya 1.2 m generallik basarım :D ama 2500 ambrosianı alırım :))
kahrolsun israil, FİLİSTİNE ÖZGÜRLÜK!

• "BΛTTLESTΛR" is male

Date of registration: Aug 4th 2013

Occupation: Doktor

• Send private message

49

Monday, October 21st 2013, 7:40pm

Artık karaborsa var, 1.5 milyon general takım çalışması ile çok kısa bir sürede rahatça basılabilir.
10 kişi olacak mesela hepsi 150k general basacak. Basım olunca da içlerinden biri karaborsadan onların generallerini altın karşılığı en düşük fiyattan satın alacak.
Böylece çok daha ekonomik bir yöntemle ve çok daha hızlı bir şekilde 1,5 milyon general basılabilir.

8)

halil ibrahim

Yeni Üye

• "halil ibrahim" is male

Date of registration: Jan 23rd 2010

Occupation: ÖĞRENCİ

• Send private message

50

Monday, October 28th 2013, 6:42pm

1.5m generalle 1 ittifaka karsi savasirsin :) son holigan basar inatlasmayin :)

Bir kum tanesinin sırrını çözebilseydik bu dünyanın sırrıni çözmüş olurduk...

51

Monday, October 28th 2013, 7:48pm

Kara borsa olayını ben hesaba katmıyorum çünkü parayla satın alınacaksa bu basma anlamına gelmez. Şöyle olur;

1,5m generallik normal bir şekilde basılır, gerekli ss'ler alınır, üstünü tamamlamak isteyen olursa da 3-5 satın alır :)

52

Monday, October 28th 2013, 7:55pm

son holigan basar o ammoyu da alır ağlatır

AtamOsmanlı

Yeni Üye

Date of registration: Jul 5th 2013

• Send private message

53

Tuesday, October 29th 2013, 7:45am

Ben yerinizde olsam basarım ama tatile almam yakın adaları basar resimlerini alırım hatta bi ittifağa derim dizilin şu şehre dalarım oraya :) Saldırı puanında da 1.ciyim :)
Tövbeyi geciktirmeyin, Çünkü Ölüm Ansızın Gelir..

54

Wednesday, November 6th 2013, 10:14am

Temennimiz, paranın yeteneğin önüne geçmemesi. Eğer insanlar düşünerek, kaynak miktarlarını teker teker hesaplayarak değil de cebindeki parasının ölçüsünde generallikler basacak olursa oyunun zevkinin kalacağını sanmıyorum. Ambrosia'nın kullanılması gereken durumlar var, evet ama abartılmasına gerek yok. İki kişi düşünün ki; birisi emeğiyle 500k basıyor, diğeri parasıyla satın alıyor. Emeğiyle bassın ama yenilsin. Olsun, o adam başımın tacıdır.

Delta dünyasından generalliklerde yeni kişisel rekorlar gelecek. Önceden 3-5 kişi 500k basıyorsa, bir sonraki savaşta bu sayı rahatlıkla iki katına çıkacak. Kaos görmek isteyenleri deltaya bekleriz :)

Bu konuyu açmamdaki amaç insanlara cesaret vermek. Hiçbir şey imkansız değildir. Hayal edin, hesabınızı yapın ve uygulamaya başlayın

• "BΛTTLESTΛR" is male

Date of registration: Aug 4th 2013

Occupation: Doktor

• Send private message

55

Friday, November 8th 2013, 2:13pm

1.5 general basan bana 1 tane oyuncu getirin
Rastgele birine 2.500 ambrosia atıcam
1.5 m basılır da, 1.5 basmak imkansız :D

8)

Fleman61

Yeni Üye

• "Fleman61" is male

Date of registration: Oct 14th 2013

• Send private message

56

Tuesday, November 12th 2013, 9:52pm

Önceden 700k generali kimse basamaz diyolardı şimdi savaşlarda 800k'dan aşşağıya G.P. inmiyor şimdide 1.5m Generali nasıl basılcak diye tartışıyorsunuz bundan 2-3 sene sonra 5m Generali basmaya hedeflersiniz :) İmkansız diye bir şey yoktur İkariam her geçen gün gelişiyor...

57

Thursday, November 14th 2013, 7:17pm

arkadaşlar imkansız olan ne ? forumda yazmaktan başka bir şey yapmadığınız belli oturun hesaplayın üstüne asker ticaretini katın siz halen hangi versiyondasınız zevk için basarım tatile alırım

ayrıca yüksek generallik basımında mızrak kullanmayı bilmeyen de hiç yazmasın konuya
Halamı Anlamadın Ben Her Yerdeyim.

pssiko

Kadrolu Üye

• "pssiko" is male

• Send private message

58

Thursday, November 14th 2013, 7:26pm

İmkansız değil, zor dendi hocam sakin ^^ Ayrıca konu başlığı da nasıl basılır demiş, onu tartışmak lazım :)

• "sizmirli" is male

Date of registration: Feb 2nd 2009

Occupation: Bilgisayar Programcısı

• Send private message

59

Friday, November 29th 2013, 7:11am

şimdi ne üretebiliyorum diye baktım.
En çok puan getiren ve bir seferde basabileceğim ne var diye hesapladım.
ilk başlangıç için 30 gün malzeme biriktirmem gerekiyor.
Bu biriktirdiğim malzemeyle ilk parti siparişi vermem gerekiyor.
siparişlerin hepsinin çıkacağızaman da 30 gün sürüyor.
ilk 60 günlük sürede 644160 general basılabiliyor.
daha sonrasındaki 30 günlük süre için bir önceki ay biriktirmiş olduğum malzemeyi kullanabiliyorum.
ikinci kısım olan 30 günlük süre de de 644160 general daha basmış oluyorum.
bunu üç sefer yapacağımı düşünürsek
toplam 124 günlük sürede 1932K general basabiliyorum.
bu zaman zarfında kullanmam gereken ambrosia miktarı 372
bu zaman zarfında bulmam gereken altın miktarı 166M dir
bunlar sadece harcamam gerekenler.

eğer biri çıkar da arkadaş işini gücünü bırak
dünya rekoru yapalım diyecek olursa
bana 400 AMBRO ve 300m altın vermesi gerekecek.
o zaman yaparım. altın miktarı yüksek olursa malı kendi ürettiğimle değil de sağdan soldan satın alarak da karşılayabilirim.
bu durum süreyi 100 güne kadar kısaltabilir
yine ambro miktarının çokluğu da yeni sisteme göre depoları bir anda doldurmak anlamına geldiğinden.
sınırsız ambro ile 90 günde 2m general basabilirim. sınırsız dememin sebebi o yöntemin hesabını tam olarak bilimiyorum.

varsa bunları sağlayabilecek bir delikanlı ben yapmaya hazırım.
Eğer hile yapsaydım, Hırsızdan ne farkım kalırdı...

Seyfulah İZMİRLİ

XI : sizmirli
www.sizmirli.com

• "TOMMİKSSS" has been banned

Date of registration: Oct 6th 2011

• Send private message

60

Friday, November 29th 2013, 12:13pm

100 gün çok fazla 30 günde 9 şehir ile milyonu basarım .